Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia rozdaje Lumie 710 i 800 nie tylko do testów

Nokia rozdaje Lumie 710 i 800 nie tylko do testów

Q! 6 Grudnia 2011 10:27

0 0
Nokia rozpoczęła program, w którym uczestnicy mogą wygrać jeden z 30 telefonów Nokia Lumia 710 lub 800.

Aby wziąć udział w Nokia Lumia Test Pilot, bo tak się nazywa konkurs, należy odpowiedzieć na pytanie Czego oczekujesz od telefonu Nokia z Windows Phone? oraz wypełnić formularz na tej stronie.

Jeśli jury uzna odpowiedź za jedną z 30 najciekawszych, to jej autor otrzyma do testów jeden z 30 telefonów. Następnie każdy ze zwycięzców będzie miał za zadanie przesłać postępy z testów. Od tego jak sumiennie będzie je wykonywać zależy, czy testowy telefon stanie się jego własnością.


Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Jaro070  2011-12-06 14:43:55  host: public116381.cdma.centertel.pl

    Maksymalnie można napisać 50 wyrazów!

  • 0

    14. ~  2011-12-06 15:20:25  host: blw240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tniemy koszta, co, Nokia?

  • -1

    15. ~ktos  2011-12-06 15:52:17  host: 84.1.254.227

    @2 - bawiłem się telefonem z WP7 przez kilka dni i... nie powalił mnie... :/

  • -1

    16. ~lucas  2011-12-06 15:59:43  host: 77-254-140-29.adsl.inetia.pl

    mialem kilka dni htc mozart.. jak dla mnie wp 7.5 to parodia.. system chodzi swietnie szybko ale brakuje mu podstawowych funckji . mam nokie c700 i o wiele bardziej wole symbiana ! wszyscy narzekaja a mnie nigdy nie zawiódł a już miałem kilkadziesiąt telefonów w życiu i wedlug mnie to najlepszy system na równie z ios.

  • 1

    17. ~gt  2011-12-06 16:23:19  host: 212.38.193.178

    @16: A tak z ciekawości: jakich "podstawowych funkcji"?

  • 0

    18. ~WujoFefer  2011-12-06 17:39:32  host: 89-69-81-225.dynamic.chello.pl

    A ja mam lumie 800 i nie zamienie tego telefonu na żaden inny. Najbardziej to mi się podoba genialny czas reakcji, super płynność działania systemu i ekran z czernią, która zlewa się wraz z moją czarną obudową więc nie widać jego krawędzi. Nokia zrobiła świetny telefon. Szkoda tylko, że musiałem zakupić z niemieckiego T-Mobile, mimo wszystko warta jest każdej wydanej złotówki. :)

  • 0

    19. ~lucas  2011-12-06 20:35:35  host: 178-37-87-222.adsl.inetia.pl

    gt: np w sms nie mialem opcji zapisz w roboczych, dziwne cofanie nie moglem sie przyzwyczaic do wylaczania programów ciagle cofa i cofa.. w sumie najszybszy system jaki widzialem jednak naprawde kompletnie nie przypadl mi do gustu. zdecydowanie wole nokie n9 z mego. no ale tak jak mowie nokia c7 spelnia moje wszystkie oczekiwania dlatego zmienilem iphona 4 na nia

  • 0

    20. ~  2011-12-06 22:46:43  host: z52-16.opera-mini.net

    nokia zdecydowanie tak, wp- raczej nie, a przynajmniej nie na razie. Jezeli decydowalbym sie na telefon z zamknietym systemem, to raczej wybralbym iphone'a

  • 0

    21. ~geos  2011-12-07 07:58:53  host: z59-08.opera-mini.net

    testuje HTC w Orange z WP7 i szczerze mowiac Windows ok tylko wiele darmowych aplikacji na Andka jest tu platne, poza tym system jak system mi sie osobiscie podoba, ale HTC oprocz tego, ze ma 8 GB wbudowane i aparat 8 mpx niczym nie zachwyca, dlatego chyba zglosze sie po Nokie:)

  • 0

    22. ~gt  2011-12-07 08:03:02  host: 212.38.193.178

    @19: zapisywanie smsów w roboczych - racja, też nie kojarzę takiej funkcji. Trzeba rzeźbić z Copy&Paste i zapisywać na boku. Pozostałe, to dla mnie raczej kwestia przyzwyczajeń. Pewnie na symbianie ja nie mógłbym się odnaleźć ;)

  • 0

    23. ~Marcin  2011-12-07 15:35:55  host: acet151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lorak Bredzisz tylko nie wiem dlaczego Nie miałeś Noki z WP a jej nie zaufasz .To tak jakbyś powiedział Nie miałem Mecedesa ale to kiepskie samochody czyli Twoja wypowiedź to troolowy bełkot

  • 0

    24. ~dareus  2011-12-08 00:28:46  host: host-79.173.18.217.tesatnet.pl

    Ktoś mi powie, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić? Skoro na stronie z wynikami podadzą imiona oraz miejscowości zwycięzców, to trzeba gdzieś tę nazwę miasta podać. Zresztą regulamin mówi o wypełnieniu formularza rejestracyjnego, którego ja nigdzie znaleźć nie mogę. Kto pomoże?

  • 0

    25. ~lucas  2011-12-08 11:31:59  host: 77-254-201-68.adsl.inetia.pl

    gt; to copy past tez wedlug mojej opini dziala jakos dziwnie nie moglem nigdy trafic dobrze.. w sumie na symbianie anna tez nie dziala to jakos cudownie ale wydaje mi sie ze bardziej intuicyjnie. denerwujaca jest tez ksiazka telefoniczna nie ma po prawej stronie literek i musze przewijac po 200 kontaktow zeby wyslac zadzwonic.. dziwne braki. mialem kilka noki z symbianem zadna mnie nie zawiodla tak jak samsung z symbianem i bez, lg tez nie byly za fajne ciagle problemy z oprogramowaniem a mialem kila modeli - gd880 byl najlepszy jednak tez ciagle cos bylo nie tak. android - poprostu dla mnie ten system to jakis dramat - kazdy ma swoje zdanie ale kto uzywa telefonu z tym systetm z moich znajomych ciagle mowi ze sie zawiesil czy cos.. mialem kilka telefonow z androidem galaxy tez i nie dam rady, chcialbym iphona spowrotem jednak nie kupie ze wzgledu na to ze w noki mam mapy nokia maps za free i bardzo je lubie. moze niedlugo n9 :) fajniutka ale mogla by byc mniejsza i dlatego nie moge sie na nia zdecydowac. obadajcie HTC ZETA - cos pieknego tak powinny wygladac telefony - jak najwiekszy ekran i szerokosc do 60mm ! cala powierzchnie zajmuje wyswietlacz. tylko co ja zrobie nie dam rady z andkiem.. no nic nie pozostaje jak czekac na nokie z mego i takim wyswietlaczem. moze kiedys bo oni zawsze na koncu cos musze zrobic;/

  • 0

    26. ~Marcin G  2011-12-10 22:07:35  host: host81-136-221-145.in-addr.btopenworld.com

    Nagle zwiesila mi sie Nokia lumia 800! czy ktos wie jak to naprawic by telephon wrocil do normalnej pracy????? HELP!!!!

  • 0

    27.  2012-01-03 13:36:44

    Właśnie otrzymałem maila:Witamy, Pragniemy poinformować, że decyzją Jury Twoje zgłoszenie zostało wybrane jako jedno z 30 najciekawszych. W związku z tym, zapraszamy Cie do testowania telefonu Nokia Lumia 800. Prosimy o przesłanie adresu pod jaki powinien zostać dostarczony telefon oraz kontaktowego numeru telefonu (dla kuriera). Należy pamiętać, że telefon będzie można odebrać tylko i wyłącznie osobiście. Kurier wraz z telefonem dostarczy Protokół, który należy podpisać i oddać kurierowi. Jeżeli adres dostawy różni się od adresu zameldowania, prosimy, z uwagi na konieczność rozliczenia podatku od nagrody, również o jego przesłanie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Gratulujemy i pozdrawiamy, Organizator

  • 0

    28. ~a_lex  2012-01-03 14:34:39  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Gratulacje. A ponieważ "Twoje zgłoszenie zostało wybrane jako jedno z 30 najciekawszych" to mógłbyś je zdradzić? - zawsze mnie ciekawiło, co oni oceniają. Oczywiście zrozumiem, jeśli nie ;)

  • 0

    29.  2012-01-03 14:49:46

    Pisałem o nokii jako mojej kochance, od któreję oczekuje bogatego wnętrza, smukłej, pięknej linii, reakcji na każdy mój dotyk i takie tam... Ubrałem to w delikatną poświatę liryki i jestem gość!!!

  • 0

    30. ~mako  2012-01-05 14:23:18  host: krypton.zeksa.koszalin.pl

    Yuuupiiii ja tez dostałem tego maila :D Ciekawi mnie tylko na czym będą teraz polegały te testy :))))))

  • 0

    31.  2012-01-05 16:30:13

    mako - pisz do mnie na priva, to wymienimy sie numerami lub mailami i będziemy konsultować nasze spostrzeżenia.

  • 0

    32. ~a_lex  2012-01-05 20:24:12  host: public-gprs284092.centertel.pl

    Ech, no super - to jest coś, tych telefonów było tylko 15 lumii i 15 700.

Dodaj swoją opinię