Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia zbuduje dla Idei sieć 3G w Warszawie

Nokia zbuduje dla Idei sieć 3G w Warszawie

WitekT 12 Stycznia 2005 12:21

0 0
Idea wybrała dostawcę do budowy sieci UMTS w Warszawie. Zbuduje ją Nokia, na niej oparta jest funkcjonująca już w części stolicy testowa sieć 3G.

W styczniu Centertel zamierza zakończyć postępowanie przetargowe dotyczące wyboru dostawców dla pozostałego obszaru Polski. Podzielą go między siebie najprawdopodobniej 2 firmy.

Komercyjny start UMTS planowany jest na przełom II i III kwartału, a do końca roku zasięg ma obejmować kilka największych aglomeracji.

Tegoroczne inwestycje Centertela mają osiągnąć poziom 1 mld zł.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet