Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N9 w praniu

Nokia N9 w praniu

LuiN 21 Czerwca 2011 14:19

0 0
nokia n9Witryna Slash Gear udostępniła filmy prezentujące w działaniu Nokię N9 - pierwszy smartfon fińskiego producenta pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego MeeGo.

Szerzej o nowej Nokii pisaliśmy w tej wiadomości.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: slashgear, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • -1

    9.  2011-06-21 15:18:52

    Rafiki poczytaj trochę o N9 i popatrz jeszcze na filmiki :) przytrzymuje się palcem na którejś otwartej aplikacje (pulpit z aplikacjami aktywnymi) i w prawym górnym rogu przy każdej aplikacji pojawia się krzyżyk można je zamknąć. Aplikacje cały czas działają w tle co jakiś czas są odświeżane.

  • 0

    10. ~Colo  2011-06-21 15:29:59  host: public115993.xdsl.centertel.pl

    Taaak system MeeGo? A ja sie pytam ile aplikacji będzie na taki system? Czy deweloperzy rzucą się na pisanie softu na MeeGo? Wątpię. To już bym wolał aby Nokia wpakowała w swoje smartfony WebOS'a - ten system jest fajny i softu na dzień dobry jest niemało. No a najlepiej to taką N9 widziałbym w Androidzie :P

  • 0

    11.  2011-06-21 15:31:27

    Wiadać, że MeeGo jest niedopracowany więc, zostaje przy robociku

  • 0

    12.  2011-06-21 16:32:28

    @10 a wiesz czym jest MeeGo? Wątpię, bo byś nie bredził... @11 pracowałem na MeeGo, nie wiem o co Ci chodzi...

  • 0

    13. ~tomek  2011-06-21 16:36:40  host: user-46-112-114-113.play-internet.pl

    Angry Birds na MeeGo, jak się domyślam jest to inny kod programu niż na inne platformy? Ciekawe czy podczas nawigacji po stronie w przeglądarce ruch palcem w celu przesunięcia strony w lewo w prawo nie zamknie przeglądarki i przeniesie do listy uruchomionych aplikacji mimo że użytkownik nie miał tego w zamiarze?

  • -1

    14. ~tyt  2011-06-21 16:52:06  host: adqr128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Maniek co ci zrobil ten android ze go tak fanatycznie mieszasz z blotem.

  • -1

    15.  2011-06-21 16:57:12

    @14 miałem telefon z nim. Zawiodłem się, kasa w błoto wywalona.

  • 0

    16. ~tyt  2011-06-21 17:08:37  host: adqr128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ja tez tak mialem ale z symbianem :)

  • 0

    17.  2011-06-21 17:51:04

    @10...ehhh proponuję najpierw zaznajomić się choćby na wujku google co to jest MeeGo i z czym się je...gdybyś poczytal to zapewne byś wiedział, że aplikacje na ten system już są, poza tym aplikacje z debiana też będa śmigać na N9 także smieszny zielony robocik może się schować ze swoim tysiącem budzikó i inych pierdół :) - sorry za sarkazm ale wpienia mnie jak ktoś pisze pierdoły a nie ma o tym zielonego pojęcia

  • -1

    18.  2011-06-21 17:52:52

    a jaki to był tel?

  • 0

    19. ~luka  2011-06-21 18:02:28  host: 213-238-72-56.adsl.inetia.pl

    jestem zaskoczony ale całkiem niezle to wyglada :) szkoda ze dopiero teraz :( ale lubie konkurencje zawsze nam na zdrowie wychodzi :). Pisze to jako używkotwnik Desire :)

  • -1

    20.  2011-06-21 18:10:47

    @19 jako zdrowy użytkownik Desire:) Bo z tego co widzę to większość użytkowników androida (przynajmniej na telepolis) chciała by aby zniszczyć wszystko inne i ma zostać tylko jedyny słuszny robot..

  • 0

    21. ~  2011-06-21 18:40:12  host: ip-89-174-40-156.multimo.pl

    Eee. Myślałem, że to artykuł o "serwisach" i o "ingerencji cieczy".

  • 1

    22. ~qwe  2011-06-21 20:00:21  host: themasterofdisaster.org

    Obejrzalem wszystkie filmy na http://swipe.nokia.com/features/ Android przy tym to jakas nieruchawa cegla

  • 0

    23. ~  2011-06-21 20:06:06  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    20@ Mam na abonament Galaxy S.spłacę,nic Androidzie żona ma N8 zazdroszczę jej

  • 0

    24. ~RobertX  2011-06-22 09:19:58  host: 83.1.243.180

    Powiedzcie mi czy w tym systemie podobnie jak w iOS nie będzie tradycyjnego pulpitu???

  • 0

    25. ~cd59  2011-06-22 11:38:43  host: aesa70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon na pewno godny uwagi

  • 0

    26. ~wtyka  2011-06-22 14:42:54  host: user-31-175-156-52.play-internet.pl

    Nokia w końcu zaczyna z czymś nowym a nie ogrzewa starą grzankę i to cieszy szybko wykosi konkurencje.

  • 0

    27. ~qwe  2011-06-26 11:11:49  host: themasterofdisaster.org

    @8: jest normalny multi tasking, nie siej defetyzmu. to nie android i dalvik vm tylko linux i natywne procesy. Hand on pokazaly, ze na N9 przy ok. 20 uruchomionych aplikacjach nie ma potrzeby zabijania czegokolwiek gdyz nic nie spowalnia a pamieci sporo zostaje.

  • 0

    28. ~Juras  2011-06-29 00:59:40  host: 95.108.82.58

    Ok.Zapomnieli o dwóch przyciskach zielonym i czerwonym:)Pewnie bateria będzie kiepska jak N 8..SYSTEM wygląda ciekawie.Zobaczymy w sklepie:))

Dodaj swoją opinię