Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Oro dla bogatych

Nokia Oro dla bogatych

Ringu 25 Maja 2011 12:05

0 0

Dotykowy smartfon klasy Premium - Nokia Oro - pojawi się w polskich sklepach w drugiej połowie lipca. Jest to limitowany model, którego elementy obudowy powlekane są 18-karatowym złotem, tylna cześć obudowy wykonana jest ze skóry, a w przycisku menu znajduje się kryształ szafiru.

Smartfon ten wyposażono ponadto w aparat fotograficzny 8 MPix z możliwością nagrywania filmów HD i wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,5 cala pokryty wzmocnionym szkłem.



W komplecie z Nokia Oro znajduje się także nagradzany zestaw słuchawkowy Bluetooth - Nokia J w specjalnej wersji z obudową w całości pokrytą 18-karatowym złotem. Nokia J wyposażona jest m.in. w funkcję Always Ready opracowaną przez firmę Nokia. Dzięki niej wystarczy wyjąć zestaw ze specjalnego uchwytu, aby zacząć rozmawiać po nadejściu połączenia. Bateria Nokia J działa nawet do 3 miesięcy w trybie stand-by.




nokia oronokia oronokia oronokia oronokia oro

Smartfon Nokia działa na najnowszej aktualizacji oprogramowania Symbian Anna. Wersja ta oferuje sprawniejsze funkcje wprowadzania tekstu, udoskonalone Ovi Mapy i lepszą przeglądarkę internetową.

Cena urządzenia ma wynieść ok. 800 euro.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11. ~  2011-05-25 13:24:35  host: dcc10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie telefony kupuję się do pokazywania. Tak jak zegarki i inne gadgety włacznie super duper samochodem.

  • -1

    12. ~Kruk  2011-05-25 13:25:28  host: afkp207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co Wy się tak tego symbiana czepiacie? Mam po raz kolejny nokie na symbianie i jestem bardzo zadowolony. każdemu wg potrzeb i jest ok!

  • 1

    14. ~Patryk  2011-05-25 13:31:36  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Dla bogatych? 800 euro? W przeliczeniu na pln, to mniej niż za podstawowego iPhone w dniu premiery, a nie jest ze złota i skóry.

  • 1

    15.  2011-05-25 13:39:52

    Nokia C7 Oro - tak to się powinno nazywać. Ciekawe czy ta ekstra hiper super bateria będzie pasować do normalnej C7, bo z chęcią bym nabył.

  • -2

    16.  2011-05-25 13:56:56

    N8 rzadzi i szkoda,ze nie ma tego modelu jako Oro

  • 1

    17.  2011-05-25 13:59:10

    Bardzo ładna ale HD pewnie znów bez autofocusa.

  • -1

    18.  2011-05-25 14:40:59

    #15 o jakiej baterii mowa?do sluchwki bluetooth??

  • 1

    19. ~a  2011-05-25 14:47:51  host: 71prz003.multi-play.net.pl

    wyglada jak samsung coorby

  • 1

    20. ~  2011-05-25 15:11:18  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    nie podoba mi sie -wyglada jakos tak tandetnie-nowobogacko-odpustowo.Gdyby tak byla tytanowa-to tak ale to...eeee

  • 0

    21. ~Robo  2011-05-25 16:10:03  host: public138668.xdsl.centertel.pl

    BKX (5) - czy miałeś jakikolwiek telefon oparty na Symbianie ^3 w swoim ręku? Sądząc po tym co piszesz, można odnieść wrażenie, że Twoje doświadczenia z Symbianem dotyczą jego starszych wersji. Natomiast teraz powielasz jedynie obiegowe opinie.

  • -1

    22.  2011-05-25 16:13:12

    @21 bo niektórzy nie mają swojego zdania to kierują się zdaniem innych. Stado owiec i tyle.

  • 0

    23.  2011-05-26 13:16:38

    symbian jest OK. Miałem do czynienia z androidem i iOS i o dupsko je rozbić (dla dzieciaków)

  • 0

    24. ~  2011-05-29 15:22:12  host: public5766.cdma.centertel.pl

    Może i odpustowy, może i nie. Ale jak się weźmie do ręki, to wielu ludzi się spoci z wrażenia. Pamiętam, jak ludzie gały wytrzeszczali na 6700 Gold Edition, gdy wzięli do ręki.

  • 0

    25. ~Maykee  2011-05-30 10:19:34  host: cpc3-acto11-0-0-cust125.4-2.cable.virginmedia.com

    Irytujacy koleś... Za często używa "kind of" co telefon czyni kind of luxurious... Lol A jak już chciał bym by ktoś się pocil dotykajac mojego telefonu (chory pomysł) to bym raczej wybrał coś ze stajni Vertu

  • 0

    26. ~  2011-05-30 10:20:26  host: poczta.wroclaw.wsa.gov.pl

    A co wam się tak bardzo w adnku podoba, czego nie ma symbian? I nie mówcie o stabilności, bo "złamany" to mi się cześciej iOS wieszał niż symbian.

  • 0

    27. ~Daro  2011-05-30 13:24:06  host: 195.116.187.216

    No Andek jest rzeczywiście super ale chyba do zabawy, bo na pewno nie do pracy. A Ci co tak plują na produkt NOKI pewnie wszystko krytykując matołki jedne. Nie ma telefonu do którego nie można się przyczepić, a wskazywanie że jakiś tam niby lepszy telefon i system jest zwykłym "szukaniem dziury w du....". Ja osobiście uważam, że telefon powinien być do dzwonienia, a nie np. do oglądania filmów. Od tego mam telewizor albo idę do kina, a jak kogoś nie stać :))) , to później wymyśla ...

  • 0

    28. ~Cyr4x  2011-07-01 18:09:17  host: 78-131-247-227.tktelekom.pl

    Miałem doczynienia trochę z Androidem i jako Symbian bardziej mi podchodzi, a już na pewno po stokroć bardziej od iOS.

  • 0

    29. ~rok  2011-10-23 18:56:55  host: 83-168-68-130.static.espol.com.pl

    Przesiadlem sie z dwoch telefonof nokia z symbianem na androida i stwierdzam, ze juz nigdy wiecej nokii, totalna pomylka ten symbian a ci ktorzy tak bronia symbiana to sa osoby ograniczone i wystarcza im podstawowe funkcje takie jak wyslij lub zadzwon.

  • 0

    30. ~Mera  2011-11-23 14:00:40  host: 83-238-167-196.ip.netia.com.pl

    @29 - twój post jest najlepszym przykładem właśnie twojego ograniczenia umysłowego. @5 - ponad pół roku używania C7 i jakoś ani razu mi się nic nie zrestartowało. Ot, jaki szczęśliwiec i wybraniec jestem?

  • 0

    31.  2011-11-23 14:11:27

    @30, nie, odkopujesz stare wątki, żeby bronić swojego beznadziejnego telefonu.

Dodaj swoją opinię