Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia przejmuje Avvenu

Nokia przejmuje Avvenu

sirmark 6 Grudnia 2007 15:38

0 0

Firmy Nokia i Avvenu ogłosiły podpisanie porozumienia, na mocy którego Nokia przejmie Avvenu. Avvenu jest dostawcą usługi, która pozwala każdemu użytkownikowi na bezpieczny dostęp za pomocą urządzeń przenośnych do plików zgromadzonych w komputerze, nawet, gdy jest on wyłączony.

Częścią Avvenu Access and Share jest Avvenu Music umożliwiająca zdalne odsłuchiwanie muzyki, którą zaimportowano do komputera wykorzystując Apple iTunes. Avvenu Music pozwala słuchać muzyki, używając dowolnego komputera PC lub Mac, podłączonego do Internetu.
Prawdopodobnie niedługo będzie można korzystać z plików zgromadzonych w bibliotece iTunes, używając telefonu komórkowego Nokia.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2007-12-06 15:51:44  host: gaja.tpnet.pl

    czekam z niecierpliwością bo to zacny pomysł ...

  • 0

    2. ~lukaszkkk  2007-12-08 17:29:44  host: 212.160.172.70

    "...bezpieczny dostęp za pomocą urządzeń przenośnych do plików zgromadzonych w komputerze, nawet, gdy jest on wyłączony." - niby jak ma to sie odbywac ? "Wylaczony" rozumie jako odlaczony od pradu. Chyba, ze o jakies inne odlaczenie chodzi.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet