Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia "Producentem Roku" na Wyspach

Nokia "Producentem Roku" na Wyspach

WitekT 13 Kwietnia 2006 16:27

0 0

Na tegorocznym rozdaniu nagród Mobile News Awards w Londynie Nokia otrzymała statuetki dla Producenta Roku, a także za Najbardziej Innowacyjny Produkt oraz Najbardziej Zaawansowany Technologicznie Produkt.

Przyznając prestiżowy tytuł Producenta Roku, branżowi eksperci zasiadający w jury wyrazili swoje uznanie dla odważnych inicjatyw podjętych w 2005 roku przez firmę Nokia, takich jak m.in. stworzenie submarki Nokia Nseries i wprowadzenie jej na nowe rynki z wykorzystaniem platformy muzycznej i młodzieżowej, potwierdzenie swojej pozycji jako lidera w zakresie wzornictwa telefonów komórkowych oraz stworzenie nowych terenowych działów sprzedaży.

Telefon Nokia N91 zdobył nagrodę w kategorii Najbardziej Innowacyjny Produkt. Jury uznało, że ten właśnie flagowy telefon muzyczny z przełomowej, zaawansowanej technologicznie serii rozwiązań multimedialnych Nokia Nseries zapewnia najwyższą jakość odbioru muzyki.




Firma otrzymała również nagrodę dla Najbardziej Zaawansowanego Technologicznie Produktu. Nokia N92 to pierwszy na świecie telefon komórkowy ze sprzętową obsługą standardu DVB-H, będące ważnym kamieniem milowym w rozwoju zarówno branży telefonii mobilnej, jak i telewizyjnej. Telefon Nokia N92 stanowi zapowiedź tego, jak w przyszłości korzystać będziemy z mobilnej telewizji na żywo. Usługi telewizyjne w standardzie DVB-H zostaną wdrożone na świecie w 2006 roku.

Mats Wolontis, dyrektor zarządzający brytyjskiego oddziału firmy Nokia, skomentował to wyróżnienie następująco - W 2005 roku wszyscy ciężko pracowaliśmy, aby umocnić pozycję firmy Nokia jako największego na rynku producenta i wprowadzić na rynek najnowsze telefony, takie jak Nokia N91 i N92. Niezwykle nas cieszy, że ten wysiłek został nagrodzony - największą radością jest to, że nagroda została przyznana przez kolegów z branży.

Nagrody Mobile News Awards od 12 lat służą promocji najlepszych na brytyjskim rynku telekomunikacyjnym produktów, usług, innowacji oraz firm. Wyróżnienia przyznawane są w 15 kategoriach, obejmujących wszystkie branże i sektory rynku - od najlepszego sprzedawcy/punktu sprzedaży detalicznej po najlepszego producenta.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-04-13 20:10:34  host: CMPC010-127.CNet2.Gawex.PL

    to konkurs europejski?? bo jesli nie to prawie kazda japonska zabawka bije n92 na glowe

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet