Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia zaprezentuje niskobudżetową Lumię 610?

Nokia zaprezentuje niskobudżetową Lumię 610?

Q! 26 Lutego 2012 16:03

0 0

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat najnowszego smartfonu Nokii z systemem Windows Phone 7, modelu Lumia 610. Ma być on przeznaczony dla początkujących użytkowników telefonów tego typu.

Według serwisu Boy Genius Report, Nokia Lumia 610 ma mieć ekran o przekątnej zaledwie 3,2 cali. Również pozostałe jej parametry są bardzo początkujące - aparat o rozdzielczości 3 Mpix oraz 256 MB pamięci operacyjnej to jedyne, co tutaj znajdziemy.




Według tego samego źródła, telefon ma pracować pod kontrolą kolejnej wersji platformy Windows Phone, Tango, i już wkrótce ma trafić na rynek indyjski. Przewidywana cena wynosić ma około 175 euro.

Bliższe informacje na temat telefonu, zdjęcia oraz dokładna jego specyfikacja może zostać zaprezentowana już pierwszego dnia targów MWC w Barcelonie, czyli w poniedziałek, 27. lutego. Na ten dzień Nokia zaplanowała swoją konferencję prasową.

Źródło tekstu: BGR India     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    7. ~t-mobile user  2012-02-26 16:44:42  host: 178.180.135.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    O nie tą drogą Nokią

  • 0

    8.  2012-02-26 16:47:49

    Q a o ktorej ma byc ta konferencja? w sumie to tylko Nokia mnie interesuje na tych targach. chociaz nie mialbym nic przeciwko gdyby inny producent tez zaprezentowal cos ciekawego (użytecznego)

  • 0

    9.  2012-02-26 17:22:14

    @andruszka82 - według rozkładu jazdy o 0830.

  • 0

    10.  2012-02-26 18:01:33

    naszego czasu? mam nadzieje ze jutro w przerwie pracy bede mogl juz przeczytac rzetelne informacje.

  • 0

    11.  2012-02-26 18:03:54

    a sorry. myslalem ze Hiszpania ma czas jak Angole ale widze ze maja ten sam co My

  • -1

    12.  2012-02-26 18:19:21

    Dobry ruch Nokii/Microsoftu. Zresztą za chwilę zobaczymy wysyp lowendów napędzanych przez Tango. MS zdaje sobie świetnie sprawę z tego że nie zawojuje rynku nie mając telefonów które będą dostępne za złotówkę/euro/dolara w najtańszych abonamentach.

  • -1

    13.  2012-02-26 18:29:35

    Nic nie wiecie o parametrach telefonu, a już wiecie że nikt go nie kupi. Gratuluje Wam! Skoro tak łatwo przewidujecie przyszłość to grajcie w Lotto, 6 macie gwarantowane!

  • 0

    14.  2012-02-26 18:30:08

    Na innych portalach pisali, że cena tego telefonu to będzie mniej niż 100E... Teraz widzę że już jest 175E... Na konferencji się dowiemy że to będzie 190E, a w Polsce będzie za 250E. I tak oto będzie wyglądał telefon budżetowy ;)

  • 1

    15.  2012-02-26 18:31:30

    Swoją drogą to nie ma żadnych podstaw do tego, żeby ten telefon był droższy od Nokii500, skoro parametry będą podobne... Liczę więc na to, że to faktycznie będzie bliżej 100E, bo inaczej nikt normalny tego nie kupi.

  • 1

    16. ~  2012-02-26 18:48:57  host: z54-06.opera-mini.net

    Telefon z takimi parametrami jest wart max 500zł, a tu się zapowiada na kwotę 2razy wyższą. Tak dalej Panowie z Microsoft, a sprzedaż dalej będzie w granicy błędu statystycznego. A szkoda bo to fajny system, inny, świeży i prosty. Ale nikt nie będzie przepłacać dwukrotnie.

  • 0

    17.  2012-02-26 19:11:00

    @15 zauważ że 610 będzie posiadała gpu w przeciwieństwie do 500.

  • 1

    18. ~marrcus  2012-02-26 19:11:05  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    wymagania windows phone 7 aparat o matrycy co najmniej 5Mpix z lampą błyskową postęp idzie a tu krok w tył !?

  • -1

    19.  2012-02-26 19:26:18

    @16 to moze sam zaczniesz produkowac takie smartphone i sprzedawac je po 500zl.

  • 1

    20.  2012-02-26 20:11:58

    #17 - no i te GPU będzie robiło różnicę 2x w cenie? Kto to łyknie ja się pytam? I to jeszcze pewnie w zwykłym trzaskającym plastiku, żeby było taniej w produkcji? O ile często popieram Nokię i WP, tak ceny 900zł za model o parametrach 256 ramu nie rozumiem i nie akceptuję... Ten telefon powinien być w cenie zbliżonej do Nokii500 która schodzi za 450zł i taka jest prawda. Zresztą mam nadzieję, że potwierdzi się jednak plotka że ten telefon będzie za 100E, wtedy cena będzie adekwatna.

  • -1

    21. ~jarekt  2012-02-26 20:23:08  host: 178-37-5-215.adsl.inetia.pl

    Narzekacie a zobaczcie sobie na wyniki sprzedaży HTC Wildfire. Totalne budżetowe padło za 200 USD i jakoś w naszym kraju sprzedaje się świetnie. Różnica jest taka, że WP7 będzie na takim konfigu śmigał a Android ledwo chodzi. Oby tylko dali normalną rozdzielczość 800x480 to będzie całkiem fajna słuchawka.

  • 1

    22.  2012-02-26 21:40:08

    #21 - Tylko kiedy to było? Od ponad roku masz nowszą wersję tego telefonu i te "budżetowe padło" ma 512 ramu. Wildfire zwykły miał bodajże 384. A Nokia teraz wypuszcza Smartfona mającego 256ramu który będzie kosztował więcej niż ten WildfireS który ma 2x więcej pamięci? W dodatku HTC to telefony o świetnej jakości wykonania, co jest dużym plusem. Tak więc zupełnie nietrafiona opinia.

  • 0

    23. ~FanWP  2012-02-27 07:29:12  host: public4892.xdsl.centertel.pl

    Proszę o wpisy tych, którzy rzetelnie używali Windows Phone i zdecydowali się na powrót np. do Androida.

  • 0

    24. ~  2012-02-27 08:30:51  host: z30-09.opera-mini.net

    Ja zrezygnowałem z windowsa, ale nie dlatego że jakoś system mi się nie spodobał tylko po tym jak zobaczyłem sklep z aplikacjami. Nie dość że mało jest ciekawych pozycji to jeszcze to co na androidzie miałem za darmo tutaj kosztuje grube pieniądze. Ich market to jakaś pomyłka.

  • 0

    25. ~  2012-03-03 15:53:16  host: 77-254-130-32.adsl.inetia.pl

    @22 Mnie nie obchodzi to ile mój telefon ma ramu i jaki procesor. Tylko to czy płynnie chodzi. A tak się składa że nokia z 256mb ramu chodzi lepiej niż niejeden samsung z 512mb i pamięciożernym androidem

  • 0

    26. ~  2012-03-03 16:00:27  host: 77-254-130-32.adsl.inetia.pl

    24. podaj jakiś przykład? Bo ja np mam odwrotnie, zrezygnowałem z Androida gdy za iplę albo nawigacje musiałem płacić a moja dziewczyna w Nokii miała to za darmo. Nokia sponsoruje masę aplikacji

Dodaj swoją opinię