Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Steel HR w sprzedaży w USA

Nokia Steel HR w sprzedaży w USA

Isand 8 Grudnia 2017 08:33

1 2

nokiazegarek2

Amerykanie mogą cieszyć się nowym produktem z symbolem Nokii. Tym razem jednak nie jest to smartfon a zegarek. Nokia Steel HR już od dłuższego czasu był w przedsprzedaży, teraz jest jednak oficjalnie dostępny.
Model jest dostępny w dwóch wariantach: 36 mm oraz 40 mm. Pierwszy z nich jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (białej oraz czarnej), natomiast drugi jest dostępny wyłącznie w wersji czarnej. Oba warianty różnią się też datą dostawy. Wersja biała powinna być dostępna nieco szybciej.

Głównym przeznaczeniem tego hybrydowego inteligentnego zegarka ma być troska o nasze zdrowie. Stąd skupienie się na pomiarze pulsu, aktywności czy analizie higieny snu. A cena? Od 180 do 200 USD.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:

Tagi: elektronika noszona | nokia

w sumie: 1
  • 0

    2. ~  2017-12-08 09:03:09  host: dop131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Najlepsza sieć" ma chyba awarię neta w mazowieckim.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet