Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia otwiera w Polsce drugi salon firmowy

Nokia otwiera w Polsce drugi salon firmowy

LuiN 25 Sierpnia 2009 11:19

0 0

salon nokii26. sierpnia we Wrocławiu będzie miało miejsce oficjalne otwarcie drugiego w Polsce salonu firmowego Nokia. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, dostępnych nie tylko dla klientów centrum handlowego, ale także mieszkańców Wrocławia. Pierwszy salon firmowy Nokia został otwarty 9 listopada 2007 w centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu.

Sklep, mieszczący się w centrum handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40, będzie otwarty od godz. 9.00. Z okazji otwarcia salonu we Wrocławiu Nokia przygotowała cogodzinne konkursy z nagrodami. Przez cały dzień o każdej pełnej godzinie na ekranach znajdujących się przed wejściem do sklepu wyświetlane będę pytania z trzema odpowiedziami.

Wygrywają dwie osoby, które najszybciej wyślą pod wskazany numer sms-a z prawidłową odpowiedzią. Jest o co walczyć, gdyż nagrodami są najnowsze telefony Nokia, m.in. z Nseries i Eseries oraz gadżety.




Ponadto na terenie Centrum Handlowego będą  umieszczone nadajniki bluetooth. Każdy, kto włączy bluetooth w swoim telefonie, będzie mógł otrzymać singiel Nokia, tapetę oraz informacje o prowadzonych w ramach otwarcia sklepu konkursach. Dla Klientów, którzy tego dnia zdecydują się na zakupy w salonie Nokia, firma przygotowała rabat 10% na oryginalne akcesoria Nokia.

O otwarciu sklepu informować będą również promotorzy, przemieszczający się po mieście z megafonami, transparentami oraz ulotkami. Od nich będzie można otrzymać informacje o sklepie, a ponadto każdy, kto napotka promotorów i odpowie na pytanie związane z marką Nokia otrzyma gadżet-niespodziankę.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~xxx  2009-08-25 11:27:29  host: 77-253-197-161.adsl.inetia.pl

    W Zielonej Górze też jest taki salon. Można kupić ,naprawić oraz oddać do recyklingu akcesoria i telefony Nokii.

  • 0

    2. ~  2009-08-25 11:38:12  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    ale to chyba nie o to chodzi bo takie punkty o ktorych piuszesz u mnie w miescie sa 2

  • 0

    3.  2009-08-25 11:38:25

    Ale nie salon _firmowy_ ; ) Oficjalnie na Siennej tez jest, tylko co z tego ? W Wawie tez mogliby otworzyc :>

  • 0

    4. ~guzek  2009-08-25 11:38:59  host: chello089074153038.chello.pl

    A czy w Warszawie tez jest otwarty salon Nokii ?

  • 0

    5.  2009-08-25 11:43:08

    No przecież wyraźnie napisane ;] to bedzie drugi w Polsce, a pierwszy jest w Poznaniu w Starym Browarze. Osobiscie nie polecam bo drogo jak diabli ;]

  • 0

    6. ~  2009-08-25 11:54:21  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    3 - wiem tlumacze to uzytkownikowi 1 roznice miedzy punktem sprzedazy a salonem firmowym

  • 0

    7. ~  2009-08-25 13:12:52  host: 80.51.91.245

    Poznań i Wrocław wyprzediły stolycę. I bardzo dobrze.

  • 0

    8. ~tomek  2009-08-25 13:53:13  host: 188.33.112.14

    nie stolycę, tylko stolicę. I nie wyprzedziły tylko Nokia uznała ze tam będzie lepiej bo mniej zapłacą za wynajem lokum i pracownicy zgodzą się na niższe wynagrodzenie:-)

  • 0

    9.  2009-08-25 14:54:23

    Nieraz przechodzę obok tego salonu Nokii ale nawet nie wiedziałem że to taki jedyny, myślałem że z kilkadziesiąt mają.

  • 0

    10.  2009-08-25 14:56:46

    @8 tlumacz to tak sobie ;) nie zapomnij tylko, ze w Warszawie mieliby jednak wiekszy rynek zbytu ;)

  • 0

    11. ~tomek  2009-08-25 15:50:56  host: 188.33.88.96

    @10 nie mam nic do naszego pięknego kraju, jedyne co irytuje mnie to mówienie "stolyca" przez niektórych z takim zacięciem w głosie. Czy rynek zbytu większy? Czy ja wiem. Wydaje mi się, że ludzie w dalszym ciągu chętniej kupują telefony u operatorów, obniżając jego cenę wysokim abonamentem, a jeśli chcą na własną rękę to idą na allegro. Cena w takich salonach to koszmar niestety

  • 0

    12.  2009-08-25 15:51:07

    jeśli chodzi o salon nokii w SB (starym browarze) to wlaścicielem jego jest Vobis, tak jak punktu sony center. Kupowałem ostatnio telefon to w nokii 299 kosztował a w vobisie 249 http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=18369

  • 0

    13.  2009-08-25 15:56:49

    @12 salon firmowy z zalozenia jest prowadzony przez dana firme. punkt sprzedazy jest prowadzony przez inne firmy. w Szczecinie Vobis tez otworzyl salon tylko z rozwiazaniami mobilnymi, gdzie wiekszosc dostepnych telefonow to htc, nokie, bb, hp ipaq, ale salonem firmowym to on nie jest, jest tez jeden punkt nokia care, gdzie sa tylko rzeczy nokii, ale tu znow prowadzone przez serwis Inter Consult.

  • 0

    14.  2009-08-25 16:00:41

    przeczytalem wiadomosc ktora zalaczyles i jakos malo mnie przekonuje taki salon firmowy prowadzony przez inna firme. salon firmowy to salon firmowy - jak pisalem Inter Conslut prowadzi serwisy nokii gdzie tez sa tylko ich sprzety a salonami firmowymi nie sa...

  • 0

    15.  2009-08-25 16:09:57

    @14 klient z ulicy tego nie wie ja tez nie wiedzialbym gdyby nie to ze pracuje w SB oraz zamówiełem tel. w www.vobis.pl który szedł tydzień i nie doszedł bo poszedłem do vobisu zagadałem i szybciutko dostarczyli tel z sklepu nokii i 50 zł zaoszczędziłem

  • 0

    16. ~Breslau  2009-08-25 16:16:58  host: 188.33.5.13

    łyso wam wsioki z Warszafki coo? najlepsza na świecie firma produkująca telefony - NOKIA - wybrała Breslau i Posen zamiast Warszafki :)

  • 0

    17.  2009-08-25 17:37:30

    *11.~tomek - mnie akurat nie razi jak ktoś mówi stolyca, razi mnie natomiast to że Ty idziesz do allegro, bo ja robię zakupy przez allegro. Nie chcę się wymądrzać, ale tak to już w necie jest, że ludkowie piszą szybko i często to co im ślina na język przyniesie. Co do samego salonu, to fajnie że otwierają pewnie za jakiś czas otworzą też w innych miastach. Ciekawe czy serwis ze sklepem na ul. Teatralnej zlikwidują ? Jeżeli zostawią to między nimi będzie jakieś 300 metrów. Ciekawe jak wtedy ceny między nimi będą się kształtowały ?

  • 0

    18. ~tomek  2009-08-25 20:17:05  host: 188.33.34.121

    a jak miałem krzyniu napisać :D? robić zakupy przez allegro - zgoda to poprawna forma. Ja napisałem "iść na allegro" a nie "do". Taka forma też jest poprawna, bo każdy wie o co chodzi. Odnośnie tematu ktoś tutaj napisał ze Nokia robi najlepsze telefony...osobiście moje ulubione to SE i HTC. Chociaż Nokia 3310 była telefonem, który służył mi najlepiej i do dziś go wspominam i nigdy nie pójdzie na recykling, tylko leży w szafie. Te nowsze nie sa takie idealne niestety:/

Dodaj swoją opinię