Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia: nowe rozwiązania blokujące

Nokia: nowe rozwiązania blokujące

sirmark 22 Września 2004 11:56

0 0

Nokia przedstawiła nowe rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa i kontroli użycia mobilnych usług jako cześć rozwiązań Nokia Intelligent Content Delivery (ICD). Rozwiązanie to bazuje na abonentach i mobilnych usługach identyfikujących. Pozwala to użytkownikom telefonów na kontrole dostępu do mobilnych usług – np. rodzice mogą uniemożliwić dzieciom dostęp do niepożądanych lub niepotrzebnych usług.
Nokia ICD dostępne w czwartym kwartale 2004 roku. Z ICD operatorzy mogą oferować łatwiejszy dostęp do usług. Rozwiązanie zapewni bogaty komplet kontrolnych funkcji usług, które zwiększą doświadczenie użytkowników i w tym samym czasie pomogą wykonać etyczne i prawne wymagania dotyczące dostarczania mobilnych treści.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet