Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia rozbudowuje program Nokia for Business

Nokia rozbudowuje program Nokia for Business

sirmark 11 Grudnia 2007 15:39

0 0

Nokia powiększyła grono partnerów w kanale mobilności biznesowej o operatorów i niezależnych dostawców oprogramowania (ISV). W ten sposób Nokia otwiera nowe możliwości dla rosnącej społeczności partnerów współpracujących nad dostarczaniem rozwiązań mobilnych firmom.

Z inicjatywami zapoznali się w październiku uczestnicy konferencji Nokia for Business Global Channel Conference w Lizbonie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele 23 operatorów i ponad 400 uczestników programu Nokia for Business Channel Program z całego świata.

Program Nokia for Business Operator ma na celu oferowanie operatorom rozwiązań mobilnych o wartości dodanej. W programie przewidziano początkowo dla operatorów trzy strumienie: mobilność, głos i aplikacje binesowe. Każdemu strumieniowi towarzyszy pełna oferta, obejmująca programy wchodzenia na rynek, programy motywacyjne, szkolenie i wsparcie.
Z myślą o Internet Sernice Vendors Nokia poszerza swój program o członków społeczności Forum Nokia, którzy opracowują aplikacje mobilne dla firm. W programie ISV przewidziano początkowo trzy strumienie: głos, bezpieczeństwo i mobilność — podobnie jak w programie kanałowym IT.

Nokia for Business Channel Program wdrożony w tym roku obejmuje obecnie ponad 450 akredytowanych partnerów IT. Poszerzenie programu o operatorów i ISV stwarza większe możliwości współpracy, mającej na celu oferowanie rozwiązań dla różnych grup klientów biznesowych.

Więcej informacji o nowych programach można uzyskać pod adresem www.NokiaforBusiness.com/channel. Obecnie trwa rekrutacja partnerów, a pełne wdrożenie jest planowane na styczeń 2008 r.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-12-11 17:52:44  host: staticline23090.toya.net.pl

    Łee...

  • 0

    2. ~znawca  2007-12-11 18:30:40  host: atropos.tpi.pl

    Łee co za pierdoły

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet