Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia przejmuje Scalado - czeka nas foto rewolucja [wideo]

Nokia przejmuje Scalado - czeka nas foto rewolucja [wideo]

LuiN 14 Czerwca 2012 14:42

0 0

Nokia przejmuje Scalado, szwedzkiego dostawcę oprogramowania do rejestrowania i obróbki zdjęć. Szykują się nowe funkcje dla telefonów Nokii.

Scalado jest producentem docenianych przez branżę rozwiązań OEM, jak i końcowych aplikacji umożliwiających wygodne rejestrowanie, jak i obrabianie zdjęć. Technologia Scalado Rewind pojawiła się ostatnio w HTC One X, aplikacja Photobeamer trafiła do Apple App Store, a Scalado Album do Google Play. Zobaczcie sami czego spodziewać można się w nowym oprogramowaniu dla smartfonów Nokii:

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie





Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 2

    1.  2012-06-14 15:11:06

    Póki co widziałem to tylko na filmach pakazowych od HTC. Niewątpliwie Scalado Rewind i Remove to ciekawa i warta uwagi aplikacja/oprogramowanie. Jeśli działa jak na filikach, to powinno trafić do większości topowych smartfonów :)

  • 2

    2.  2012-06-14 15:12:39

    Czekamy na pierwszy komentarz rozwścieczonego gimnazjaliste- fana androida, że Nokia bezsensu cokolwiek robi bo i tak upadnie w tym roku.

  • 1

    3.  2012-06-14 15:21:20

    Bes sęsu nokia i tak upadnie f tym rokó

  • -4

    4. ~LUKI  2012-06-14 15:41:04  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    I co wgrają to oprogramowanie do ich 'super' nokii z aparatem 41 mpx, żeby obrabiać zdjęcia na wyświetlaczu z rozdziałką jaką miały komórki 5 lat temu?

  • 0

    5.  2012-06-14 15:44:02

    oby ten zakup nie skończył się "patentowym trollowaniem"..

  • -1

    6.  2012-06-14 15:44:52

    3 lata temu, 2 lata temu, rok temu zapowiadali upadek Nokii i co? I nic, Nokia może i ma problemy ale trzyma się jakoś. Dopiero po roku od pojawienia się ich telefonów z wp8 można będzie powiedzieć czy da radę przetrwać kolejne 3-4 lata. A to, że Eldar Murtazin sobie pisze na twitterze że to koniec to nic nie zmienia, wiele razy sie mylił co do wieeeeeeeelu spraw, a poza tym wszyscy wiedzą że prowadzi swoją własną wojnę z Nokią i już zawsze będzie jej źle wróżył...

  • 0

    7. ~rubicon  2012-06-14 16:31:32  host: host-5db0e8fd.sileman.net.pl

    Bo facet jest nadętym bucem , któremu Nokia pokazała , że jest mały. http://gizmodo.pl/nokia-naslala-na-blogera-rosyjskich-policjanto w/

  • 1

    8. ~  2012-06-14 16:50:16  host: 178.73.49.129

    Tego Telepolis to już się nie da czytać. No cóż, jacy komentujący taki portal.

  • 0

    9. ~kuba  2012-06-14 17:34:31  host: user-164-126-37-16.play-internet.pl

    Mam linie 710 i niestety załączonych filmików nie mam możliwości obejrzeć. Czy pod Windows 8 będzie taka możliwość o ile mój model dostąpi tego zaszczytu?

  • -1

    10.  2012-06-14 17:40:52

    A w najgorszym przypadku nokia zostanie producentem aparatów funkcją dzwonienia.

  • 0

    11.  2012-06-15 16:14:09

    Czekam na rezultaty. Zawsze zależało i zależy mi bardzo na jak najlepszej jakości zdjęć i filmów, wykonywanych przy pomocy telefonu. Firma i system, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Znaczenie ma to, co widzą moje oczy i słyszą moje uszy.

  • 0

    12. ~hens  2012-06-17 15:29:04  host: 46.238.221.17

    @kuba.....Kubuś nie przejmuj się. Ja na moim laptopie z Vistą też nie widzę ich większości, i to nie jest feler linii 710, ale problem leniwego redaktora tego newsa

Dodaj swoją opinię