Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Era Mix od 19. maja

Nowa Era Mix od 19. maja

WitekT 14 Maja 2008 17:37

0 0

Od 19. maja Era zaproponuje swoim klientom taryfy Nowa Era Mix, a w nich, m.in., stałą kontrolę wydatków dzięki zadeklarowanej kwocie miesięcznego doładowania, od 49 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci; 19 groszy za minutę połączenia nawetz 5 wybranymi osobami.

W taryfach Nowa Era Mix klient podpisuje umowę z operatorem, deklarując comiesięczne automatyczne doładowanie konta swojego telefonu kwotą 25, 50 lub 75 zł. Po wykorzystaniu wybranego limitu, na który otrzymuje co miesiąc fakturę, użytkownik Nowa Era MiX może dodatkowo doładować konto dowolną kwotą, tak jak w telefonach na kartę.

W zależności od wysokości zadeklarowanego doładowania klient otrzymuje również możliwość połączeń z wybranymi numerami za 19 groszy - np. przy kwocie miesięcznego doładowania za 75 zł z 5 wybranymi numerami.




Użytkownicy Nowej Ery Mix mogą także skorzystać w prosty sposób z dodatkowych usług obniżających koszty, takich jak pakiety tanich połączeń do sieci Era i na stacjonarne od 10 zł miesięcznie, tanie SMSy i MMS-y za 5 zł miesięcznie czy Internet w telefonie od 5 zł miesięcznie.

W ofercie Nowa Era Mix klient otrzymuje także szeroki wybór telefonów od 1 zł w tym, dostępny tylko w sieci Era, muzyczny Samsung SGH-F250 ze słuchawkami i kartą pamięci 1GB.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~era  2008-05-14 21:22:12  host: azm50.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko nikt nie zauważył ze w MIXPLUSIE 24zasilenia po 30zł, są takie telefony co era nie ma od dobrych kilku miesięcy. PLUS prowadzi wielką WYPSZ i sprzedaje same tandetne telefony(stare gówna)….tą stronę tylko odwiedzają ślepo zapatrzeni w PLUS. A jeżeli ktoś mówi ze telefon spłaca w 8 miesięcy to ma źle dobrany plan taryfowy-BRAWO DLA KONSULTANÓW PLUSA. Porównajcie sobie inne telefony takie jak D900i, E-250 cenowo z tak-tak-fonem

  • 0

    27.  2008-05-14 21:33:42

    *26 Wszystko zależy pod jakim kątem wybierasz ofertę, czy chcesz mieć tani telefon, czy tanie połączenia? Era nie może się pochwalić w swoim mixie darmowym numerem, tanim dostępem do internetu (może w tym mixie wprowadzą coś taniego) i rozmowy po sieci i na stacjonarne po 5gr/min. Chcę zaznaczyć porównanie pakietów, bo jeśli ktoś ma większość w Erze to MixPlus odpada w zupełności, tak samo w drugą stronę. No ale zobaczymy... dobrze że moi znajomi zakochani są w Plusie, to nie mam się o co bać że nie będę mógł dzwonić po tak promocyjnych stawkach hehe, ale oczywiście niech Era się stara na pewno przysłuży się to użytkownikom MixPlusa:D

  • 0

    28.  2008-05-14 21:53:27

    Od 0,49 gr. a nie za 0,49 gr. nie brzmi zbyt obiecująco.

  • 0

    29. ~golfiarz  2008-05-14 22:03:35  host: systemy22.toya.net.pl

    @27 nicram: w żadnym z dwóch wypadków, które wymieniłeś mix ery nie jest nawet zadowalający.

  • 0

    30. ~jojo  2008-05-14 22:28:44  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27 - który mix Ery golfiarz...? Bo o tym, który ma wejść od 19 jeszcze niewiele wiesz (delikatnie to ujmując) - zresztą inni też.

  • 0

    31.  2008-05-14 22:30:08

    Na razie cięzko coś powiedzieć o tej ofercie. Stawka 49 groszy do innych sieci niezła ale pewnie będzie dostepna dla wersji z comiesiecznym doładowaniem 75 zł. 5 numerów po 19 groszy - nic nie pisze ze te 5 numerów to numery Ery lub stacjonarne a więc może to być dowolny numer np z Plusa. Jeśli tak to rewelacja a jesli to tylko numery Ery i stacjonarne to wielka lipa, bo już dziś mamy pakiety za 6 zł w ERA FUN i równą stawkę 20 gr/min i to do wszystkich 13 mln użytkowników Ery plus stacjonarne. Brakuje mi doładowania miesiecznego ok 40 zł bo przecież jest Era Mega FUN z miesiecznym doładowaniem 30 zł. No i co to za pakiety w tym nowym mixie za 10 zł? Pierwsze słysze, chyba coś nowego (po co w takim razie te 5 numerów po 19 groszy/min no chyba że tak jak to wyżej pisałem są to numery do wszystkich sieci).

  • 0

    32. ~jojo  2008-05-14 22:31:43  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Można by się ostro spierać (zresztą po raz kolejny) nad tym czy mixy Ery są lepsze od MixPlusa.

  • 0

    33. ~jojo  2008-05-14 22:35:00  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie za 10 zł to będzie pakiet po 20 gr do wszystkich w Erze i na stacjonarne. ;-D

  • 0

    34. ~  2008-05-14 23:13:21  host: p11-06.opera-mini.net

    * jojo Widzę ze nadal sympatyzujesz Erze, bo lubisz bardzo ją bronić;-). Rozumiem Cię, bo sam tak mam;-) i też często bronię MixPlusa. Ale tak jak wspomniałeś można dyskutować na temat tych ofert i jednemu wyjdzie taniej w Plusie a drugiemu w Erze (zakładam tutaj ze jeśli korzystamy z Ery to bierzemy pod uwagę większość znajomych w Erze, analogicznie w Plusie aby w ten sposób moc ocenić jedynie ofertę pod kątem połączeń wewnątrzsieciowych a na końcu dopiero połączenia poza sieć). Mojej mamie najbardziej opłaca się TakTak i z tego korzysta, wszystko zależy od profilu i ważne jest żeby moc sobie dobrać pod ten profil korzystna dla siebie ofertę. Przyznam się szczerze ze przestałem kibicować Erze ze względu na to ze firma Plus jako tako mi się nie podoba, to jednak na możliwość; bardzo dla mnie taniego dzwonienia w tej sieci sprawia ze przełamuje się i polecam ją ludziom którzy szukają tych samych usług z których ja sam korzystam. Znam jojo Twoje zdanie i argumenty na temat ofert Ery, nie raz miałem okazję się im przyjrzeć, dlatego nie chce się z Tobą "sprzeczac" bo to trzeba kilka stron zapisać i ułożyć różne warianty i mimo tego do końca nie dałoby się jednoznacznie odpowiedzieć która oferta byłaby lepsza;-) / nicram

  • 0

    35. ~jojo  2008-05-14 23:34:37  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nicram nie bierz mojej wypowiedzi bezpośrednio do siebie. Ja też nie chcę się sprzeczać chociaż często mnie ponosi, a wtedy "krucjata"...;-) Zresztą nie tylko ja na tym portalu tak mam - to wszystko przez Witka. ;-P

  • 0

    36. ~golfiarz  2008-05-14 23:40:51  host: systemy22.toya.net.pl

    Żeby się pośmiać wystarczy wejść na stronę ery i w zakładce mix można zobaczyć coś takiego jak fantastyczne ceny a pod tym 70gr za minutę połączenia i wielkie podniecenie, bo jest sekundowe naliczanie... Wątpię żeby ta oferta była nawet ledwo atrakcyjna. Patrząc podług oferty abonamentowej to będzie ona mocno skomplikowana choć niewiele będzie się różniła od poprzedniej. Takie jest moje zdanie na temat tej kiedyś dobrej a teraz nędznej oferty ery.

  • 0

    37. ~  2008-05-14 23:43:15  host: p11-06.opera-mini.net

    *35 Z jednym mogę się wpełni zgodzić z Tobą... hehe... tak to wszystko wina...;-). (nie dość ze człowiek ma jeden nałóg z którego nie może przezwyciężyć:-P, to wpadł jeszcze w drugi:-D, ale ten drugi chociaż tyle ze dla zdrowia nie jest szkodliwy;-) ). / nicram

  • 0

    38. ~jojo  2008-05-15 00:03:22  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niewiele będzie się różniła golfiarz... 21 gr lub 23 gr w porównaniu z MixPlusem różnicy na połączeniach do obcych, to niewiele? Cena jest porównywalna z ofertą Play. Ty już wiesz, że nie będzie to oferta atrakcyjna. Ja jeszcze się wstrzymam z ostateczną oceną...

  • 0

    39. ~jojo  2008-05-15 00:09:21  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Prosty" MobilKing ma 50 gr, a mixy to przecież nie pre-paid, mixy zawsze są droższe i mniej korzystne. Zobaczymy jeszcze co to za pakiet za 10 zł. Trzeba go będzie obejrzeć dokładnie z każdej strony. A nawet ten pakiet z tanimi MMS-ami...

  • 0

    40. ~zagor  2008-05-15 09:42:46  host: don242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    porównywanie tego z Orange to trochę przesada, raczej z nowym mixem Playa, Era ma przewagę większej liczby klientów, stawki całkiem dobre, rzeczywiście wiele wyjaśnią pakiety. Zachwalanie 3 po 3 w Orange to nieporozumienie, bo to usługa promocyjna. Tu mówimy o podstawowym cenniku, zobaczymy później jakie będą promocję w Mixie Ery.

  • 0

    41. ~golfiarz  2008-05-15 09:45:27  host: systemy22.toya.net.pl

    W mobilkingu masz zawsze 50gr a tutaj jest_od_49gr. Przypuszczam (podobnie jak kilkoro autorów poprzednich postów), że taka kwota będzie dostępna dla najwyższego doładowania. Pakiety będą na 100% na erę i stacjonarne i ew. heyah. Dla mnie to żadna okazja, bo numerów ery mam w książce tel. może z 4 z czego jeden jest notorycznie poza zasięgiem (niech żyje era i jej ogromne dziury w pokryciu zasięgiem!!)

  • 0

    42. ~jojo  2008-05-15 10:31:14  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak się zastanawiam... "od" (co uważałbym za cud - ale wszystko się może zdarzyć) może też oznaczać 49 gr i "w dół" - nie koniecznie "w górę".

  • 0

    43.  2008-05-15 10:37:59

    Trzeba czekać na szczegóły tej nowej ofery Ery bo teraz to tylko wróżenie z fusów, bo za mało konkretów.

  • 0

    44.  2008-05-16 09:29:58

    Nie wiem, jakoś te wszystkie mixy do mnie zupełnie nie przemawiają... Stałą kontrolę to ja mam dzięki dobrze dobranemu planowi w abonamencie. Brać zobowiązanie w zamian za jakąś wyimaginowaną kontrolę i telefon? Czym to się różni od abonamentu niby? Płacić i tak trzeba minimalną kwotę, więc arguent jaki najczęściej słyszę, ze jak mnie nie stać to nie płącę, upada... Więc co? Jak dla mnie naiwność, że mam tani telefon - za złotówkę - a jednocześnie to telefon "na kartę".

  • 0

    45. ~sas  2008-05-21 18:32:02  host: bua192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co z era fun jest jeszcze ??

Dodaj swoją opinię