Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokie E90 w limitowanych obudowach

Nokie E90 w limitowanych obudowach

LuiN 23 Sierpnia 2007 00:13

0 0
Cena standardowej Nokii E90 nie należy do najniższych. Jeśli zatem wygląd telefonu wydaje się komuś nieadekwatny do ceny, to pojawiły się właśnie limitowane wersje tego urządzenia, z bardziej wyrafinowanymi obudowami.

nokia e90 communicator luxury nokia e90 communicator luxury

Luksus posiadania nowej Nokii, w niestandardowej obudowie, związany jest niestety z dołożeniem kolejnego tysiąca złotych, do i tak wysokiej ceny - cena końcowa wynosi 999 Euro. Chętni na pewno się znajdą, gdyż nowy design, rzeczywiście dodaje uroku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia E90 w katalogu.



Źródło tekstu: handcellphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~zammer  2007-08-23 00:34:17  host: dmg218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I kolejny bajer dla ludzi, którzy nie mają co robić z gotówką... Ale jak już ktoś się decyduje na taki telefon, to taka "mała" zmiana ceny raczej nie gra roli.

  • 0

    2.  2007-08-23 06:05:36

    IMHO te obudowy nie sa warte ceny - nawet ta czarna w 'cetki' (czy cos takiego). Standardowa wersja ciemny braz/czarny jest klasyczna i chyba najbardziej elegancka... a sam telefon juz w okolicach 3k w sklepach netowych na raty, nie mowiac juz o Allegro ;)

  • 0

    3.  2007-08-23 09:33:13

    Kurcze jak spojrzałem na zdjęcie telefonu w pierwszej chwili wydało mi sie ze wyglada jak prostopadłościan o podstawi kwadratu - taki telefon NMT ze starego centka ;-D Ale oczywiście nie mam nic do tego modelu, no może poza tym że chciałbym go mieć ;-)

  • 0

    4.  2007-08-23 11:38:40

    Chyba trochę przesadzają z ceną :/ Za taki telefon?? :D Przecież N95 o wiele lepsza kosztuje mniej :D

  • 0

    5. ~TWDonald  2007-08-23 11:55:02  host: ip-89-174-121-125.multimo.gtsenergis.pl

    liko - nie przesadzaj może ;)

  • 0

    6.  2007-08-23 12:04:49

    ups cofam, pomyliłem E z N :P

  • 0

    7.  2007-08-23 12:19:40

    A tak przy okazji: jestem ciekaw po co tyle osób wystawia ten telefon na Allego :D Przecież żaden businessman nie kupi na Allegro, a zwykli nie dadza tyle kasy co za średniego laptopa :D

  • 0

    8.  2007-08-23 13:35:52

    ja wlasnie go na allegro kupilem:)

  • 0

    9. ~karas  2007-08-23 16:52:30  host: enj50.internetdsl.tpnet.pl

    ale porównanie nshit95 i comunicator e90

  • 0

    10.  2007-08-23 17:43:15

    Wbrew pozorom dosc dobre porownanie...

Dodaj swoją opinię