Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia: Nie liczy się ilość, liczy się jakość [wideo]

Nokia: Nie liczy się ilość, liczy się jakość [wideo]

LuiN 6 Sierpnia 2013 09:31

0 1
nokia lumia 925 Nokia przygotowała kolejną reklamę Nokii Lumia 925. Producent nie boi się w niej porównań do iPhone'a 5.

Sześciosoczewkowy obiektyw Zeiss zastosowany w Lumii 925 do zaoferowania ma optyczną stabilizację obrazu, która pozwala na wykonywanie ostrych zdjęć przy dłuższych niż u niestabilizowanych konkurentów czasach naświetlania. OIS ułatwia życie, gdy zadrży nam ręka w czasie robienia zdjęcia lub słoneczną scenerię zamienimy na półmrok pubu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia | nokia

w sumie: 32
  • -2

    13. ~  2013-08-06 11:05:52  host: abaf31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8. Jakości zbliżonej do ifona Nokia nigdy nie osiągnie. Nokia nie potrafi robić sprzętu z którego złazi farba i to nawet w pudełku przed rozpakowaniem. Albo więc zrezygnujesz z emejzingowej jakości i kupisz biednokię, albo sprzedaj wszystko co masz i kup ifona. He he.

  • 1

    14. ~teleeessa  2013-08-06 11:49:35  host: 93.154.164.10

    Oj ajfoniarze, blady strach na was padl, guru niestety nie zyje, akcje doluja, sprzet ma niska jakosc i jest gorzej z kazda premiera.

  • -1

    15.  2013-08-06 12:16:14

    @14 ... i sprzedaż coraz większa

  • -1

    16.  2013-08-06 12:41:58

    To się już robi nachalne - to ciągłe przypominanie jakie to Lumia robi cudowne zdjęcia. Wy powtarzacie reklamy to i ja będę powtarzał jak mantrę, że stabilizacja nic nie da jeśli obiekt się porusza lub po prostu ktoś w tym zaciemnionym pubie mrugnie akurat powieką - przy długim czasie naświetlania mamy kiszkę nie zdjęcie, a rzeczywiste warunki pełne są takich właśnie sytuacji. Stabilizacja jest dla osób , które się trzęsą.....np. trzęsą się ze strachu, że kupili taką drogą Lumię i zaraz im upadnie. To ma nawet sens.

  • -1

    17.  2013-08-06 12:44:18

    ...i te oszukane testy Nokii, czy ktoś w nie jeszcze wierzy po wpadce z klipem z dziewczyna na motocyklu ?

  • 1

    18. ~Mibi  2013-08-06 12:59:45  host: afak87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 aplikacje od Nokii w stylu "sprytne zdjęcia" czy "ujęcia w ruchu" i po problemie z mruganiem czy poruszającym się obrazem. W sobotę robiłem zdjęcia kolarzom jadącym z prędkościami dochodzącymi do 50 km/h, sam byłem zaszkoczony tą jakością i ostrością.

  • 1

    19. ~super  2013-08-06 13:07:59  host: V33-08.opera-mini.net

    NOKIA jest ok. W swiecie zmonopolizowanym przez androida i ios to koniecznosc. Alternatywa to bezpiecznstwo, motywacja do rozwoju dla innych ora realna konkurencja

  • 0

    20.  2013-08-06 13:17:02

    @18 chcesz powiedzieć, że jechali po ciemku i czas naświetlania był dłuższy niż 0,5sekundy ? @19 Nokia będzie OK pod warunkiem, że w reklamach będzie pokazywać faktycznie zdjęcia zrobione reklamowaną Lumią bez poprawek

  • 2

    21. ~wąwa  2013-08-06 13:22:36  host: inz234.internetdsl.tpnet.pl

    Haha, ajfoniarzy boli że ich super wypaśny fon ma tragiczny aparat, zje*ane mapy, brak normalnego offica, tandetną obudowę :D Atakujcie dalej Nokie :)

  • 0

    22.  2013-08-06 13:28:36

    @21 tak się składa, że sam mam (już nieco starą) Nokię :) Nie lubię po prostu wciskania kitu, a wojny iPhone - Nokia i temu podobne mnie nie interesują.

  • -1

    23.  2013-08-06 13:55:50

    @21 tak się składa, że mam MS Office na iPhona ale z tego nie korzystam. Przeglądarki natywne w iphonie wystarczają do przeglądania officowych plików, mapy nie są złe a i tak jest masa alternatyw np. darmowe Google Maps z nawigacją, obudowa jest bardzo dobra. Pozostałe zalety iphona i iOS wymieniłem wcześniej. Nokia ma praktycznie same wady. Najważniejsza z nich to system i brak ekosystemu.

