Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nortel i skutki malwersacji

Nortel i skutki malwersacji

sirmark 13 Marca 2006 11:40

0 0
Kanadyjski producent sprzętu łączności Nortel sprawdzi bilanse z lat 2003 - 2004 i po 9 miesiącach 2005 r. Zapowiedział też, że za miniony rok poniesie stratę 2,4 mld USD. W IV kwartale stracił netto 2,2 młn USD przy obrotach 2,9 mld, bo odpisał 2,5 mld na koszty procesów i na odszkodowania. Bilanse będą sprawdzane, bo od 2000 r. nie były wiarygodne z powodu malwersacji dokonywanych przez kilku szefów firmy.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet