Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia przyznaje dotacje i szkolenia dla młodzieży

Nokia przyznaje dotacje i szkolenia dla młodzieży

LuiN 19 Listopada 2008 13:04

0 0

91 młodzieżowych projektów na rzecz lokalnej społeczności zostanie zrealizowanych w ramach VIII edycji programu "Make a Connection - Przyłącz się!". Specjalna komisja, w skład której weszli przedstawiciele m.in. Nokia Poland oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, wytypowała zwycięskie projekty. Ich autorzy dostaną od 2 do 4,5 tys. zł na realizację pomysłów.

W tegorocznej edycji otrzymaliśmy w sumie 316 projektów z całej Polski. Najbardziej akatywna okazała się młodzież z województwa łódzkiego, a także województw małopolskiego i lubelskiego. To właśnie z tych regionów pochodziło najwięcej wniosków - mówi Jola Stryjczak, koordynator programu z Nokia Poland.

Wybranych 91 projektów będzie ralizowanych w okresie od 1. lutego do 31. sierpnia 2009. Ich autorzy dostaną od 2 do 4,5 tys. zł na realizację pomysłow oraz wezmą udział w szkoleniach m.in. z zakresu zarządzania projektem, planowania budżetu czy pracy w zespole.
Program "Make a Connection - Przyłącz się!" w Polsce do tej pory zaangażował ponad 8 tysięcy osób z całej Polski w realizację prawie 500 lokalnych inicjatyw o charakterze artystycznym, kulturowym, edukacyjnym, ekologicznym i sportowym. W jego ramach m.in. wybudowano 18 boisk do piłki nożnej, wyremontowano 36 pomieszczeń służących wspólnym spotkaniom i zorganizowano ponad 120 turniejów i rozgrywek sportowych.

Globalna inicjatywa firmy Nokia oraz International Youth Foundation, prowadzona w ponad 20 krajach na świecie, stwarza młodym ludziom możliwości zdobywania wiedzy oraz umiejętności, które są niezbędne do aktywnego włączenia się w życie społeczne.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet