Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia podpisała umowę z Warner Music Group

Nokia podpisała umowę z Warner Music Group

sirmark 1 Lipca 2008 17:19

0 0
Nokia poinformowała, że Warner Music Group udostępni swoje zbiory muzyczne przez sklep internetowy Nokia Music Stores oraz serwis Comes With Music.

Comes With Music to projekt, który ma ruszyć w drugiej połowie 2008 roku. Umożliwia on zakup określonych modeli Nokii w wybranych regionach. Wraz z telefonem użytkownik otrzyma roczny dostęp do katalogu z utworami, które będzie mógł bezpłatnie ściągać na telefon.

Warner Music Group to kolejna wytwórnia, z którą finowie podpisali umowę. Wcześniej zrobili to z Universal Music Group International oraz SONY BMG Music Entertainment.


Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2008-07-01 17:28:19  host: f142-055.opera-mini.net

    Ciekawe za ile te mp3

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet