Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa czekolada na wideo

Nowa czekolada na wideo

Q! 13 Lipca 2009 10:23

0 0

W sieci pojawił się pierwszy film prezentujący wygląd i niektóre możliwości najnowszego telefonu firmy LG z serii Black Label, nowej edycji modelu Chocolate. Jeśli informacje przedstawione na filmie są prawdziwe, to nowa czekoladka może się okazać jeszcze bardziej słodka, niż ktokolwiek mógł do tej pory sądzić.

O najnowszej propozycji LG z serii Black Label, następcy modelu Chocolate, pisaliśmy w tej wiadomości. Błyszcząca obudowa czy gładkie, czarne powierzchnie znalazły niejednego amatora w przypadku pierwszej czekoladki. Dowodem tego jest sprzedaż aż 21 miliona sztuk. Producent liczy na podobny wynik w przypadku nowej edycji urządzenia.

BL40 ma dotykowy ekran o przekątnej 4 cali z funkcją multi-touch, o typowo kinowych proporcjach 21:9 (rozdzielczość 345 x 800 pikseli). Ekran pokryto specjalną powłoką ochronną, Wiele wskazuje na to, że będzie to szkło firmy Corning, które po raz pierwszy w mobilnych produktach LG zostało wykorzystane w trzecim telefonie z serii Black Label, KF750 Secret.




W telefonie nie zabrakło HSDPA (do 7,2 Mb/s), modułu GPS, WiFi i aparatu fotograficznego 5 Mpix. Interfejs użytkownika jest rozwinięciem znanego z LG Arena S-Class 3D.



Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2009-07-13 11:46:27

    @robbo2k dobrze by było ;)

  • 0

    9. ~robbo2k  2009-07-13 11:47:30  host: 82.160.0.12

    Juz wiem ekran ma proporcje 21:9 i rozdzialke 800x345

  • 0

    10. ~robbo2k  2009-07-13 11:48:06  host: 82.160.0.12

    O widze ze w newsie tez poprawili :) Czujna redakcja pewnie za slashphone

  • 0

    11. ~123  2009-07-13 11:56:43  host: csknet-84-234-45-171.csk.pl

    Zła muzyka do klipu. Początkowo fajnie, ale później klapa. Już wiadomo do jakiej grupy wiekowej będzie adresowany... Widać to też po komentarzach. Kolejna zabawka, a nie narzędzie do pracy...

  • 0

    12. ~robbo2k  2009-07-13 11:58:42  host: 82.160.0.12

    DO jakiej pracy .... fakt klucz francuski to nie jest ... ba nawet nie ma diamentu do ciecia szkla. Zapewne szklarze i hydraulicy juz protestuja. DLa mnie sie nie nadaje nei ma klineta ssh ale kogo to obchodzi.

  • 0

    13. ~get  2009-07-13 12:46:39  host: host-81-190-112-199.gdynia.mm.pl

    telefon wypas, tylko kiedy LG zmądrzeje i zacznie robić telefony z WM na pokładzie ?! @123 - o czym ty bredzisz - a co to jest wymóg żeby telefon był narzędziem do pracy ?! nie może być narzędziem do rozrywki ?! ja rozumiem że jak ktoś jest zgorzkniały i jest chłopcem na posyłki (zapewne jesteś akwizytorem, albo coś w tym stylu) to nie wynosi żadnej przyjemności z życia, ale to że ty potrzebujesz telefon TYLKO do pracy (głęboko współczuję) nikogo nie obchodzi... a do jakiej grupy wiekowej to raczej nie tobie oceniać, na pewno nie do twojej - 12 latków mentalnych :D

  • 0

    14. ~tolez  2009-07-13 12:50:28  host: chello089078100071.chello.pl

    Znając przekątną, proporcję i wygląd telefonu można łatwo oszacować wymiary - 12cm x 4,5cm x Xcm (bo grubości nie znamy). Z czego by on nie był zrobiony, od noszenia w kieszeni w końcu by się złamał. :D Dlatego telefon tylko dla kobiet, bo trzeba go nosić w torebce.

  • 0

    15. ~iskra  2009-07-13 13:00:01  host: xdsl.132.c85.petrotel.pl

    ale dluuugiii... ^^ troszeczke nie poreczny :D

  • 0

    16. ~robbo2k  2009-07-13 13:23:21  host: 82.160.0.12

    @get a na co komu dzidowski WM zeby mulil ? Zbyteczne.... Dla wielbicielu mułu z dna rzeki sa dwa LG z WM tylko jakies takie niszowe bo kto by uzywal najgorszego systemu

  • 0

    17.  2009-07-13 13:42:51

    @tolez tak od razu to on się nie złamie ;)

  • 0

    18. ~get  2009-07-13 13:44:55  host: host-81-190-112-199.gdynia.mm.pl

    @robbo2k - no muli, ale jest niezastąpiony jeśli chodzi o funkcjonalność, powinni lepsze procki do telefonów ładować, żeby nie muliło, ale systemu jeśli chodzi o funkcjonalność to nie ma lepszego - i tyle... a czym prędzej LG zrozumie że musi odejść od własnego systemu i przejść na symbiana, lub WM, lub jedno i drugie - tym lepiej !

  • 0

    19. ~get  2009-07-13 13:45:46  host: host-81-190-112-199.gdynia.mm.pl

    @tolez - telefon ci się złamie ? ooookiej ;DDD

  • 0

    20. ~Kruk  2009-07-13 13:47:20  host: p11-04.opera-mini.net

    Moze tego pajaca palkotta o xywie get,wywiezie na taczce tuskoszenki z tego forum..znowu szydzi i tylko szydzi.przepros+tego autora,ktory po prostu napisal,iz ten terminal nie jest do pracy!

  • 0

    21. ~get  2009-07-13 14:20:49  host: host-81-190-112-199.gdynia.mm.pl

    @kruk - a ty to kto ? jak masz ochotę kogoś przepraszać to droga wolna, ale od tego co ja robię to chłopaczku WARA ! i możesz zacząć od przeproszenia mnie za porównanie do tego menela palipsa :D stosuj do siebie te standardy których wymagasz od innych... choć i tak ani twoje przeprosiny, ani twoje zdanie mnie - ani pewnie nikogo - nie obchodzi...

  • 0

    22. ~Ben  2009-07-13 16:45:47  host: adlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakby w tym siedzial Android to byloby cos, a tak to bedzie tylko wielkie nic...

  • 0

    23. ~tolez  2009-07-13 20:05:54  host: chello089078100071.chello.pl

    #17 & #19 - za solidnie to to nie wygląda mimo wszystko ;d btw: Ludzie, kłócicie się o te OSy ale trzeba pamiętać, że to telefon skierowany do modnych kobiet. :P Bo ja sobie nie wyobrażam nosić coś o takim kształcie w spodniach, jakby to wyglądało. xD

  • 0

    24. ~vika  2009-07-15 11:28:33  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Telefon prezentuje się świetnie, jedynym problemem może być brak jakichkolwiek klawiszy, nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie w tej czekoladce,

  • 0

    25. ~a  2009-07-17 09:42:58  host: aaps187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wow! niezły bajer nie ;)

  • 0

    26. ~sasi  2009-07-27 10:33:44  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Niezły, niezły nie mogę się już doczekać tego cudeńka, mam nadzieję ze będzie połączeniem wszystkich swoich poprzedników, a do tego jeszcze ulepszonym!

  • 0

    27. ~fuks  2009-07-29 14:28:14  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Jeden z dziennikarzy miał juz możliwość pobawienia się na żywo czekoladka http://komorkomania.pl/2009/07/28/lg-bl40-na-zdjeciach-na-zywo/

Dodaj swoją opinię