Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N95 z 8GB jako odpowiedź na iPhone

Nokia N95 z 8GB jako odpowiedź na iPhone

Immortal 23 Lipca 2007 15:42

0 0

nokia n95 8gbmNokia odpowiada na iPhone. W grudniu zadebiutuje nowa seria N95 z wbudowaną pamięcią o wielkości 8 GB.

Nokia N95 to jeden z najbardziej zaawansowanych telefonów komórkowych obecnych na rynku. Standardowa wersja wyposażona jest w 160 MB pamięci. Nowa wersja N95, poza ilością pamięci (8 GB) oraz - naturalnie - ceną, nie będzie się niczym różniła od poprzednika. Spekuluje się, że jest to odpowiedź koncernu na pojawienie się iPhone. Data premiery została wyznaczona na 1. grudnia.




W niektórych serwisach i sklepach internetowych można już telefon zamawiać w cenie 999 dolarów. Pierwsze zdjęcia nowej wersji N95 oraz nieoficjalne informacje sugerują, iż będzie dostępna tylko jedna wersja kolorystyczna - czarna.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Nokii N95 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Apple iPhone w katalogu.

Źródło tekstu: SlashPhone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~rbodych  2007-07-23 19:20:18  host: 10-bem-15.acn.waw.pl

    Mam nokie N95 ale muszę powiedzieć że w czarnym wydaniu będzie sie lepiej prezentować :) Mogliby też zwiększyć głośność słuchawek bo trochę cicho grają

  • 0

    15. ~  2007-07-23 23:32:38  host: aty4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krs: Czytaj tekst ze zrozumieniem. Czy ktoś pisze, że nie będzie kart pamięci. Będziesz miał poprostu 8 GB, a nie 160 MB. Od przybytku głowa nie boli.

  • 0

    16. ~michalpaw  2007-07-23 23:38:22  host: 13-tor-4.acn.waw.pl

    Dla mnie to trochę bez sensu, N95 obsługuje nowe sd o wielkości 4GB (mam taką kartę działającą), a prawdopodobnie karty 8GB też powinny działać. Koszt karty 4gb to około 400 PLN.

  • 0

    17. ~paulr  2007-07-24 10:51:47  host: ghk218.internetdsl.tpnet.pl

    do 14. kupiłes n95 i nie zmieniłeś tych słuchawek co były w zestawie??? przecież wystarczy zmienic na jakiekolwiek inne firmowe i jakość dzwieku dużo lepsza!!

  • 0

    18.  2007-08-01 23:58:09

    mialem juz n95i w reku i sie znacznie zmienila. 1:ekran jest jeszce wiekszy, i troche polepszony,2:aparat nie ma przysłony za to soczewki karl dodal mocniejsze,3:zmienione troche ustawienie przyciskow na zewnetrzym panelu, 4: jest ciut szybszy, no i ten kolor.

  • 0

    19.  2007-08-02 00:01:30

    a jezeli chodzi o simlock-a to jezeli ktos ma komurke z irlandii vodafone nie blokuje ich, sa na zasadzie freelock czyli bez simlock-a, i ie laduje ich beznadziejnego softa hejka

  • 0

    20.  2007-08-02 00:02:18

    oczywiscie chodzi o n95 refresh

  • 0

    21. ~y  2007-08-02 07:34:33  host: ebd200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    N95 powinna mieć baterię z E61 o pojemności 1500mAH. W tej chwili niestety nawet 1 dnia nie potrafi wytrzymać. Zupełnie nie rozumiem jaka jest polityka Nokii :(

  • 0

    22. ~Nilf  2007-08-29 10:53:57  host: 82.141.236.105

    Mam juz ten telefon w domu. Niewazne skad. Co do zdjec prezentowanych wszedzie na internecie to jest ona minimalnie inna. Przyciski sa czarne i nieco mniejsze, ekran wiekszy, napis NOKIA jest pod ekranem, a bateria ma pojemnosc 1200mAh.

  • 0

    23. ~alan  2007-09-01 15:48:28  host: aafj182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    autor tego artykuly z kapelusza specyfikacje opisal ten telefon od n95 zwylkej rozni sie jeszcze wyswietlaczem ma 2.8cala a nie 2.6cala i bardzo wazna zecza bateria jest 1200mah a nie 950mah !!!!!!!!!! i niby jaka to odpowiedz na iphona ??? tych telefonow nie da sie porownac niby czym ???? nawet ta starsza n95 jest lepsza od iphona !!!!!!!!!

  • 0

    24. ~Sidd  2007-09-04 11:30:27  host: aciz182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Alan czy bateria z tej lepszej, większej n95 pasuje do tej zwykłej??

  • 0

    25.  2007-09-16 22:31:09

    Z tego co wiem na fińskiej stronie noki jest już pełen opis nowej N95 i nie prawdą jest, że tylko cena się zmienia i to wszystko. Pamięc 8GD poprawki w oprogramowaniu oraz co wszystkich bardzo ucieszy lepsza bateria. Te poprawki są już pewne kolejnymi ma być zmiana aparatu na VGA (przeedniego) i coś jeszcze ale nei pamiętam. Napewno bardzo przydało by się dopracować GPS.

  • 0

    26.  2007-09-16 22:34:15

    wogóle ciągłe porównywanie iphona do Noki jest jakimś kompletnym nonsensem N95 już teraz bije go na głowę Nokia od wielu lat jest liderem rynku i nie ma konkurencji jeden model iphona nei zmusi finów do robienia telefonów by się z nim ścigać to jak by maybah bał się nowego fiata:D

  • 0

    27. ~lucek  2007-09-16 23:47:42  host: cpc3-derb5-0-0-cust727.lei3.cable.ntl.com

    przecież nie ma tej nokii w sprzedaży także data premiery logicznie 1 grudnia 2007. ;] nie wiem o co tyle krzyku ;]

  • 0

    28. ~lan51  2007-10-18 10:29:49  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    czekam kiedy bedzie w polsce zeby ja kupic,bo razie ani media markt ani nokia w polsce jeszcze jej niemaja,ale jak tylko sie pojawi to zaraz ja kupuje.

  • 0

    29. ~  2007-12-02 20:44:30  host: adjn27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "to jak by maybah bał się nowego fiata:D" Co za głupota :) Nokia wielki lider telefoni komórkowiej. Tak wielki że produkuje ciągle to nowe opakowania (czyt. komórki) i pakuje tam wspaniały system sympiana :) Jak by rzeczywiście byli tacy wielcy to zamiast dodawać miliard niedziałających bzdetów, stworzyli by wreszcie porządny soft...narazie to jest powielanie tych samyh telefonów zmieniając jedynie obudowę. No ale prawdziwy "polaczek" musi mieć wszystko nie ważne czy działa i wie jak tego używać.......ważne że jest....

  • 0

    30. ~lan51  2007-12-09 10:49:13  host: apn-77-112-69-115.gprs.plus.pl

    kupilem w media markt za 3200zl nokie N95 8GB. JESTEM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONY. rzeczywiscie nowsze oprogramownie co do wewnwtrznego GPS jest jak narazie dobre,uzywalem pare razy troche gubi satelity ale nie na dlugo.

  • 0

    31. ~123piotr  2008-01-10 13:59:59  host: 213-238-117-208.adsl.inetia.pl

    mam taką i nic gowniana albo wyjebana w kosmos www.antynokia.fora.pl jol

  • 0

    32. ~  2009-03-16 17:46:43  host: 88-108-98-207.dynamic.dsl.as9105.com

    Bateria z 95 8GB pasuje do N95 po malym obskrobaniu baterii (okolo pol milimetra na pół cm w okolicach soczewki). Niestety - klapka juz sie nie miesci, ale bateria trzyma fest.

  • 0

    33. ~jurek  2009-04-03 16:42:59  host: host-81-190-254-220.elk.mm.pl

    dlaczego w tym telefonie przestawia mi sie sama data codziennie???

Dodaj swoją opinię