Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia wymienia wadliwe baterie

Nokia wymienia wadliwe baterie

WitekT 14 Sierpnia 2007 10:21

0 0

Nokia wprowadziła program wymiany baterii, na życzenie klientów, w związku z przypadkami przegrzewania się ich podczas ładowania. Wymiana dotyczy modelu BL-5C, wyprodukowanego między grudniem 2005 roku, a listopadem 2006 roku przez Matsushita Battery Industrial.

Jak podała Nokia w komunikacie, zanotowano około stu przypadków przegrzewania się wymienionych baterii podczas ładowania, jednak nie zanotowano w związku z tym żadnych uszkodzeń telefonów. Na rynku jest około 300 mln baterii BL-5C, z czego 46 mln wyprodukowanych przez Matsushitę i podlegających wymianie.




Więcej szczegółów na stronie www.nokia.com/batteryreplacement.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~stanax  2007-08-14 18:35:44  host: 062016189095.customer.alfanett.no

    W norweskiej branżówce IDG napisali: "... og kan skade eller ødelegge telefonen under lading...", co znaczy: może uszkodzić lub zniszczyć telefon w czasie ładowania. Czy Skandynawowie maję inne źródło informacji!?

  • 0

    17. ~wert  2007-08-14 19:17:34  host: rtr-8.core.lanet.net.pl

    do 10- a ja se mam bateryje od 6310i (5-letnią) i se "chodzi" tydzień pełniutki więc nie jest tak źle z Nokijami. No moze teraz z temi wodotryskami...

  • 0

    18. ~  2007-08-14 19:38:25  host: vera.net.pl

    6310 to telefon z najlepszą dotychczas baterią, jeśli chodzi o Nokię. I zdaje się, że nie zależy im na powtórzenie tego osiągnięcia.

  • 0

    19.  2007-08-14 20:13:27

    kurde...sparwdzalem na stronie nokii i niby mam baterie dobra...ale w mojej e50 sie nagrzewa na maxa bateria i słabo trzyma ;/;/

  • 0

    20. ~lio  2007-08-14 21:02:09  host: 212.160.172.70

    a jak sadzicie jaka byla najlepsza bateria u konkurencji ? dla mnie lepszym modelem od 6310i jest Ericsson T39m z bateria Litowo jonowa 600`tka, ma IR ma Bluetootha a jest maly zgrabny, swietna nawigacja po menu, swietna obsluga bluetootha, i rewelacyjny POMYSŁ na klips to paska w zestawie, konkurencja do dzis na to nie wpadla dla mnie 1 plaski telefon z dobra bateria.

  • 0

    21. ~st_luk  2007-08-14 23:00:00  host: pc193a5.interpc.pl

    Mam N6230i. Bateria Made in China - łapie się na wymianę. Bez problemu wypełniłem formularz i podałem potrzebne dane do wymiany baterii. Ciekawe czy zadziała ta cała procedura....?

  • 0

    22. ~  2007-08-14 23:51:02  host: cpz93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.allegro.pl/item221600573_bateria_nokia_bl_5c_6230i_e5 0_n70_6630_6680_970mah.html

  • 0

    23.  2007-08-15 00:16:16

    18. - bo to nie bateria... to telefon ;-) bardzo mało energii pobierał ;-) Bateria do 6310 to klasyczna 900 mAh - takie jak dzisja dają.

  • 0

    24.  2007-08-15 03:05:44

    6310 miała baterie 1100mAh

  • 0

    25. ~  2007-08-15 08:29:19  host: acwd32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie mozna sie zglosic zeby wymienic baterie??

  • 0

    26.  2007-08-15 10:50:39

    @22 ten link co podałeś to do podróbki!!!

  • 0

    27. ~mingtoo  2007-08-18 22:42:23  host: 238.85-237-180.tkchopin.pl

    Czy ktoś wie jak długo trzeba czekać na nowa baterie?? Jeżeli ktoś już ja otrzymał to niech sie odezwie i powie ile na nią czekał. Pozdro :)

  • 0

    28. ~ellute  2007-08-20 19:43:38  host: host-89-228-77-199.olsztyn.mm.pl

    no właśnie-czy ktoś już wie coś więcej na temat wymiany? Mam E50-grzeje się w czasie "odżywiania". Wypełniłam formularz i czekam. Podobno bakteria wadliwa, choć jedna cyfra była wytarta. Jak oni to załatwiają? Wysyłają na podany adres? Może przez Nokię w Polsce? Nie mam pojęcia.....

  • 0

    29. ~aaa  2007-08-27 18:08:05  host: abdx108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moja bateria sie dość grzeje jak ją ładuje a nie mogę jej wymienić

  • 0

    30. ~ELLUTE  2007-09-04 17:20:38  host: host-81-190-159-190.olsztyn.mm.pl

    No i doczekałam się. Nową baterię przywiózł mi kurier DHL prosto z Belgii. Przynajmniej nie ma cienia wątpliwości,że mogłaby nie być oryginalna. I pomyśleć, że chciałam kupić na Allegro,bo już musiałam wymienić....:) Na Allegro full podróbek, choć piszą, że oryginał. Szkoda sprzętu - używajcie oryginałów !!! Alle mi podpasiła ta wymiana!!!! Pozdrawiam:)

  • 0

    31. ~sepe  2007-09-04 18:47:53  host: 088156016111.ols.vectranet.pl

    a ja jeszcze nie dostalem wymianki...,a tez Olsztyn

  • 0

    32. ~s  2007-09-06 13:21:41  host: 80.51.246.229

    długo czekaliście?

  • 0

    33. ~ELLUTE  2007-09-12 22:34:12  host: host-89-228-73-125.olsztyn.mm.pl

    od wypełnienia ankiety czekałam jakieś niecałe 2 tygodnie:) Powodzenia! Napiszcie,jak dostaniecie. Witam Olsztyn :>

  • 0

    34. ~quicksilver  2007-10-26 09:35:07  host: a125.net152.okay.pl

    Ma ktoś przykład numeru baterii która jest z wadliwej serii ?

  • 0

    35. ~ELLUTE  2007-11-11 13:48:56  host: host-89-228-76-186.olsztyn.mm.pl

    Czy Ty się słyszysz, quicksilver....?

Dodaj swoją opinię