Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NOM koryguje prognozy na koniec roku

NOM koryguje prognozy na koniec roku

WitekT 8 Listopada 2004 09:48

0 0

Niezależny Operator Międzystrefowy walczy o abonentów usług głosowych. Firma, przed którą rynek roztaczał niedawno wizję bankructwa, dziś rośnie w oczach. Jeśli szybko poszerzy ofertę, może stać się jednym z najszybciej rosnących graczy.

NOM chce zakończyć ten rok przychodami 85 mln zł, dwa razy większymi niż rok temu. Po III kwartale miał blisko 60 mln zł przychodów, a od września osiąga dodatni wynik finansowy. Operator będzie miał, podobnie jak w ubiegłym roku, kilkumilionową stratę netto. Zamierza natomiast pochwalić się pierwszym w swej historii pozytywnym wynikiem EBITDA w skali całego roku.
Pod koniec października jego przedstawiciele zapowiadali, że do końca roku będą obsługiwać 200 tys. abonentów, dziś ich prognozy są o 20-30% wyższe. NOM chce koncentrować się nadal na obsłudze małych i średnich firm. Zamierza rozszerzyć ofertę o połączenia lokalne i stały dostęp do internetu. Ma mu w tym pomóc Exatel, operator posiadający 65% udziałów w NOM.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet