Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa Era Domowa

Nowa Era Domowa

sirmark 9 Lipca 2009 12:09

0 0

Od 14. lipca PTC wprowadza nowe abonamenty, stawki za połączenia oraz pakiety minut w ofercie telefonii stacjonarnej Nowa Era Domowa.

Klienci otrzymają do wyboru 4 propozycje abonamentów w cenie od 20 do 49 zł. Nowością proponowaną w wybranych taryfach są minuty na połączenia z telefonami stacjonarnymi w Unii Europejskiej, USA i Kanadzie wliczone w abonament.

Wraz z nowymi taryfami wprowadzony zostaje również nowy cennik na połączenia po wykorzystaniu minut z abonamentu. Minuta rozmowy z wszystkimi sieciami stacjonarnymi w Polsce kosztować będzie 0,17 zł z naliczaniem sekundowym po pierwszej minucie połączenia. Koszt połączeń do sieci komórkowych w Polsce (z wyłączeniem P4) oraz stacjonarnych w Unii Europejskiej, USA i Kandzie zostanie obniżony do 0,39 zł za każdą rozpoczętą minutę.

Nazwa Promocji /
Minuty wliczone w abonament
Opłata miesięczna dla obecnych abonamentowych Klientów Ery (bez Mix Tak Tak i TTFon) Opłata abonamentowa dla nowych Klientów
Nowa Era Domowa 60
60 minut do sieci Era na stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie
20 zł 30 zł
Nowa Era Domowa 120
120 minut do sieci Era i na stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie
25 zł 35 zł
Nowa Era Domowa 200
200 minut na połączenia z 5 wybranymi numerami w sieci Era, stacjonarnymi w Polsce, UE, USA i Kanadzie
25 zł 35 zł
Nowa Era Domowa 1000
1000 minut na numery stacjonarne Polsce w wieczory i w weekendy
39 zł 49 zł
Umowa na czas oznaczony 24 lub 36 miesięcy 24 lub 36 miesięcy





Dodatkowo abonenci będą mogli skorzystać z pakietów obniżających koszty. Do wyboru są 4 pakiety, o takiej samej zawartości jak taryfy, oferowane w cenie od 10 do 29 złotych. Dzięki pakietom można uzyskać tańsze minuty na połączenie nieoferowane w wybranej taryfie i zwiększyć liczbę minut są w abonamencie. Użytkownik może wybrać pakiet, ale inny niż wybrana taryfa.

Pakiety obniżające koszty
Nowa Era Domowa 60 10 zł 60 min do Ery i na stacjonarne w kraju i UE
Nowa Era Domowa 120 15 zł 120 min do Ery i na stacjonarne w kraju i UE
Nowa Era Domowa 200 15 zł 200 min do 5 wybranych numerów w sieci Era i na stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie
Nowa Era Domowa 1000 29 zł 1000 min na stacjonarne wieczorem i w weekendy


W promocji klient otrzymuje również telefon już od 1 zł.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~ropik  2009-07-09 14:18:04  host: 82.177.36.10

    no i dziękuję za informacje, wybierałem się do Ery podpisać dalszą umowe na ERE domową...zaczekam te kilka dni i zamiast proponowanej mi oferty za 30PLN i 120minut dostane to samo o 5PLN taniej co miesiąc...

  • 0

    36. ~wsiel  2009-07-09 14:34:49  host: dqa43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @34Na pewno dobrze, by było gdyby pakiety mógł dokupic tymczasowy abonent, ale zapewne trzeba będzie na to poczekać.

  • 0

    37. ~  2009-07-09 14:37:38  host: t09-16.opera-mini.net

    A ja z tego niewiele rozumiem... Także nie wiem czy to dobra oferta, a jeśli dobra to ja tego nie widzę.

  • 0

    38.  2009-07-09 14:40:20

    Niech ktos mi odpowie na pytanie czy osoby ktore obecnie posiadaja telefon stacjonarny przez gsm w erze moga jakos migrowac na te taryfy???

  • 0

    39. ~wasiel  2009-07-09 15:14:23  host: dqa43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era domowa Erze widać bardzo zależy na pozyskaniu zarówno nowych klientów, jak i zatrzymaniu tych, którzy w domowej sieci już są. Jeżeli zapowiedzi są w formie powiększenia liczby klientów, stawiałbym na to, że będzie można dokupywać nowe pakiety.

