Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia X6 trafiła do przedsprzedaży

Nokia X6 trafiła do przedsprzedaży

LuiN 5 Listopada 2009 16:27

0 0

nokia x6 Nokia udostępniła w ofercie przedsprzedażowej najnowszy muzyczny model oznaczony jako X6. Telefon będzie bardzo drogi, ale trafi do rąk nabywców z niespotykanym do tej pory muzycznym wyposażeniem.

Nokia X6 jest wyjątkową pozycją z 2 powodów - oferuje 32 GB pamięci wewnętrznej i pojemnościowy ekran dotykowy (3,2 cala, 360 x 640 pikseli). Można by powiedzieć, że przecież te parametry były już dawno w iPhone'ach, ale Nokia dokłada do tego porządny aparat fotograficzny 5 Mpix z optyką marki Carl Zeiss i pojawia się pominięte przez Apple'a radio FM z funkcją RDS.

nokiawh500 Więcej na temat specyfikacji telefonu przeczytać można w naszym katalogu (link na końcu wiadomości), obok jednak samej specyfikacji warto przyjrzeć się standardowym dodatkom od Nokii. Telefon sprzedawany będzie ze słuchawkami z prawdziwego zdarzenia - Nokia WH-500.




Do tego Nokia gwarantuje nieograniczony dostęp do legalnej muzyki przez 12 miesięcy - w ramach usługi Nokia Comes With Music (darmowy dostęp do biblioteki ponad 6 mln utworów oferowanych przez Nokia Music Store).

Za zestaw trzeba będzie zapłacić 580 euro (Niemcy) lub 530 funtów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: expansys, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2009-11-05 18:08:35  host: v06-09.opera-mini.net

    Cyfrowy dzwiek za 2.5kola? Dziekuje postoje :-)

  • 0

    11.  2009-11-05 18:26:01

    Heh,gdzieś przepadł był mój komentarz... :-(

  • 0

    12. ~  2009-11-05 19:24:18  host: chello089076145090.chello.pl

    ciezko powiedziec (przy takiej cenie telefonu)ze dostep do muzyki jest darmowy bo placi sie za niego (i to sporo w/g mnie)w formie przedplaty.

  • 0

    13.  2009-11-05 19:40:37

    choćby nokia się dwoiła i troiła i tak lepiej wziąść iphona

  • 0

    14. ~vicio  2009-11-05 21:22:59  host: wapgw4.wapgw.era.pl

    Przyzwoita cena to tylko kwestia czasu.

  • 0

    15. ~  2009-11-05 21:29:37  host: host90.218.146.194.generacja.pl

    nienormalna cena,HTC HD2 będzie tańszy...

  • 0

    16. ~  2009-11-05 21:30:15  host: host90.218.146.194.generacja.pl

    pozatym i tak na razie czekam na X3 :P

  • 0

    17. ~mk  2009-11-05 21:37:17  host: v02-16.opera-mini.net

    "Trafi do rąk potencjalnych nabywców", czy nabywców? Potencjalnym nabywcą może być Zdzisio lub inny Franek spod budki z piwem. Do ich rąk również trafi X6 niespotykanym do tej pory muzycznym wyposażeniem? sjp.pwn.pl/lista.php?co=potencjalny

  • 0

    18. ~mk  2009-11-05 21:39:16  host: v02-16.opera-mini.net

    BTW, co to jest "cały zestaw"?

  • 0

    19.  2009-11-05 21:52:47

    mk, widzę, że zebrało Ci się na korektę... no dzięki, dzięki:) Potencjalny zostaje (mam w rękach, ale jeszcze się nie zdecydowałem - może się jednak zdecyduję), cały zestaw też zostaje (niecały to w domyśle bez w/w 2 dodatków). IMHO z takim wyjaśnieniem wszystko się zgadza:P

  • 0

    20. ~mk  2009-11-05 22:05:31  host: v04-15.opera-mini.net

    LuiN, jeśli założyć, że potencjalnym nabywcą jest każda osoba, która miała telefon w rękach, to wychodzi na to, że aby mieć telefon wraz z akcesoriami nie trzeba za niego zapłacić (i pomijam tu prezent). Z kolei zestaw sam w sobie jest całościa, zatem wyrażenie "cały zestaw" jest pleonazmem. I nie, z takim wyjaśnieniem nic się nie zgadza. Oba sformułowania są błędne, podobnie jak Twoje wytłumaczenie.

  • 0

    21. ~  2009-11-05 23:51:16  host: v07-10.opera-mini.net

    Hmm... A kiedy bedzie mozna ja zamowic w naszym skromnym kraju? I ona ma byc drozsza niz flagowa n97 i n900? masakra...

  • 0

    22.  2009-11-06 08:23:03

    zenada, Radio ma kazdy SE z seri W od paru lat. 2@ zgadzam sie jak najbardziej SE x10 cena podobna a lepsza bateria, rozdzielczosc, procesor a dla zapalencow od matryc z optyka lebka od szpilki x10 ma 8MP:)

  • 0

    23.  2009-11-06 10:06:10

    20, mk - trochę nadinterpretujesz, ale i ja się droczyłem. Poprawki naniesione:) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

  • 0

    24. ~Johny11  2009-11-06 23:16:26  host: ip-94-42-0-210.multimo.pl

    Kolejne drogie padło od Nokii... Lepiej wziąć HTC Leo jak wyjdzie, lub SE X10, albo nawet (broń Boże!) N900 z tej samej stajni nie mówiąc już o innych możliwościach za te cene...

  • 0

    25. ~.Rafiki  2009-11-07 00:20:55  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Szkoda, ze jeszcze nie potrafi zaparzyć dobrego espresso i podać do tego świeżą prasę ;) Te telefony są coraz bardziej skomplikowane i wybajerowane.

  • 0

    26. ~Ba  2009-11-09 17:15:49  host: grafi.ae.krakow.pl

    Co do "potencjalnych nabywców", to jeśli chodzi o Nokię X6 to raczej nie będzie nim pan Zdzisio lub inny Franek spod budki z piwem! Do "mk": Taka dziedzina jak "sprzedaży" jest ściśle związana z rynkiem, zatem pierwszeństwo nad ogólnymi definicjami z encyklopedii maja tu definicje i pojęcia z zakresu MARKETINGU! A w takim przypadku "potencjalni nabywcy" to inaczej "rynek docelowy", czyli np. grupa osób, która jest identyfikowana jako mająca POTRZEBY, PERSPEKTYWY oraz MOŻLIWOŚCI kupienia danego produktu lub usługi! Czyli "LuiN" jak najbardziej poprawnie użył wcześniej zwrotu "Trafi do rąk potencjalnych nabywców", natomiast "mk" się mylił w tej kwestii.

  • 0

    27. ~No Kia  2009-11-10 09:36:02  host: bka157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 5230 to jest ale od Samsunga i nazywa się s5230 Avila i już znalazł 10 milionów nabywców

  • 0

    28. ~mk  2009-11-10 19:06:53  host: v05-15.opera-mini.net

    Ba, zdaje się, że masz problem ze zrozumieniem podstawowoch pojęć. W Polsce posługujemy się (najczęściej) językiem polskim, w którym słowa mają takie samo znaczenie, niezależnie od dziedziny, w której się ich używa (inne przypadki uważane są za błędy leksykalne). Zastosowanie słowa "potencjalny" w znaczeniu o którym piszesz jest błędem. Zanim zaczniesz pisać o marketingu, rynku docelowym, potrzebach i innych, niezwiązanych z tematem pojęciach, spróbuj logicznie pomyśleć. Dzięki tej nietrudnej wcale czynności zaoszczędziłbyś czas, który zmarnowałeś na napisanie swojego posta. "Potencjalny nabywca" (podmiot, który rzecz nabyć może, ale jej nie nabył), to w żadnym wypadku nie to samo, co "nabywca" (podmiot, który rzecz nabył). BTW, znaczenia słów zamieszcza się w książkach zwanych słownikami...

  • 0

    29. ~mmmm...  2010-02-02 20:04:05  host: bpn18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhone był juz lepszy od dawna, ma chyba najlepszy dotykowy wyswietlacz z obsluga multitouch, smialo moze posluzyc jako konsola do gier i jest w tym niewiele gorszy od PSP. No, a odtwarzacz iPod to klasa sama w sobie, więc ciezko bedzie nokii to przebić.. Fakt, ze niezhackowany iPhone OS ma troche ograniczen i aparat 3,2 Mpx to dla niektorych malo, ale da sie to zniesc. Jesli mialbym wybierac telefon z nokii to bardziej bym sie sklanial do zakupu N900. Wg mnie godnym polecenia telefonem bedzie xperia x10 i ..sadze ze rowniez nowy iPhone ktory powinien wyjsc w tym roku(aparat na pewno bedzie mial lepszy, prawdopodobnie 5Mpx i na tym sie nie skonczy)

Dodaj swoją opinię