Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia zwyciężyła w rankingu Reader's Digest

Nokia zwyciężyła w rankingu Reader's Digest

WitekT 13 Kwietnia 2005 17:14

0 0

Konsumenci 14 europejskich krajów najbardziej ufają marce Nokia.

Już po raz piąty z rzędu Nokia została uznana za najbardziej godną zaufania markę w Polsce i w 13 innych krajach europejskich w sondażu przeprowadzonym wśród czytelników Reader's Digest.

Wyniki największego sondażu konsumenckiego European Trusted Brands, przeprowadzanego po raz piąty przez magazyn Reader's Digest w 14 krajach europejskich potwierdziły, że od 2001 roku Nokia uznawana jest za jedną z najbardziej godnych zaufania marek w Europie. Telefony komórkowe Nokia jako jedyne od pięciu lat zdobywają pierwsze miejsca w 14 europejskich państwach, pokonując inne marki i nieprzerwanie cieszą się zaufaniem Europejczyków.

Najnowsze badanie zostało przeprowadzono na jesieni 2004 roku na grupie 24832 osób, w Polsce wzięło w nim udział 1400 osób. Nokia otrzymała Złotą StatuetkęCelem badania było ustalenie grupy marek, instytucji i zawodów cieszących się największym zaufaniem społecznym. Następnie wyróżnione marki poddane zostały ocenie w ramach 4 kryteriów: jakość, wartość, wizerunek i zrozumienie potrzeb konsumenta. Europejczycy wybierali marki godne zaufania w 30 kategoriach: 20 kategorii wspólnych dla wszystkich państw oraz 10 kategorii lokalnych.

Jesteśmy szczęśliwi, że marka Nokia zdobyła kolejne wyróżnienie od swoich użytkowników. Chcemy podziękować im za zaufanie i zapewnić, że będziemy starali się aby nadal byli zadowoleni z naszych produktów - powiedziała Hanna Viita, dyrektor marketingu Nokia Poland.

Obszar geograficzny, którym są objęte badania to 14 krajów europejskich: Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Węgry i Wielka Brytania.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet