Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N97 mini Gold Edition

Nokia N97 mini Gold Edition

sirmark 24 Lutego 2010 11:53

0 0

nokia n97 mini goldNokia zapowiedziała premierę Nokia N97 mini Gold Edition, które obudowa pokryta została 18-karatowym złotem.

Nokia N97 mini Gold Edition wyposażona została w odchylany wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, odsłaniający klawiaturę QWERTY. Telefon posiada także aparat 5 MPix z autofocusem, optyką marki Carl Zeiss oraz podwójną lampą błyskową LED. Pełnię tych zalet można wykorzystać dzięki pamięci wewnętrznej 8GB, którą można rozszerzyć kartami pamięci o wielkości do 16 GB. Posłuży ona do przechowywanae nie tylko całego katalogu zdjęć, ale i nagrań wideo czy innych plików. Dzięki aplikacji Nokia Photo Browser, dostępnej w Ovi Sklepie, zdjęcia można przeglądać w 3D. Szybka łączność internetowa przez Bluetooth, WiFi i microUSB 2.0 umożliwia niemal natychmiastowe wysyłanie i udostępnianie osobistych multimediów.

Zakres personalizacji można zwiększyć, korzystając z dostępu do tysięcy różnych aplikacji i usług dostępnych w Ovi Sklepie. Ten oferujący gry, aplikacje, multimedia i usługi sklep internetowy Nokia to najprostszy sposób, by wypełnić ekran główny telefonu aplikacjami odzwierciedlającymi styl życia i gust użytkownika.




Nokia N97 mini Gold Edition będzie dostępna w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz Azji. W Polsce dostępna będzie w sklepach na początku drugiego kwartału w cenie 2499 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2010-02-24 11:54:30

    ladne sluchawki :)

  • 0

    2.  2010-02-24 12:05:45

    bardzo fajny telefon, dla takiego młodego człowieka to akurat... A to muzyka, całkiem dobrej jakości, a to nokia mail...

  • 0

    3. ~GG  2010-02-24 12:07:17  host: 109.243.34.239

    "Posłuży ona do przechowywanae" do poprawki:D

  • 0

    4. ~  2010-02-24 12:19:33  host: 92.cd.354a.static.theplanet.com

    " W Polsce dostępna będzie w sklepach na początku drugiego kwartału w cenie 2499 zł." To tyle co telefony ze sredniej polki u naszych opów. :-)

  • 1

    5. ~Patryk  2010-02-24 12:30:44  host: 14.179.wmc.com.pl

    Pokryta 18 karatowym złotem i jedyne 2499zł? dlaczego tak tanio? Poza tym nie rozumiem dlaczego Nokia tą n97 kieruje na rynek afrykański? nie lepiej do Ameryki? jak powszechnie wiadomo,ludzie są tam zamożniejsi i będzie ich stać na takie telefony. Natomiast w Afryce.. no jakby to powiedzieć.. nie wszystkich stać nawet na pospolitą Nokię 3310.

  • -2

    6. ~peem  2010-02-24 14:05:57  host: 195.187.32.50

    Kolego Patryku, chyba z geografią Ci nie po drodze, poniważ Afryka jest kontynentem i są tam kraje, gdzie mieszka ludność, którą będzie stać na to... ;-) i zaskoczę Ciebie, w Afryce są kraje zamieszkałe przez ludność rasy białej i czarnej ;-) Np Arabowie sobie tam pomieszkują i inni tacy. A Ty Patryczku jaki telefon posiadasz?

  • 0

    7. ~Patryk  2010-02-24 15:05:42  host: 14.179.wmc.com.pl

    Ok może z tą Nokią 3310 przesadziłem,ale ogółem to Agryka jest kreowana na taki biedniejszy trochę kontrynent. A co do tego zaskoczenia,to czy ja gdzieś pisałeś coś nt. koloru skóry mieszkańców Afryki? :o a co do pytania,to mam iPhone 3Gs - tylko nie wiem po co ci ta informacja..

  • 0

    8. ~Patryk  2010-02-24 15:06:12  host: 14.179.wmc.com.pl

    oczywiście Afryka* :)

  • 0

    9.  2010-02-24 15:20:06

    Hahaha... zamiast złota daliby lepszy procesor :-)

  • 0

    10. ~  2010-02-24 15:31:04  host: unused-077079210222.atman.pl

    @5 i nie ,, tą nokię'', tylko: tę nokię. nie tylko geografia, ale też ortografia się klania

  • 0

    11. ~  2010-02-24 15:55:17  host: v11-13.opera-mini.net

    @10 Skoro juz jestes tak precyzyjny i lubisz rozsiewac dyskretny urok swojej erudycji to moze chodzilo Ci jednak o gramatyke nie ortografie?

  • 0

    12. ~pawełs  2010-02-24 16:09:29  host: ip-88-220-130-66.unregistered.net.exatel.pl

    Panowie... nie kłóćmy się. Napijmy się!

  • 0

    13. ~impassive  2010-02-24 16:27:15  host: ip-89-174-127-13.multimo.pl

    A bateria ile trzyma?

  • 0

    14. ~Patryk  2010-02-24 17:27:48  host: 14.179.wmc.com.pl

    @10,ale się czepiasz,poza tym pan pod numerem 11 ma rację :) 12: dobre :>

  • 0

    15. ~r  2010-02-24 17:34:22  host: 188.33.63.125

    A ja bym tą nokię pokrył ale nie złotem, tylko łajnem. Byłby lepszy efekt ;-)

  • 0

    16. ~  2010-02-25 08:47:02  host: 212.160.172.70

    Co do dźwięku - podziękujcie - bardzo słaba jakoś, FM - równie bardzo słaba jakość, Procesor - hmmm słaby, przykład: quake 2 na tym modelu muli się bardziej niż np. w N95. Oczywiście, mówię o zwykłej N97 i pewnie jedyną zaletą GE będzie jej wygląd, nieu krywając - wspaniały!

  • 0

    17. ~luker  2010-10-24 20:20:04  host: chello089072077109.chello.pl

    mam pytanie czy ktoś sie orientuje co to tak na prawde za telefon orginalny , podróbka ? http://allegro.pl/n97-gold-edition-2xsim-qwerty-tv-java-pl-menu- i1274102448.html

  • 0

    18. ~ja  2010-10-25 16:35:12  host: blq60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja znalazłam ten tel za 119 zł i nie wiem czy to nie jest jakiś haczyk

Dodaj swoją opinię