Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia promuje Lumię 1020 reklamą z hasłem "Nothing else comes close" [wideo]

Nokia promuje Lumię 1020 reklamą z hasłem "Nothing else comes close" [wideo]

WitekT 22 Sierpnia 2013 18:45

7 1
nokia lumia 1020Nokia opublikowała kolejną reklamę Lumii 1020 z aparatem 41 Mpix, która w zabawny sposób pokazuje przewagę nad konkurentami pod względem możliwości fotograficznych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia 1020 | nokia

w sumie: 17
  • 2

    1. ~MACuser  2013-08-22 18:59:34  host: public-gprs634421.centertel.pl

    I jak zwykle na cala grupe ludzi tylko 1 osoba ma lumie

  • 0

    2.  2013-08-22 19:02:04

    Czyżby literówka w tytule?

  • 1

    3.  2013-08-22 19:03:25

    hdfunpack: poprawione, dzięki! ;-)

  • 1

    4.  2013-08-22 19:55:39

    No i akurat MACuser ma rację, co nie zmienia faktu, że zoomu optycznego w pozostałych telefonach nie ma. Nokii jak zwykle wychodzą najlepiej reklamy z walkami userów GS i iP, propsy :D

  • 0

    5. ~Gajos  2013-08-22 20:13:39  host: 89-68-124-115.dynamic.chello.pl

    Bardzo fajna reklama :)

  • 1

    6. ~...  2013-08-22 20:51:17  host: 77-253-25-49.adsl.inetia.pl

    Nokia idzie w tę samą strone co Apple. Te reklamy są z cyklu: "bądź oryginalny i kup elitarny produkt z limitowanej serii - 1 milion sztuk made in China".

  • 0

    7. ~etanol  2013-08-22 21:34:54  host: 213-238-109-94.adsl.inetia.pl

    Przecież świetna jest ta reklama. Na prawdę nie macie dystansu do tego co posiadacie?

  • 0

    8.  2013-08-22 23:53:16

    Taka obserwacja z wakacji w cywilizowanym miejscu Europy :) Najczęściej spotykanym aparatem fotograficznym jest iPhone, najczęściej spotykanym smartfonem jest iPhone :) Widać tu ludzie nie mają takich problemów (kompleksów) jak w PL :)

  • 0

    9.  2013-08-23 03:00:17

    lepiej wziasc na taki występ normalny aparat

  • 0

    11.  2013-08-23 08:15:07

    Wciskanie głuchemu nowego zestawu do słuchania muzyki... Ekosystem, aplikacje i developerzy - tylko to jest najważniejsze o być albo nie być na tym rynku, a nie aparat!!!

  • 0

    13. ~tomaszek  2013-08-23 08:48:36  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    reklama jest mega ! ! !

  • 0

    14.  2013-08-23 09:33:52

    @13 no i co z tego. Z raportów widać, że Lumie się cienko sprzedają. Jak sprzęt jest bliski ideałowi i się sprzedaje to reklama jest praktycznie zbędna. Dobrym przykładem jest np iPhone (32 mln szt sprzedanych w ostatnim kwartale) nie pamiętam kiedy była reklama w TV, Lumie za to są już w co drugiej i efektu to nie daje jak na razie żadnego. Może 1000 mpix w aparacie kogoś zainteresuje?

  • 0

    15.  2013-08-23 09:52:51

    14). Pamięć to Ty masz kiepską...

  • 0

    16. ~dag  2013-08-23 10:02:52  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    Apple też się bardzo intensywnie reklamował swego czasu. Sam z siebie, bez promocji, iPhone nie stał się przecież tak popularny.

  • 0

    17.  2013-08-23 10:46:19

    @16 iPhone to zupełnie kosmicznie nowa jakość. Kiedy pojawił się w 2007 roku i miał za konkurencję drętwego i praktycznie nie działającego WM, równie słabo działającego i do tego zamulonego Symbiana to nie potrzebował żadnej reklamy i wywindował Apple na najdroższą firmę w historii i największą firmę technologiczną świata. Sorry, ale reklama to jednak trochę za mało żeby to osiągnąć... trzeba mieć produkt i tutaj widzimy, że Nokia jak na razie ma sam marketing. Brak ekosystemu, brak aplikacji, brak masy devów itd itd.

  • 0

    18.  2013-08-23 10:49:14

    @16 a co najważniejsze mimo jakiejś historii na rynku brak sprzedaży - i to jest najważniejszy czynnik którego Lumia nie ma, pomijając inne braki - głównie softwarowe. Jedyne co mają to rzesze wiernych klientów w krajach takich jak PL gdzie nie ważne co wypuści na rynek i niezależnie od konkurencji zawsze ma żelazny elektorat ze słowami na ustach: "tyllllllkoooooo Nooooookiaaaaaaaaaaa...."

  • 0