Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia otrzymała statuetkę "Superbrand"

Nokia otrzymała statuetkę "Superbrand"

WitekT 4 Lutego 2005 16:35

0 0

1. lutego, podczas uroczystej gali w Auli Politechniki Warszawskiej, organizacja Superbrands po raz pierwszy w Polsce przyznała statuetki w konkursie Superbrands Polska, którego celem było wyłonienie najsilniejszych marek obecnych na polskim rynku.

Rada Marek w składzie 21 ekspertów – przedstawicieli agencji marketingowych i PR, firm badawczych, dziennikarzy oraz przedstawicieli największych firm działających w Polsce, oceniła ponad 1173 marek przyznając im punkty w skali 1-20. Nokia znalazła się w ścisłej czołówce najwyżej ocenionych marek. Otrzymanie statusu Superbrand oznacza, że marka została oceniona na 12 punktów lub wyżej przez Radę Marek.

Marka zaliczona do grona Superbrand, zdaniem ekspertów, osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie oferując konsumentom korzyści emocjonalne, które stanowią o jej przewadze nad konkurencją.
Kilka dni wcześniej Nokia zdobyła także tytuł SuperMarki. Celem projektu przeprowadzonego przez Target Group Badania i Doradztwo było opisanie sytuacji na polskim rynku marek 15 lat po transformacji systemowej oraz wyróżnienie brandów, którym udało się zdobyć sympatię konsumentów. Konsumenci uznali Nokia za markę wysokiej jakości, utożsamianą ze znanymi osobami, a firmę Nokia za najbardziej atrakcyjnego pracodawcę. Wśród pięciu najpopularniejszych tylko Nokia jest marką, która pojawiła się na rynku w ciągu ostatnich kilunastu lat, pozostałe są znane w Polsce dużo dłużej. W ciągu 12 lat Nokia zdobyła sympatię konsumentów stając się marką najbardziej rozpoznawalną i przyjazną.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet