Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia wprowadza konsolę N-Gage QD Silver Edition

Nokia wprowadza konsolę N-Gage QD Silver Edition

sirmark 4 Sierpnia 2005 03:06

0 0

nokia ngage qd silver edition Nokia poinformowała, że wprowadzi na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki mobilną konsolę do gier N-Gage QD Silver Edition. Dbając o popularność platformy N-Gage, Nokia nadal dostarcza najwyższej jakości gry, takie jak ONE, System Rush, Pathway to Glory Ikusa Islands i High Seize.

"Nowego wariantu konsoli N-Gage QD domagali się zarówno konsumenci, jak i sprzedawcy. Premiera ta doskonale pasuje do naszych działań zaplanowanych na jesień" — powiedział Jukka Hosio, dyrektor globalnego działu sprzedaży w segmencie gier firmy Nokia. "Wybraliśmy kolor srebrny, ponieważ w tym sezonie będzie on jednym z najmodniejszych".

nokia ngage qd silver edition Nowa konsola do gier N-Gage QD Silver Edition ma wszystkie funkcje smartfonu i łączności znane z pierwszej wersji N-Gage QD, między innymi kalendarz, kontakty, pocztę elektroniczną, przeglądarkę internetową, Bluetooth i GPRS. Nowa konsola N-Gage QD Silver Edition ma być dostępna od 1 września na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia N-Gage QD

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy skorzystasz z HBO GO jako samodzielnej usługi?

HBO GO w końcu będzie samodzielną usługą

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet