Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NOM - promocyjne cenniki na stałe w ofercie

NOM - promocyjne cenniki na stałe w ofercie

WitekT 2 Marca 2006 19:14

0 0
Od 1. marca dotychczasowe promocyjne plany taryfowe NOM stają się planami standardowymi. Zmiana dotyczy planów NOM dla Domu, Twoje Wieczory i Weekendy oraz NOM dla Biznesu.

Jednocześnie zmianie ulega taryfa połączeń międzystrefowych w planie NOM dla Biznesu - z 0,15 zł na 0,13 zł za minutę przez całą dobę.

Wszystkie z naliczaniem sekundowym od 1. sekundy połączenia, bez opłat za inicjację połączeń oraz innych ukrytych opłat.

Więcej szczegółów w dziale Taryfy.Źródło tekstu: NOM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet