Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N95 8GB w ofercie Ery

Nokia N95 8GB w ofercie Ery

LuiN 23 Kwietnia 2008 17:37

0 0

Era wprowadza do swojej oferty telefon Nokia N95 8GB z filmem Spider-man III zapisanym w pamięci telefonu.



nokia n95 8gb Nowoczesny smartfon Nokii wyróżnia się dużym, 2,8-calowym ekranem, rozsuwaną w dwóch kierunkach obudową, aparatem fotograficznym 5 Mpix umożliwiającym kręcenie filmów o jakości DVD, GPS-em i ogromną ilością pamięci wewnętrznej, wynoszącą 8 GB.


Cena detaliczna telefonu bez abonamentu wynosi 2599 zł.


samsung sgh f250 W ofercie pojawia się też drugi telefon Samsung SGH-F250. Dostępny jest w cenie 539 zł.


Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Optymista  2008-04-23 19:56:48  host: ip-220-36.ists.pl

    Ja mam ten telefon od... listopada zeszłego roku... jak go zobaczyłem na Kongresie Technologicznym plusa to postanowiłem go zdobyć :) Telefon jest BAJKA! Nie można oczekiwać więcej od telefonu :-) Oczywiście nie jest to aparat ani kamera ale zdjęcia na szybko i filmy są akceptowalne :) Za te pieniądze legalny z gwarancją etc ZDECYDOWANIE polecam!

  • 0

    14. ~d  2008-04-23 20:15:03  host: djm79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    N95 to plastikowy szajsik lekko mowiac , (dla ludzi ktorzy lubia miec porzadny telefon) , mam wysoki abonament , dostalem z 1zl w orange i sprzedalem za 1400 zl , dolozylem i kupilem Sirocco 8800 Black , niema porownania , N95 wazy tyle co tylnia klapka o 8800 , czyli plastik tam z dodatkiem wody chyba jest normalnie , niebo ziemia te telefony , w komisie powiedzial ze ludzie oddaja te telefony N95 i ze tanieje i tanieje tylko ... Szajs

  • 0

    15.  2008-04-23 20:31:06

    A ja przez N95 podziękowałem Erze! Prponowali upust na przedłużenie umowy 75% od 4800zł,kiedy w sklepie kosztuje poniżej 1800.Wielka ściema,te ich upusty.Ciekawi mnie,ile trzeba zapłacić za N95 8 GB??

  • 0

    16. ~l3v  2008-04-23 20:42:49  host: gateway.netservis.com.pl

    troszke szkoda, ze do sieci trafia moja czarniutka, bo staje sie powoli ogólnodostępna w polsce :( jak do tej pory, nie liczac kongresu technologicznego plusa, widzialem ja 3 razy w polsce. ale i tak dlugo sie trzymala swoja elitarnoscia, skoro telefon mam od 28.12 teraz tylko wymiana na n96, zeby nadal trzymac fason ;d

  • 0

    17. ~Optymista  2008-04-23 20:44:36  host: ip-220-36.ists.pl

    do 14 faktycznie N95 jakość pozostawiała trochę do zyczenia bo też go miałem ale N95 8GB jest wykonana dużżo lepiej. W 8800 nie ma symbiana a ja telefonu używam do: 1. dzwonienie, 2. internet /hsdpa/, 3. GPS (wykupiony abo na mapy nokii), 4. aparat "podręczny", 5. radio, 6. odtwarzacz muzyki (całkiem niezły) tak że jak na tą funkcjonalność to tel jest wart swojej ceny :)

  • 0

    18. ~d  2008-04-23 21:23:56  host: dju231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo 8800 nie jest do zabaw w wszystkomajaca zabawke , jest zrobiony do rozmow , chyba nikt na swiecie nie chodzi z 8800 na smyczy i w sluchawkach slucha jakis muzyczek ... To jest inna klasa telefonow , tak jak 8600 Tam chodzi o wyglad i jakosc wykonania a nie o bajery ...

  • 0

    19.  2008-04-23 21:52:30

    aha tutaj tez wazne do podkreslenia jest to ze w tym artykule jest blad i to dosc znaczny ten telefon kosztuje 500zl mniej a to roznica:) zobaczcie zalacznik http://gsmonline.pl/download/files/wo_telefon_bez_umowy_23_04.pd f pewnie ze telefon wart swojej ceny, mozliwosc ma super duze jak to wyzej napisalem a porownywanie go z 8800 nie ma sensu bo to inna klasa telefonow

  • 0

    20.  2008-04-23 22:07:39

    azerus - cena prosto ze strony Ery: http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&id_phone= 1412 - choć i w linku, który podałeś jest właśnie 2599 - popatrzyłeś chyba na starą N95.

  • 0

    21.  2008-04-23 22:11:42

    na kazdym serwisie inne info:D:D:D:D

  • 0

    22. ~mirekb  2008-04-23 22:25:32  host: apn-77-115-83-121.gprs.plus.pl

    "UZUPEŁNIENIA" REGULAMINU PTC CIĄG DALSZY NIEBAWEM,POTEM CZAS NA ORANGE ;-)ciekawe czy wreszczie uke i uokik uda sie wspolnie przełamac zmowe milczenia i pokazac opom,ze skoro ja=konsument trzymam sie regulaminu to czemu Oni(3)maga go omijac?

  • 0

    23.  2008-04-23 23:21:26

    azerus - nie inne info, tylko w tym PDF-ie też masz jak byk 2599 :)

  • 0

    24. ~09.09.2009  2008-04-24 00:54:09  host: emi223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena tela w Erze jak zwykle z kosmosu. A mogliby sprzedawać dużo telefonów gdyby nie byli tak pazerni.

  • 0

    25.  2008-04-24 08:49:43

    jeszcze nie jest tak tragicznie ;) n95 ktora nigdy nie weszla do regularnego cennika dla indywidualnych byla przeciez o wiele wyzsza (4800zl a mozna bylo za to kupic 2 takie i jeszcze zostalo...). ale takie cos u nich to norma. nokia 6300 kosztuje u nich w wolnej sprzedazy ok. 800zl gdzie w pierwszym lepszym sklepie z elektronika nie przekracza 550zl....

  • 0

    26. ~zibi  2008-04-24 09:17:06  host: dqa170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Krytykanci N95 8 gb albo ja mylą z n95,ale piszą z głowy a nie własnego doświadczenia,naprawdę bardzo dobry telefon. Cena detaliczna spora,ale wszytskie sieci mają drogie telefony bez umowy, trzeba poczekac, po ile będzie w taryfach, i wtedy komentowac

  • 0

    27.  2008-04-24 13:20:57

    A cena N95 8 GB juz powoli spada ponizej 1900 zl... po co sie meczyc z sieciami i ich cenami :) (no, chyba ze dostanie sie naprawde dobra oferte - ale to sa wyjatki :)

  • 0

    28. ~aron  2008-04-26 17:31:29  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    telefon miażdży po prostu, maly kombajn i biuro w kieszeni: wifi, hsdpa, duuuuzy wyswietlacz. Czego wiecej chciec.. nie mowiac juz o 8GB. Wiele osob pewnie wezmie w erze ten fon

  • 0

    29. ~Lucasso  2008-06-28 17:48:53  host: 82-47-113-128.cable.ubr06.wolv.blueyonder.co.uk

    Ja mam za free ten fon...w UK w abonamencie za 35 fuli jest za darmo,500 minut i 600 sms oraz nielimitowane rozmowy w sieci....Kontrakt na 18 miesiecy...Szkoda ze w Polsce jest taka wiocha pod wzgledem dostepnosci nowinek w branzy telefonicznej...komorkowej.

  • 0

    30. ~wukrzony  2008-07-26 21:32:22  host: ceo141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekam na ten telefon w erze już bity miesiąc i może w przyszłym miesiącu będzie. W Polsce w żadnym magazynie go nie ma i ściągają z ich głównego magazynu. Żenada.

  • 0

    31. ~wkurzony  2008-07-26 21:34:05  host: ceo141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sory za poprzedniego posta miałem napisać w przyszłym tygodniu.

  • 0

    32. ~ekf```  2009-04-06 21:18:01  host: aejj211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to ta Sirocco 8800 Black to jakis szajs.

Dodaj swoją opinię