Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N9 w Orange po weekendzie

Nokia N9 w Orange po weekendzie

WitekT 15 Października 2011 11:07

0 0

nokia n9Od 17. października w ofercie Orange pojawi się kilka nowych smartfonów. Wśród nich Nokia N9.



Oprócz Nokii N9, w taryfach abonamentowych pojawi się Nokia 500, SonyEricsson Xperia arc S oraz Sony-Ericsson Xperia neo V.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    37.  2011-10-15 19:35:26

    @32, w pewnym sensie masz rację, zastanawiam się tylko czy się ten trend utrzyma. Wprowadzenie iPada2 w dedykowanej ofercie, do tego dużo nowych słuchawek to duża zmiana. Fajnie jakby się to utrzymało, a pozostałe sieci włączyłyby się w technologiczny wyścig po klienta.

  • -2

    38. ~  2011-10-15 21:31:28  host: z39-12.opera-mini.net

    MAM PYTANIE DOTYCZĄCE ORANGE: Czy 2-letnia lub 1-letnia w przypadku niewysłania SMS-a ważność konta obowiązuje też w OFnK?

  • 1

    39. ~Szuwaruba  2011-10-15 21:32:27  host: aavh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I co z tego ze Orange wprowadzi super wypasiony fon, jezeli jego cena w abonamencie na 36 miesiecy, bedzie pewnie nizsza o 200-300 zl niz kupionego w sklepie Nokii :-/

  • 0

    40. ~bakulik  2011-10-15 21:34:44  host: host212-89-206-8.limes.com.pl

    W sprawie brandowanych telefonów w Orange: kupiłem w ostatnim roku dwa różne telefony od tego operatora i żaden nie miał wgranego nietypowego softu, ba - żaden nie miał simlocka. Oba przyszły w oryginalnych pudełkach (nie czarnych Orange) i pochodziły z polskiej dystrybucji producenta, nie operatora.

  • 0

    42. ~Ahmed  2011-10-15 21:54:51  host: ip-94-42-56-211.multimo.pl

    Czy Nokia N-9 ma tę samą wadę fabryczną co Nokia N-8 ? tzn. zasięg spada przy trzymaniu aparatu w dłoni - anteny GSM umieszczone w dolnej części aparatu.

  • 1

    43. ~  2011-10-15 23:16:55  host: dch166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42. A widziałeś telefon w którym jak zasłonisz antenę, żeby mu się sygnał polepszał?

  • 0

    44. ~olertyn  2011-10-15 23:22:48  host: dsf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakby nie było tylko Nokia łapie zasięg nawet gdy go nie ma... , a Motorola to dno gdy trzeba zadzwonić na 1 kresce zasięgu !

  • -2

    46. ~  2011-10-16 06:55:00  host: z39-05.opera-mini.net

    Czy 2-letnia ważność konta obowiązuje również w OFnK?

  • 0

    47. ~margrzywka  2011-10-16 07:25:50  host: staticline57934.toya.net.pl

    ad24. ma kamerę do wideorozmow ale system jej póki co jej nie obsługuje- pewnie po aktualizacji będzie ścigać / wg.testu pclab/

  • 0

    48. ~  2011-10-16 08:00:21  host: z31-07.opera-mini.net

    Jak system może nie obsługiwać kamery do wideorozmów?

  • 0

    49. ~Pracownik Orange  2011-10-16 11:21:31  host: 87-205-215-25.adsl.inetia.pl

    Gdyby ktoś jeszcze tydzień temu zapytał mnie jaki kupiłabym telefon odpowiedziałabym-Iphone.Miałam Nokię N9 w rękach,testowałam.Dzisiaj gdyby ktoś mnie zapytał odpowiem Nokia:) zresztą sami się przekonacie!:)

  • 0

    50. ~  2011-10-16 11:41:40  host: z44-07.opera-mini.net

    46). Tak, również 2 lata we FREE ważne konto :-)

  • -1

    51. ~  2011-10-16 12:22:07  host: z22-02.opera-mini.net

    50: Dzięki, wreszcie ktoś mi odpowiedział :-) Ale teraz kolejne 3 pytania :-): Czy wiesz to na 100%, bo sam masz OFnK i wysłałeś tego SMS-a i ci przedłużyli, czy po prostu tak słyszałeś? Czy jeśli zakupię starter OFnK po 30. listopada to czy po włożeniu karty SIM do telefonu i włączeniu go, czyli po aktywacji tejże karty to od razu będzie rok ważności konta? I czy rok/2 lata ważne jest konto główne czy promocyjne?

  • -1

    52. ~Porańczka  2011-10-16 13:22:48  host: ip-78-30-123-39.free.aero2.net.pl

    #53 Szczegóły tutaj: http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/wyd%C5%82u%C5%BCa my_wa%C5%BCno%C5%9B%C4%87_konta_na_dwa I tutaj: http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/kampania_i_bonusy _w_ofnk Promocyjne dwa lata jest tylko do 30 listopada we wszystkich taryfach na kartę, po tym terminie tylko rok. Nie wystarczy aktywować kartę trzeba jeszcze wysłać sms na nr 8002 o treści START. Dwuletnia ważność konta dotyczy konta głównego, ważność promocyjnego się nie zmienia.

  • -1

    54. ~  2011-10-16 14:47:28  host: z36-03.opera-mini.net

    51). Na 100%. * Nie, musisz aktywowac. * Co Ci za roznica, rok czy dwa. Odnowisz sobie START-em

  • -1

    55. ~  2011-10-16 15:30:19  host: z45-13.opera-mini.net

    54: Z TEGO CO WIEM, TO: 1. START przedłuża ważność konta o 2 lata i będzie działał do końca listopada, po tym terminie Orange automatycznie przedłuży ważność konta tym co nie wysłali START-a o 1 rok, tak przynajmniej było napisane w newsie na ten temat i sam rzecznik na swoim blogu pisał to samo. Dlatego ten: "Odnowisz sobie START-em" fragment twojej wypowiedzi zdaje się być nieprawdziwy, ustosunkuj się proszę do tego.

  • 0

    56. ~  2011-10-16 21:51:53  host: z44-02.opera-mini.net

    55). Nie mam do Was siły.. Co bym nie napisał, to albo uznajecie, że piszę głupoty, że nieprawdziwe, że jestem z osssa, i cholera wie co jeszcze wymyślicie :-x * Calm7

  • 0

    57. ~Wiktor Czarnecki I  2011-10-17 00:09:50  host: abkv97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 42.. faktycznie na dole jak sie trzyma tel zasieg mniejszy a w górnej powloie telefonu zasieg bez zmian

  • -1

    58. ~Knebel  2011-10-17 14:00:23  host: clm182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oni mają już cenniki a wy? http://www.nowytelefon.info/news-91,Ceny-telefonu-Nokia-N9,-Noki a-500,-Sony-Ericsson-Xperia-Arc-S-i-Sony-Ericsson-Neo-V-w-Orange .html

  • 0

    59. ~  2011-10-19 21:41:07  host: 89-72-232-26.dynamic.chello.pl

    a czy zakup tego modelu kwalifikuje mnie do udzialu w loterii Orange 2012?

Dodaj swoją opinię