Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N97: premiera w lipcu

Nokia N97: premiera w lipcu

Q! 27 Kwietnia 2009 17:13

0 0

nokia n97Znana jest już oficjalna data premiery najbardziej wyczekiwanego w tym roku telefonu Nokii, modelu N97. Jak można się dowiedzieć ze strony brytyjskiego operatora Vodafone, ma to nastąpić już za niewiele więcej, niż dwa miesiące.

Na witrynie Vodafone UK można znaleźć oficjalną stronę poświęconą temu modelowi. Zamieszczone tam informacje mówią o tym, że telefon ten będzie dostępny w ofercie już w lipcu. Oznacza to, że oczekiwanie na ten jeden z najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie najbardziej wyczekiwany telefon bieżącego roku, już wkrótce dobiegnie końca.

Nokia N97 przez wielu określana jest jako telefon idealny. Sam koncern lubi nowy produkt porównywać do komputera multimedialnego czy netbooka.




Klawiatura QWERTY, 3,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 360 x 640 pikseli czy wewnętrzna pamięć o pojemności 32 GB z możliwością jej rozszerzenia o kolejne 32 GB to tylko niektóre z elektryzujących możliwości tego telefonu.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-04-27 17:43:55

    # za ile 3000 zł? 5000?

  • 0

    4.  2009-04-27 17:47:22

    Nokia nie idzie po rozum do głowy, trzeba zrobić rewolucje i wsadzić w te fony platformę n-gage. Takim samym krokiem powinien pójść Sony który dzięki temu zmiażdży konkurencje.

  • 0

    5.  2009-04-27 17:47:46

    Oczywiście miałem na myśli konsole PSP w SE.

  • 0

    6. ~  2009-04-27 17:54:47  host: chello089074167149.chello.pl

    4. Ccialbym sobie pograc w Grand Theft Auto IV lub Resident Evil 5 na telefonie Nokii ale widze ze nic z tego nie bedzie.

  • 0

    7.  2009-04-27 18:06:29

    Sper design, super funkcje lokalizacyjne, super obsługa internetu. Wszystko i jeszcze więcej od tego co oferuje samsung.

  • 0

    8. ~mimi  2009-04-27 18:11:01  host: 193.120.116.145

    a bateria i jakosc wykonania to pewnie znow zenada jak to nokia. I nie porownoj artur nokii do samsunga skoro nie uzywasz obu na codzien bo sie osmieszasz. Akurat samsungi sa lepiej wykonane!

  • 0

    9. ~warszawiak  2009-04-27 18:12:48  host: 212-102-20-39.adsl.inetia.pl

    sprzedam pare hektarów i se kupie

  • 0

    10.  2009-04-27 18:13:14

    8@ akurat się składa, że miałem tak zachwalanego U900 Soul i wykonanie może ciut lepsze od Nokii ale z zasięgiem jest żenada no i design leży. A chwaląc samsunga siebie ośmieszasz - znajdź się w miejscu o słabym zasięgu i zadzwoń ze swojego samsunga - życzę powodzenia.

  • 0

    11. ~  2009-04-27 18:13:53  host: 87-205-133-193.adsl.inetia.pl

    JAKI ON BEDZIE MNIAL CPU? OMAP3, czy ta sama pomylke co Nokia 5800?

  • 0

    12.  2009-04-27 18:15:39

    11, na 99% będzie to Omap, tyle tylko, że pewnie to samo co w Omnii HD (600 MHz, z akceleracją graficzną).

  • 0

    13.  2009-04-27 18:40:07

    #9 to ma być śmieszne? :D

  • 0

    14.  2009-04-27 19:02:29

    Będzie miał 434 mhz . http://www.forum.nokia.com/devices/N97

  • 0

    15.  2009-04-27 19:30:19

    9 co ty... parenascie, albo paredziesiat ;D opchnac tez musialbys swiniaki i kilka krow ;D telefon chyba nie na polska kieszen...

  • 0

    16.  2009-04-27 19:48:06

    14, DiDier11 - kurcze, zapomniałem o sprawdzaniu:) Już jest dodatkowy news na temat procka - dzięki śliczne!

  • 0

    17. ~pele  2009-04-27 19:52:37  host: 85.11.103.56

    i dobrze w koncu trzeba trzyms zastapic poczciwa N95-2 juz nie umiem sie doczekac. OPDA znow bedzie ruch w certifikatch :)

  • 0

    18. ~Mike278  2009-04-27 20:33:26  host: f96-025.opera-mini.net

    No ja jeszcze nie zamulilem zbyt mocno 5800xm ale taka roznica mala w takcie to niewesola wiadomosc.

  • 0

    19.  2009-04-27 20:57:33

    Nie ma za co :)

  • 0

    20.  2009-04-28 00:18:07

    Jesli w lipcu wyjdzie OMNIA PRO, to ta Nokia będzie już tylko niewiele wartym reliktem... :)

  • 0

    21. ~cin  2009-06-11 10:38:17  host: cbf84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli oficjalna data premiery to: "w lipcu"

  • 0

    22. ~Radek  2009-07-24 18:32:48  host: eax163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam samsunga OMNIA - i to szajs przez duże S nie umywa się nawet do Noki N95 którą również posiadam. Samsung ma słabe sterowanie, słaby zasięg, słabą baterię, kompletnie nie przystosowany do dzwonienia interface, ciągle się wiesza, gdy swieci słońce nic na nim nie widać, blokada klawiatury OMNIA jest tragiczna. Player do myzyki w Samsungach to poprostu porażka przez duże P. Bardzo skomplikowany system menu dokłada jeszcze nam troche czerwonej papryczki. Ogólnie jestem zaskoczony że nie nazwano nowego samsunga OMG zamiast OMNIA. Nikomu nie polecam. Czekam na nową N97 bo napewno zakupię:) Nokia nigdy nie zawodzi i nie zawiodła, nie wiem do dziś co mnie przykusiło kupić Szajsung.

Dodaj swoją opinię