Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa edycja MTV N-Style sponsorowana przez Nokię

Nowa edycja MTV N-Style sponsorowana przez Nokię

WitekT 21 Maja 2006 13:39

0 0

Nowa seria popularnego wśród fanów sportów ekstremalnych programu N-style będzie jeszcze bardziej dynamiczna od poprzednich. W każdym odcinku znajdzie się coś ze sportu, coś z muzyki i coś na temat niestandardowego stylu życia.

Prowadząca program N-style prezenterka MTV Monika Krysiak, która jest fanką sportów miejskich i ekstremalnych, odwiedza z ekipą rozmaite miejsca, gdzie odbywają się zawody. Program skupia się głównie na takich dyscyplinach, jak: mountainboard, kite-surfing, wind-surfing, breakdance czy footbag. Chcę spróbować jak największej ilości nowych dyscyplin sportów ekstremalnych, a robiąc program N-style mogę się o nich wszystkiego dowiedzieć i to od osób, które są w nich największymi specjalistami - mówi prezenterka Monika Krysiak.

N-style to nie tylko techniczne szczegóły, triki, sukcesy i porażki, ale także zabawa. Ekipa MTV N-style uczestniczy w imprezach organizowanych podczas zawodów. Sportowców poznajemy także w specjalnie zaaranżowanych, śmiesznych sytuacjach, niekoniecznie związanych z uprawianą przez nich dyscypliną sportu.

Program jest szansą na zaistnienie dla początkujących, ale zdolnych zespołów muzycznych, których jedyną publicznością byli dotychczas znajomi i rodzina. Teraz będą mogli zaprezentować swoją twórczość widzom MTV. Wystarczy, że zgłoszą się do programu przez stronę www.mtv.pl/n-style.
MTV N-style to także miejsce dla osób o niezwykłych pasjach, które nie wpisują się w tradycyjne ramy ludzkich zainteresowań. Przykładem takiego nietypowego hobby może być np. "pożeranie ulotek". Ci, którzy mają coś ciekawego do zaprezentowania, mogą się zgłaszać, wypełniając formularz na www.mtv.pl/n-style. Wybrane przez Monikę osoby będą mogły zaprezentować się w N-stylu.

To już trzecia edycja programu MTV N-style, którą sponsoruje Nokia. "decydowaliśmy się na kontynuację naszej współpracy z MTV, gdyż program N-style spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów, a szczególnie młodzieży, wśród której Nokia chce propagować aktywny styl życia oraz prezentować nowe trendy w muzyce i sporcie - powiedziała Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu w Nokia Poland.

N-style można zobaczyć na antenie MTV Polska wsoboty o godz. 14:00.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet