Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia sprzedała milionową sztukę N-Gage

Nokia sprzedała milionową sztukę N-Gage

WitekT 1 Września 2004 14:25

0 0

Firma Nokia ogłosiła dziś sprzedaż milionowej konsoli do gier od czasu wprowadzenia do sprzedaży platformy N-Gage. Sprzedaż miliona konsoli N-Gage i N-Gage QD to znaczące osiągnięcie w branży gier przenośnych.

Kieszonkowe wymiary i imponujący zestaw funkcji zaawansowanego telefonu sprawiają, że N-Gage zapewnia graczom wyjątkowe wrażenia z wieloosobowych rozgrywek niezależnych od miejsca.

Jesteśmy dumni z przekroczenia milionowego progu. Dzięki entuzjastycznej reakcji konsumentów na wprowadzenie konsoli N-Gage QD oraz najnowszych gier możemy mieć pewność dalszych sukcesów jako lidera w branży mobilnych gier - mówi Ilkka Raiskinen, wiceprezes firmy Nokia do spraw gier. Bardzo cieszy nas również rejestracja ponad 100 000 użytkowników witryny N-Gage Arena, co dowodzi, że gracze chcą łączyć się i współzawodniczyć z innymi użytkownikami mobilnej konsoli z całego świata.
Witryna N-Gage Arena skupia globalną społeczność internetową graczy mobilnych z całego świata, którzy komunikują się i rywalizują ze sobą oraz uzyskują dostęp do ekskluzywnych materiałów i zaproszeń na imprezy. Z N-Gage Arena można łączyć się przy użyciu konsoli, gry z funkcjami Arena lub przez Internet.

N-Gage Arena umożliwia nam tworzenie innowacyjnych funkcji w takich grach EA, jak The Sims czy Tiger Woods PGA Tour - mówi Nancy Smith, wiceprezes i dyrektor naczelny północnoamerykańskiego działu wydawniczego Electronic Arts. Przekroczenie progu miliona egzemplarzy świadczy o tym, że N-Gage to liczący się segment rynku gier przenośnych.

Szeroka i atrakcyjna oferta obejmuje tytuły przeznaczone wyłącznie na konsolę N-Gage oraz popularne tytuły takich wydawców, jak Activision, Electronic Arts, Gameloft i THQ. Katalog N-Gage powiększy się w okresie świątecznym 2004 roku o oczekiwane przez graczy Pathway to Glory, Pocket Kingdom: Own the World, FIFA 2005 i inne pozycje.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet