Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Novator chce zintegrować telefonię komórkową i stacjonarną w Netii

Novator chce zintegrować telefonię komórkową i stacjonarną w Netii

WitekT 19 Grudnia 2005 13:30

0 0

Novator chce zwiększyć swoje zaangażowanie w polskim sektorze telekomunikacyjnym i działać w kierunku integracji działań Netii w sektorach telefonii komórkowej i stacjonarnej - powiedział Constantinos Gontikas, dyrektor zarządzający Novatora.

W związku z tym, że współpracujemy z Netią w telefonii komórkowej, tworząc P4, chcemy zwiększyć naszą ekspozycję na polski rynek - powiedział Gontikas. Dodał, że Novator chce pracować nad bliższą integracją telefonii mobilnej i stacjonarnej w Netii. Nie chciał skomentować czy Novator zamierza zwiększyć swój udział w Netii powyżej 23%.
O wezwaniu Novatora na akcję Netii pisaliśmy w tej wiadomości, a celu firmy w ocenie analityków w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~PiotrK  2005-12-19 15:12:58  host: gate1.dka.pl

    Niech się Netia łączy. jako wielka firma ma większe szanse na konkurencję dla Grupy TP.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.