Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N9: odliczanie zakończone

Nokia N9: odliczanie zakończone

Q! 9 Sierpnia 2011 10:02

0 0

Licznik na szwedzkiej stronie poświęconej Nokii N9 i odmierzający czas do premiery tego telefonu został zdjęty - informuje Nokia Blog. Co to oznacza?

Licznik odmierzał czas do premiery Nokii N9 w Szwecji, czyli do 23. września. Został on zdjęty, jednak żadna informacja na ten temat ani jego przyczynach nie została podana do publicznej wiadomości.

n9swe m Oznacza to dwie możliwości. Albo premiera pierwszego telefonu z MeeGo zostanie opóźniona, albo… telefon zostanie wycofany i nie trafi na rynek. Która z tych wersji jest bardziej prawdopodobna?




Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w przeszłości Nokia N9 miała być już raz skasowana, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Tak się jednak nie stało. Czy tym razem historia się powtórzy?

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia Blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 4

    1.  2011-08-09 10:07:53

    Pewnie telefon cieszył się zbt dużym zainteresowaniem i mocrosoft odbył miłą pogawędkę ze swoim pachołkiem...

  • 0

    2. ~czytelnik  2011-08-09 10:08:15  host: user-188-33-80-104.play-internet.pl

    News bardzo chaotyczny... Co to oznacza, co jest prawdopodobne, czy historia się powtórzy... Żadnej informacji poza tym że licznik zdjęty. No i że N9 miała być skasowana (cokolwiek to znaczy - bardziej odpowiednich słów w języku polskim brakuje). Zwracam się z prośbą o umieszczanie w nagłówku wiadomości jej autora. Będzie wiadomo co czytać.

  • 0

    3.  2011-08-09 10:12:52

    @czytelnik - przeczytaj jeszcze raz niusa, tym razem trochę bardziej uważnie. Co do "skasowania", to: http://sjp.pwn.pl/slownik/2520944/skasowa%C4%87 (hint: pierwsza definicja).

  • 2

    4. ~ZICO  2011-08-09 10:13:53  host: public-gprs22555.centertel.pl

    Pewnie wyjdzie ale później i z WP7

  • 1

    5.  2011-08-09 10:19:42

    Przecież miała być osobna wersja z wp7...

  • 1

    6. ~z  2011-08-09 10:24:26  host: omf26.internetdsl.tpnet.pl

    skasować (w pierwszej definicji) pochodzi od kasacji - czyli zniszczenia czegoś co powstalo - ciężko powiedzieć tak o N9

  • 1

    7. ~Artur  2011-08-09 10:25:23  host: 192.162.95.244

    Na pewno nie wycofają... Za dużo kasy na reklamę.

  • 1

    8. ~ZICO  2011-08-09 10:29:39  host: public-gprs22555.centertel.pl

    #5: Teraz nic nie jest już takie pewne.

  • 0

    9.  2011-08-09 10:36:10

    System MeeGo/Harmattan jest jeszcze w fazie beta. Nadal intensywnie nad nim pracują. Myślę że z tego powodu premiera rynkowa się przesunie. Mi to jest na rękę bo jeszcze nie uzbierałem kasy na ten telefon :)

  • 1

    10. ~dgal  2011-08-09 10:53:19  host: 198.175.152.211

    Moze to jeszcze oznaczac ze zegar sie zepsul i go naprawiaja :)

  • 0

    11.  2011-08-09 14:47:38

    @9 w fazie beta? A już można pobrać i zainstalować zarówno na ARM jak i x86 atom.

  • 1

    12.  2011-08-09 17:45:21

    Może to oznaczać, że zamieszczony zegar na stronie pracował na Symbianie :-P

  • 0

    13. ~miqr  2011-08-09 22:06:41  host: 82.177.66.251

    albo na Androidzie i niestety "wymusił zamknięcie" XD

  • 0

    14.  2011-08-09 23:03:10

    Może skumali o co chodzi i przerabiają na Androida :P

  • 0

    15.  2011-08-10 00:15:41

    Moim zdaniem MeeGo okazało się być zbyt dobre i zagraża WP7. Więc Microsyft zmusił Nokię do wydania N9 z ich systemem, WP7, zamiast MeeGo. Jak dla mnie to koniec Nokii.

  • 0

    16. ~  2011-08-10 06:38:08  host: z48-09.opera-mini.net

    Skasowac to mozna bilet, projekty telefonow sie anuluje lub zawiesza

Dodaj swoją opinię