Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia X i XL oficjalnie w Polsce [ceny]

Nokia X i XL oficjalnie w Polsce [ceny]

WitekT 28 Marca 2014 11:51

6 4

nokia xlNowe Nokie oparte o system Android - modele X i XL - dostępne są już w Polsce. Zaczął sprzedawać je już Play, a w przyszłym tygodniu dołączą do niego pozostali trzej operatorzy oraz sklepy z elektroniką.



 

Zobacz: Nokia X - androidowa linia smartfonów Nokii.


Nokia X kosztuje w wolnej sprzedaży 499 zł, a Nokia XL - 699 zł. Co ciekawe, wszyscy czterej polscy operatorzy mają zaimplementowany tzw. carrier billing, czyli dopisywanie do rachunku wszystkich zakupów ze sklepu z aplikacjami. Zobacz: Nokia XL w rękach TELEPOLIS.PL [wideo].

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia | nokia x | nokia xl

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~skalarek  2014-03-28 11:56:19  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Bo to jest jedyny model sprzedaży w Nokiach X.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~asasas  2014-03-28 12:49:11  host: ip-176-111-17-185.himax.com.pl

    Za drogie jak na ta specyfikacje....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-03-28 12:54:03

    Moim zdaniem X powinna kosztować już ze wszystkimi dodatkowymi opłatami maksymalnie 450zł, a XL 550zł i było by ok, wg ich przelicznika 1? =5,61 (Nokia X) i 1? =6,41zł (Nokia XL) nijak nie pasuje obecny kurs ? - 4,17zł...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~r  2014-03-28 13:49:08  host: 89-78-151-254.dynamic.chello.pl

    A Nokia X+ nie będzie oferowana?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Marcin  2014-03-28 13:54:45  host: ebo237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Polsce zawsze musi być drożej;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~paweł  2014-03-28 14:27:29  host: user-94-254-200-204.play-internet.pl

    Może nie są mocne ale sam fakt darmowej nawigacji to już sporo, a nawigacja Nokii podobała mi się nawet na Nokii e52

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9.  2014-03-28 15:16:57

    Bogaty kraj to i ceny wysokie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~gościuuuuu  2014-03-28 15:28:07  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    jak patrze na parametry... 3310 WRACAJ PLS

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-03-28 16:11:56

    zastanawiałem się nad Nokią XL w przypadku korzystnej ceny - już nie mam się nad czym zastanawiać :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~piotr  2014-03-28 16:20:23  host: n09-02-05.opera-mini.net

    Również rozważałem XL i kilka osób znajomych też, ale zawyżona cena spowodowała koniec rozważań.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~:)  2014-03-28 17:00:54  host: ip-151-248-34-195.free.aero2.net.pl

    Koszt w Niemczech Nokia X 80euro a XL 90euro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-03-28 17:35:38

    @13 - podrzucisz link? mam możliwość kupna w Niemczech bezpośrednio

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~pabloki  2014-03-28 17:47:44  host: 46.204.89.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w necie już dziś w wolnej sprzedaży można z polskiej dystrybucji kupić taniej , nawet z opłatą za dostawe. do września cena pewnie spadnie o 25%. Na razie przesadzona cena.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~wania  2014-03-28 18:37:15  host: 77.252.27.216

    do "6" - Nokia X+ w/g strony Noki ma nie być oferowana w naszym kraju

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~direct39  2014-03-28 19:17:21  host: 84-234-11-24.internetia.net.pl

    Jeśli Nokię X rzeczywiście dałoby się kupić za 80? (+wysyłka), to z dużą dozą prawdopodobieństwa bym się skusił :).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-03-28 19:28:25

    Nokia tymi modelami zniża się do konkurencji z Chin. Obawiam się, że to koniec tej firmy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~jogus48  2014-03-28 21:57:58  host: cdc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konkurencja z Chin jest znacznie mocniejsza

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2014-03-29 08:39:07  host: public-gprs372320.centertel.pl

    Bez łaski. Przywiozłem sobie z zagranicy XL za 90 euro. Ździerusy na drzewo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Manolo  2014-03-30 11:11:23  host: z32-05.opera-mini.net

    A jak z optyką w tych aparatach? Daje radę w por?wnaniu do konkurencji?