Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N9 w Amazonie, wcześniej w Kazachstanie

Nokia N9 w Amazonie, wcześniej w Kazachstanie

Q! 16 Sierpnia 2011 09:28

0 0

Premiera Nokii N9 będzie miała miejsce najprawdopodobniej 23. września. Jednak zanim to nastąpi, mieszkańcy Kazachstanu będą mogli nabyć ją wcześniej w sieci jednego ze sprzedawców detalicznych - informuje Engadget.

Taka informacja pojawiła się w ulotce reklamowej jednego ze sklepów. 16 GB wersja Nokii N9 ma być dostępna od 9. września w cenie około 680 dolarów. Potwierdza to również reklama, która znalazła się na jednym z bilbordów.

Jeśli jednak taka cena jest dla nas zbyt duża, to w sklepie Amazon można już nabyć tą samą wersję urządzenia w cenie 500 dolarów. Za wersję z 64 GB pamięci trzeba zapłacić już 650 dolarów. Dostępność? Od 23. września.




Warto przy tym przypomnieć, że polityka odnośnie sprzedaży Nokii N9 jest dosyć dziwna. Już teraz wiadomo, że telefon ten nie pojawi się ani w USA, ani w Wielkiej Brytanii, ani w Niemczech.

Tymczasem polski oddział Nokii poinformował, że w naszym kraju Nokia N9 pojawi się na jesieni. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo. Producent obiecał jednak o bliższe informacje na ten temat w przyszłości.

Źródło tekstu: Engadget, Amazon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    4. ~  2011-08-16 10:55:30  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    ja bym (na miejscu nokii) zaczynal od etiopii potem Kongo Mozambik i Malawi-sukces gwarantowany.

  • 1

    5. ~x  2011-08-16 11:01:02  host: public106697.xdsl.centertel.pl

    3: Sądzisz, że znajdą się zapaleńcy, ktorzy przy dostępności wielu lepszych modeli na własnym rynku będą kupować za granicą Nokię N9 ;-).

  • 0

    6.  2011-08-16 11:01:35

    w amazon'ie za 500dolcow... a w jakim kraju?bo w .de jest za ponad 600euro

  • 0

    7.  2011-08-16 11:03:58

    @dario321 - chociażby z PL. Jak do tej pory wszystkie ceny Amazonowe były dostępne dla Polski, teraz też nie powinno być inaczej.

  • 0

    8.  2011-08-16 11:10:44

    @Q-a to jest polski oddzial amazon'u?podasz jego adres www lub jakikolwiek inny adres amazon'u z cena 500dolarow za wersje z 16GB pamieci?

  • 0

    9.  2011-08-16 11:17:01

    @5 podaj lepszy telefon dla administratora stron internetowych. Z resztą patrzenie pod kątem procesora w tym wypadku jest śmieszne. System oparty jest na debianie a on jest zaawansowany i jednocześnie niezbyt wymagający.

  • 0

    10.  2011-08-16 11:23:38

    @dario321 - czytaj uważnie. Napisałem, że "z", a nie "w" PL. Do tej pory zamawiałem kilka rzeczy z Amazonu i wszystkie ceny się zgadzały. Wystarczy wejść na amazon.com i sobie popatrzeć. Poza tym niemiecki oddział jest mocno niezależny od tego amerykańskiego, więc nie ma nawet co porównywać czegokolwiek (cen, dostępności itd.).

  • 0

    11. ~ZICO  2011-08-16 11:33:31  host: public-gprs248509.centertel.pl

    #5: Wątpisz w to? Myślisz, że nie znalazłoby się wielu chętnych (np właścicieli N8) którzy zechcieliby nabyć N9? Nie sądzę, że musiałbym tu szukać zapaleńców. #9: Nie dorabiaj #5 własnych teorii. On tam o procesorze nie wspomniał ani słowa.

  • 0

    12.  2011-08-16 11:35:22

    czy ,,z,, amazon czy ,,w,, amazon to Polski jako kraju nie ma,aco do tej ceny 500dolcow z artykulu to zalozylem ze jest ona z amazon.com a tam w ogole nie ma tego modelu

  • 0

    13.  2011-08-16 11:45:45

    @11 to co przez lepsze rozumiał? Chyba nie aparat ani jakość muzyki.

  • 0

    14.  2011-08-16 11:51:58

    @dario321 - Polski jako kraju nie ma, bo przy wysyłce zaznacza się "international" i wpisuje polski adres. Ja tam cały czas widzę N9 za (edit) $500/650.

  • 0

    15. ~kaz  2011-08-16 12:19:40  host: host-62-141-193-124.swidnica.mm.pl

    Kazachstan górą,hura, hura, hura.

  • 0

    16. ~tadek  2011-08-16 12:20:56  host: 81.168.254.14

    Przeciez polski oddział Nokii ma juz N9 ze spolszczonym systemem. Najwyrazniej oznacza to ze bedzie u nas dostepna.

  • 0

    17. ~  2011-08-16 13:53:38  host: 178.183.184.252.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @3 po prostu w tych krajach nie bedzie realizowana gwarancja i moge byc wyciete jezyki ;)

  • 0

    18. ~ZICO  2011-08-16 15:12:00  host: public-gprs248509.centertel.pl

    #13: Sam go zapytaj a nie snuj domysłów skoro nie napisał, co dokładnie ma na myśli.

  • 0

    19.  2011-08-16 16:00:26

    @Q-wszystko ok,przepraszam i pozdrawiam

  • 0

    20. ~  2011-08-16 16:34:49  host: z29-13.opera-mini.net

    Co ludzie z tym Kazachstanem maja za problem? Lecza polskie kompleksy? Obstawiam ze w tym kraju jest jedna z wyzszych srednich na glowe jesli chodzi o np Matbachy czy RRoyce'y :-) A o Astanie slyszeli? Czy ze Eto'o ma przejsc do Machaczkaly i kasowac 20baniek za sezon?

  • 0

    21.  2011-08-16 17:50:00

    @Q- niby jak i co zaznaczyc trzeba na amazon.com by przesylka dotarla do Polski przy zakupie n9 -;)

  • 0

    22.  2011-08-16 18:30:19

    Kazachstan może przynajmniej pochwalić się Boratem w roli testera

  • 0