  • 2

    24. ~wąwa  2013-08-06 14:20:41  host: inz234.internetdsl.tpnet.pl

    applefan_ - nie rozśmieszaj mnie. Tym stwierdzeniem "system i brak ekosystemu." pokazałeś że jesteś zwykłym trollem i rozmowa z tobą nie ma żadnego sensu.

  • -2

    25.  2013-08-06 15:28:45

    @24 hmm, to gdzie te tabuny klientów ustawiających się kolejkami po ten sprzęt? Aparat jak widać ich nie przyciąga. Nokia uprawia marketing na całego, prawie tak duży jak Samsung. Miejmy nadzieję, że tym razem nie korzystali z lustrzanki przy tych fotkach. Jakby Apple posługiwało się tak bezczelnie marketingiem jak w/w dwie firmy to byłoby monopolistą. Apple ma przynajmniej jakieś pokłady przyzwoitości i pokazuje w nielicznych reklamach przynajmniej prawdę i walczy sklepem, dopracowaniem produktu, ekosystemem i np. aplikacjami, a nie pustym marketingiem i na pewno nie porównawczym jak Nokia w powyższej reklamie lub MS porównujący kompletną klapę czyli surface do ipada - to dopiero bezczelny marketing wciskający klientowi kompletnego gniota. Czy dalej uważasz, że jestem zwykłym trollem? Podważ chociaż jedną rzecz, którą powyżej napisałem.

  • 0

    26.  2013-08-06 15:59:27

    @applefan_ -nie wiem czy tak uwazasz naprawde czy tylko piszesz "dla jaj". A zeby podwazyc wszystko co napisales, bardzo prosze..do kazdego zdania wstaw "NIE" ibedzie po sprawie; bo jesli choc troche interesujesz sie telefonamii slyszales chociazby o "wojnie patentowej" to nie pisz takich bzdur.

  • 0

    27. ~  2013-08-06 16:00:42  host: 89-71-92-54.dynamic.chello.pl

    25. Pozwolisz, że dodam. Apple dodatkowo oferuje brak opcji, w które są wyposażone inne biedafony. Oferuje szybki internet do 21 mega, a nie to co te plastikowe złomy do 42 mega. Niech widzą posiadacze swoich skrzypiących pseudosmartfonów, że nas stać. Poza tym apple daje facetime co to jest lepszy od takiego skype i nie trzeba za niego płacić i nie można też dzwonić do innych, ale kto by chciał się łączyć z jakimś p-lastikowym biedafonem z chin.

  • 0

    28. ~  2013-08-06 16:04:30  host: 89-71-92-54.dynamic.chello.pl

    Słyszałem, że podobno ifony są tak dobre, że oferują hd voice w orange, choć nawet samo orange jeszcze tego nie potrafi włączyć.

  • 0

    29.  2013-08-06 16:06:21

    Ja mam E52, 3-letnią, muszę wymienić w niej baterię... Nie mam zamiaru kupować ani ajfona ani wypasionej nokii z dotykowym ekrane. A te wasze wojenki/pskówki są tak samo śmieszne (szczególnie argumenty tylu "mnie stać" itp.) jak kłótnie dzeciaków w pisakownicy o łopatkę i grabki ;-) Mnie stać na ajfona... Tylko po jaką cholerę mam go kupoiwać, skoro nie lubię tego typu telefonów i kupię taki dopiero wtedy kiedy nie będę miał wyboru?

  • 0

    30. ~  2013-08-06 16:16:13  host: v61-13.opera-mini.net

    29 wlo. dziś widziałem e52 w b.dobrym stanie za jedyne 210zł. Sądzę, że jeszcze długo będziesz się w stanie opędzać od iphona :-)

  • 0

    31. ~No name  2013-08-06 18:33:05  host: afsf22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z moich doświadczeń z smartfonami wynika, że rasowy polski wieśniak (nie mylić z inteligentnym rolnikiem) korzysta z iPhon'a. Ale kto korzysta z Nokii Lumia?! Znam takich kilka osób ale one nie mają "wspólnego mianownika"... Co by tu nie pisać, to z czasem wieś pozna się na jakości modułów foto w high-endowych Lumiach. Ale przecież telefon to nie aparat. Pewien odłam "wsi" kupi pewnie Lumie...

  • 0

    32. ~  2013-08-06 20:23:28  host: 87-205-137-126.adsl.inetia.pl

    Wlo, dlatego tak jak ty trzymam się Noki (akurat N8) i z obawą patrzę na czas gdy odmówi mi posłuszeństwa, bo 808 jest za duża i nie warta swej ceny...

Dodaj swoją opinię