  • 0

    40. ~m  2009-07-09 16:34:29  host: s32.zabrze.net.pl

    Oferta zdecydowanie korzystniejsza cenowo niż TP SA. Dodatkowo minuty do wykorzystania w UE i USA to rewelka !

  • 0

    41. ~  2009-07-09 16:56:45  host: 79.162.133.204

    ciekawe, czy będą jeszcze mieli w sprzedaży bramki do podłączenia zwykłego telefonu (komórki dla starych ludzi są za małe)

  • 0

    42. ~Poncjusz  2009-07-09 17:38:26  host: host217-42-35-78.range217-42.btcentralplus.com

    Oferta mi sie podoba. Wychodzi taniej niż w TP, do tego dobre stawki połączeń miedzy narodowych. Do tego naprawde niezłe pakiety. Jest OK.

  • 0

    43. ~  2009-07-09 18:50:22  host: c189-28.icpnet.pl

    Może i dobra ta oferta, ale ja jednak ze stacjonarnymi pozostanę z Betamax i brameczką Fritza. Dużo taniej wyjdzie i cała kasa do zużycia. Trzeba stacjonarnego neta wykorzystywać do maksimum.

  • 0

    44. ~Jasiek  2009-07-09 19:20:48  host: jasien-020-128-032.nat0.sta.nsm.pl

    Płacąc 20 zł miesięcznie dostajemy telefon komórkowy na który dzwoniący płacą z innych sieci 10 gr/min (np. z Heyah z pakietem "11 gr Heyah/stacjonarne"). Tak by to wyglądało gdyby MTR był zerowy.

  • 0

    45. ~Jasiek  2009-07-09 19:24:21  host: jasien-020-128-032.nat0.sta.nsm.pl

    41 - Bramki mają (Sagem RL300), mają też wielkie Netkom ED1 http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=7 &id_phone=1357

  • 0

    46. ~  2009-07-09 19:26:27  host: c189-28.icpnet.pl

    44. ~Jasiek Z PF nawet o połowę mniej bo 5 gr. A posiadając numer stacjonarny voip wyjdzie jeszcze taniej niż w tej Erze. Na komórki dzwonisz z PF a na stacjonarki z voip. Do Ciebie dzwonią na stacjonarny voip lub też chętni na PF lub komórkę z innym opem.

  • 0

    47. ~  2009-07-09 19:29:22  host: c189-28.icpnet.pl

    46. A jak masz kablówkę to i z dobrą promocją dostaniesz abonament stacjonarny za ZERO PLN nawet do 3 lat. I popierasz swojego opa na miejscu.

  • 0

    48. ~Ja  2009-07-09 19:37:53  host: jasien-020-128-032.nat0.sta.nsm.pl

    46, 47 - No dobra ale żeby mieć voip musisz mieć internet. A tu masz zwykły telefon komórkowy, a ograniczenie geograficzne jest czysto administracyjne, nie wynika z np. z konieczności ograniczenia kosztów operatora. Inaczej mówiąc - Era udowadnia że jeśli MTR=0 to nie znaczy że nie jest w stanie świadczyć usług zarabiając na tym.

  • 0

    49. ~smerf  2009-07-09 20:05:08  host: staticline13501.toya.net.pl

    Czy dotyczy to również era numer stacjonarny ???

  • 0

    50.  2009-07-09 20:07:02

    smerf: wszystkich połaczeń na numery geograficzne (stacjonarne) obsługiwane przez PTC.

  • 0

    51.  2009-07-09 20:52:08

    A żadnych informacji o tym czy dotychczasowi abonenci będą mogli skorzystać z nowych taryf nie ma? Przy komórkach w Erze można na bieżąco zmieniać taryfę, ale bez zniżek, a to sa jednak promocje. Może przynajmniej pakiety będzie można zamawiać?

  • 0

    52. ~  2009-07-09 22:02:57  host: user-89-108-216-22.mobile.playmobile.pl

    era domowa to fajna sprawa, mam już prawie trzy lata (stuknie na jesieni) i nie żałuje

  • 0

    53. ~ZICO  2009-07-09 23:55:25  host: 188.33.71.236

    Nie kupią mnie choćby mi nie wiem co oferowali. Jeszcze tylko pół roku i Era domowa leci do kosza.

  • 0

    54. ~  2009-07-15 21:45:56  host: ip-89-174-122-82.multimo.pl

    I dożywotni pakiet esemesów "sto mercedesów do wygrania" gratis.

Dodaj swoją opinię