Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia prezentuje na targach CeBIT 2005 ofertę 3G

Nokia prezentuje na targach CeBIT 2005 ofertę 3G

sirmark 11 Marca 2005 19:51

0 0

Podczas targów CeBIT 2005 firma Nokia podkreśliła swoją wizję mobilności, przedstawiając innowacyjne rozwiązania 3G WCDMA, multimedialne i dla przedsiębiorstw. Poszerzając ofertę zaawansowanych telefonów i produktów dla firm, firma Nokia po raz pierwszy przedstawiła najnowszy telefon fotograficzny z megapikselowym aparatem Nokia 6230i, Nokia 6021 i Nokia 6030 oraz nową linię uchwytów samochodowych i zestaw samochodowy.

nokia 6021 nokia 6030 nokia 6230i

Swoje zaangażowanie w rozwój telefonii 3G firma Nokia potwierdziła, wprowadzając ostatnio smartfon fotograficzny 3G Nokia 6680 oraz jego wariant działający w sieciach EDGE — Nokia 6681. Oparty na platformie Series 60 smartfon fotograficzny Nokia 6680 umożliwia udostępnianie obrazu i jest wyposażony w dwa aparaty cyfrowe nagrywające wideo oraz wbudowaną lampę błyskową. Oba modele korzystają z rozwiązania Nokia XpressPrint do łatwego drukowania na wielu kompatybilnych drukarkach i w punktach samoobsługowych. Ponieważ rynek smartfonów ma osiągnąć w 2005 roku 50 milionów urządzeń, Nokia będzie nadal poszerzać swoją ofertę zaawansowanych produktów multimedialnych, dzięki którym użytkownicy na całym świecie będą mogli korzystać z zalet połączonych usług cyfrowych.

nokia 6680 nokia 6681

Mając na uwadze znaczenie muzyki jako kolejnego kroku w upowszechnianiu mobilnych usług multimedialnych oraz zasadniczego czynnika rozwoju usług mobilnych w ogóle, Nokia i Loudeye przedstawiły w zeszłym miesiącu nowe rozwiązanie do muzycznych usług mobilnych dla operatorów. To cieszące się uznaniem rozwiązanie umożliwia operatorom oferowanie wszechstronnych usług muzycznych pod własną marką, a pierwszym jego użytkownikiem będzie niemiecki operator O2. Nokia ogłosiła także współpracę z firmą Microsoft, dzięki której użytkownicy będą mogli słuchać cyfrowej muzyki zawsze i wszędzie, nie zwracając uwagi na formaty plików.

nokia 6101 Kolejnym strategicznym produktem firmy Nokia pokazanym na targach CeBIT 2005 jest nowy, składany telefon fotograficzny Nokia 6101. Klasyczny i wyrafinowany w stylu model Nokia 6101 jest pierwszym telefonem komórkowym firmy Nokia, który operatorzy mogą w szerokim zakresie dostosowywać pod względem wyglądu i oprogramowania do własnej marki i potrzeb. Wprowadzenie telefonu Nokia 6101 świadczy o roli, jaką dostosowywanie urządzeń mobilnych odgrywa w rozwoju branży i usług mobilnych.

Firma Nokia pokazała także, jak firmy mogą poprawić swoje wyniki dzięki zwiększonej mobilności. Korzystając z takich urządzeń biznesowych, jak smartfon Nokia 9300 i komunikator Nokia 9500 wraz z mobilnymi bramkami do sieci firmowych, firmy mogą odczuć rzeczywiste zalety mobilności. Na stoisku poświęconym mobilności w biznesie przedstawiono ofertę produktów do bezprzewodowej poczty elektronicznej, Internetu i wirtualnych sieci prywatnych (VPN), m.in. SSL VPN, IP VPN i zapory sieciowe. Produkty oferowane przez firmę Nokia w połączeniu z aplikacjami czołowych producentów zapewniają szeroki wybór i najlepszą jakość działania w firmach nadających mobilny charakter swojej działalności.
Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6021

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6030

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6230i

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6680

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6681

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6101

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~bartosz  2005-03-11 21:38:00  host: bua58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no super

  • 0

    2. ~bartosz  2005-03-11 21:39:00  host: bua58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie starcza 3210:P bo na inna mnie nie stac

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet