Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia współpracuje z Yahoo!

Nokia współpracuje z Yahoo!

sirmark 15 Września 2006 11:33

0 0

Nokia i Yahoo! poinformowały, że usługa Yahoo! Search została jeszcze lepiej zintegrowana z aplikacją Nokia Mobile Search, umożliwiającą łatwe, wygodne łączenie się z lokalnymi usługami, witrynami internetowymi, zdjęciami oraz treściami mobilnymi za pomocą telefonów Nokii. Współpraca umożliwi firmie Nokia udoskonalenie oferty przeszukiwania internetu za pomocą komputerów multimedialnych Nseries oraz innych urządzeń Nokia z serii S60. Aby klienci mogli korzystać z dostępu do informacji i treści w czasie rzeczywistym, Yahoo! zapewni wyniki wyszukiwania w ponad 10 językach.

Nokia i Yahoo! od kwietnia 2005 roku pracowały nad utworzeniem optymalnego rozwiązania internetowego, umożliwiającego klientom przeszukiwanie internetu za pomocą urządzeń mobilnych. Nokia jest zaangażowana w opracowywanie rozwiązań ściśle zintegrowanych z pozostałymi funkcjami urządzeń.
Aplikacja Nokia Mobile Search jest dostępna na wybranych rynkach w standardowych zestawach urządzeń Nokia N80 Internet Edition, Nokia N73, Nokia N93, Nokia N70, Nokia N71, Nokia 6630, Nokia 6680, Nokia 6681.. Można ją również bezpłatnie pobrać na wybrane telefony z serii Nokia S60 ze strony www.nokia.com/mobilesearch .

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-09-15 12:13:35  host: etq62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jabber bylby duzo bardziej funkcjonalny (ale kto by reklamowal - a tak to yahoo reklamuje nokie) i wtedy transporty gg, tlen oraz sam gmail... ehhh zawsze cos (ale nadal nie to) :-/

  • 0

    2.  2006-09-16 11:57:17

    ktoś to próbował? Jak dla mnie to jest zwykła nakładka na standardową przeglądarkę Nokii. Lepsza jest Opera Mobile.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet