Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia skrytykowana za design

Nokia skrytykowana za design

WitekT 10 Kwietnia 2005 19:21

0 0
Szef Nokii - Jorma Ollila - został skrytykowany przez inwestorów za brak w ofercie ładnie i estetycznie zaprojektowanych telefonów typu clamshell.

Nasz udział w rynku, który w zeszłym roku wyniósł 33% udowadnia, że nasi projektanci się spisują - tak skomentował zarzuty prezes.

Nokia stanęła do ciężkiej walki z Motorolą i jej najnowszymi modelami RAZR, SLVR i PEBL i zaprezentowała wczoraj model 8800 - slider, który ma być modnym gadżetem.


Źródło tekstu: MobileTracker, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.