Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia prezentuje prostego Dual SIM-a

Nokia prezentuje prostego Dual SIM-a

Q! 11 Sierpnia 2011 11:16

0 0

Nokia zaprezentowała prosty telefon obsługujący jednocześnie dwie karty SIM, model C2-00.

Nokia C2-00 jest jednym z najprostszych telefonów w portfolio tego producenta. Ma on ekran o przekątnej 1,8 cala i rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Wbudowany aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli).

nokiac200 Radio FM z RDS-em, odtwarzacz MP3, moduł Bluetooth 2.1, wejście microUSB i 3,5 mm JACK to kolejne możliwości tego urządzenia. Nie zabraknie również gniazda microSD, które obsłuży karty o wielkości do 32 GB.




Gabaryty C2-00 to wymiary 108 x 45 x 14,7 mm i masa 74 gramy.

Warto przypomnieć, że zaprezentowany model pochodzi jeszcze ze starego portfolio producenta. Wszystko dlatego, że z początkiem sierpnia Nokia ponownie zmieniła nazewnictwo swoich telefonów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia Blog     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8. ~marnet  2011-08-11 12:20:30  host: iac226.internetdsl.tpnet.pl

    #2. Gdzie go można dostać i za ile?

  • 2

    9.  2011-08-11 12:30:41

    Coś mi się wydaje, że tańszy niż Motorola EX115 nie będzie, a w porównaniu wypada blado.

  • 1

    10. ~  2011-08-11 12:36:18  host: z20-06.opera-mini.net

    9). Ex 300zl, a ta Nokia powinna byc do 200zl.

  • 1

    11. ~  2011-08-11 13:04:54  host: 91.123.163.204

    A modelu x1-00 i x1-01 nadal jak nie było tak nie ma, poza paroma sztukami na allegro.

  • 1

    12. ~konkretnyNASIELSK  2011-08-11 13:08:55  host: dso3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten telefon obsługuje 2 karty sim jednocześnie ? działa na nich cell info z kanału 050 ?

  • 0

    13.  2011-08-11 14:14:04

    W Samsungu dzialaja Cell Info

  • 0

    14. ~  2011-08-11 14:57:17  host: dcj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli nie obsługuje dwóch kar równocześnie CAŁY CZAS to niczym się nie różni od np. myPhone.

  • 0

    15.  2011-08-11 16:07:54

    @8 - Na ebay.co.uk za £80. Import z Afryki.

  • 0

    16.  2011-08-11 16:08:14

    Tzn. 80 GBP

  • 0

    17. ~paolo  2011-08-11 19:13:36  host: 77-254-207-7.adsl.inetia.pl

    re 14: ale myPhone obsługuje obie karty sim równocześnie!!! mam to wiem! i jestem mega zadowolony bo dualsim za 130zł który ma służyć tylko do dzwonienia to prawie za darmo!

  • 0

    18.  2011-08-11 19:21:45

    Ja polecam LG GX200. Miałem kilka telefonów dualsim, ale dopiero z tego jestem zadowolony.

  • 0

    19. ~  2011-08-11 19:26:04  host: dcj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. Obsługuje, ale nie cały czas! Podczas rozmowy drugi sim jest WYŁACZONY. CAŁY CZAS to znaczy cały czas, a nie w czasie czuwania.

  • 0

    20. ~  2011-08-11 19:27:38  host: dcj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18. Ma tą samą wadę co myPhone, bo wyłacza drugą kartę podczas rozmowy.

  • 0

    21.  2011-08-11 22:59:11

    Stosunkowo niski SAR. Z tego co pamiętam ok 0,6.

  • 0

    22.  2011-08-12 00:14:53

    Nie rozumiem tego newsa. c2-00 został zapowiedziany ponad rok temu a wszedł na rynki dalekowschodnie w czerwcu '11. Chyba, że faktycznie chodzi o premierę w Europie, ale nigdzie w artykule nie znalazłem o tym wzmianki.

  • 0

    23. ~sbdd  2011-08-22 10:30:08  host: ip-122-37.mofnet.gov.pl

    LG GX200 - bateria, 2 karty aktywne idealny dual sim: tani z wifi, ale takich nie ma, poza chińszczyzną oczywiście

  • 0

    24.  2011-08-25 00:55:04

    Pierwszy z nich – Nokia C1-00 – to „sportowy” telefon we wzmocnionej obudowie. Posiada on dwa wbudowane gniazda na karty SIM, jednakże w danym okresie czasu może być tu aktywna tylko jedna z tych kart, zaś użytkownik ma możliwość przełączania miedzy nimi – z poziomu menu. Oprócz funkcji dual-SIM model ten wyróżnia się również stosunkowo mocną baterią litowo-jonową (BL-5C) o pojemności 1020 mAh, która przy niskim zapotrzebowaniu telefonu na energię zapewnia mu bardzo długie okresy działania oraz czuwania – w warunkach testów laboratoryjnych czas czuwania wyniósł 1152 godzin, czyli 48 dni! Nokia C1-00 trafi na rynek w trzecim kwartale 2010 roku – w kolorach obudowy: niebieskim, czerwonym, jasnoszarym oraz zielonym. Jej cena ma być stosunkowo niska i wynosić 30 Euro.

  • 0

    25.  2011-09-24 13:49:04

    jak nokia zaprezentuje w końcu model dual sim, który coś sobą prezentuje to wtedy zaczne się nimi interesowac. proste modele to ja mogę mieć za 70- 100 zł od myphone. lepsze z resztą też.

  • 0

    26. ~ferdek  2011-09-30 21:34:26  host: 90-156-22-61.internetia.net.pl

    dokładnie, jak by nokia wypuściła coś takiego jak E7 z dual sim to brałbym bez zastanawiania. a tak to najbardziej zaawansowanymi dual simami są myphone

  • 0

    27. ~  2011-09-30 22:16:02  host: z11-11.opera-mini.net

    26.ferdek. Są specjalne wklejki aby przystosować fon jednosim na 2 sim. Pokombinuj :-) Ale fakt faktem, że najlepiej działają fabryczne duale niż prowizorka..

Dodaj swoją opinię