Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N9 - kolejna reklama [wideo]

Nokia N9 - kolejna reklama [wideo]

LuiN 29 Września 2011 11:57

0 0

nokia n9Ruszyły pierwsze dostawy Nokii N9. Producent dla podgrzania atmosfery przygotował kolejną reklamę intrygującego smartfonu.

Polska przedsprzedaż Nokii N9 rozpoczęła już na początku września. Pierwsze dostawy smartfonu wystartowały 27. września. Jeszcze w pierwszej połowie października telefon trafić ma do oferty sieci Orange.

Nokia N9 oferuje m.in. niebanalny wygląd, wypukły ekran AMOLED o przekątnej 3,9 cala, aparat fotograficzny 8 Mpix, 16 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, procesor taktowany zegarem 1 GHz oraz system MeeGo. Wszystko to zamknięte zostanie w jednobryłowej obudowie wykonanej z polikarbonu.

Światowa cena N9 ustalona została na 480 lub 560 euro netto (odpowiednio wersja z 16 i 64 GB pamięci wewnętrznej). Polscy użytkownicy będą mogąi nabyć obydwa modele w nieznacznie niższej cenie, odpowiednio 2399 lub 2699 zł.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Kazik  2011-09-29 13:12:12  host: CLIENT-librum-0.jgora.dialog.net.pl

    2399 za 16GB chyba ich pogieło. Mam N8, która ma też 16 GB i po za trochę gorszym procesorem przerasta N9 parę razy. Przypominam, że N8 na starcie kosztowała około 2000.

  • 0

    2. ~  2011-09-29 13:23:37  host: bls227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto to kupi biorąc pod uwagę koniec Meego?

  • 0

    3. ~Pan  2011-09-29 13:31:04  host: 109.110.212.20

    Kazik N8 nie ma się nawet co równać do N8. N9 to zupełnie coś innego od reszty komórek, widać że nie widziałeś co potrafi Meego, N9 to będzie najszybsza komórka na świecie.

  • 0

    4. ~Pan  2011-09-29 13:31:39  host: 109.110.212.20

    Zobacz np jak szybko robi zdjęcia N9.

  • 0

    5. ~hmm  2011-09-29 13:39:07  host: 212.160.172.70

    hm i po co to komu ?? no tak do zabawy hm wole PS3 :P

  • 0

    6. ~Qba  2011-09-29 14:23:37  host: fw.bocad.pl

    Fajny telefon zdecydowanie za drogi. Brak kolejnych z MeeGo to nie najlepsza reklama. Ale telefon wygląda na dość udany. Przy cenie 1500 już można by go wziąć a tak za 1200 to od ręki nowy model. ale na to jescze poczekamy. Nokia wydała N9 i serie nokia 500 600 700 jako deskę ratunkową i pewnie będą się lepiej sprzedawać od Nokia+Win7. Co dalej zobaczymy...

  • 0

    7.  2011-09-29 14:33:16

    Trochę mi się ta reklama kojarzy z Requiem for a dream. Nie jestem pewny czy to korzystne skojarzenie. ;)

  • 0

    8. ~Turkuć  2011-09-29 14:34:11  host: 078088112131.dzierzoniow.vectranet.pl

    Coś innego ale nie za taką cenę, Nokia znowu ceni się ponad wszystkich.

  • 0

    9. ~  2011-09-29 14:46:11  host: dpu170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon zapowiada się dość ciekawie, przynajmniej spoglądając na specyfikacje techniczne. Ciekawa jestem, który z operatorów zaproponuje najniższą stawkę. Mam nadzieję, że będzie można liczyć na niższe stawki w taryfach biznesowych, tak jak było do tej pory (przynajmniej w Orange), ale czas pokaże.

  • 0

    10. ~fhffh  2011-09-29 16:04:22  host: apn-77-114-92-65.dynamic.gprs.plus.pl

    czyms trzeba (reklama) przyslic brak supportu dla os juz na starcie. z softem n900 tez nic juZ sie nie dzieje od wersji v20... nie ma to jak samoboj.

  • 0

    11. ~hffh  2011-09-29 16:06:14  host: apn-77-114-92-65.dynamic.gprs.plus.pl

    mialo byc przyslonic brak supportu. ech te mikroskopijne klawisze...

  • 0

    12. ~  2011-09-30 19:49:54  host: V32-04.opera-mini.net

    Kto prezetujac telefon rownoczesnie informuje ze daje sobie spokoj z wlasnym systemem?Nokia tonie jak tytanik.Tez reklamowal sie ze jest wielki i wspanialy przed tym jak spoczal na dnie...

  • 0

    13. ~  2011-09-30 20:23:22  host: z11-11.opera-mini.net

    12). Nie rozumiesz jednego: dla titanica góra lodowa była przypadkiem, dla Noki górą lodową jest Elop... Który nie jest przypadkiem..

  • 0

    14. ~DDDD  2011-10-01 10:19:11  host: 195.116.187.216

    A ja sobie kupie chyba ze trzy te Nokie. taka cena to prawdziwa okazja :)

  • 0

    15. ~  2011-10-01 10:40:31  host: z11-11.opera-mini.net

    14-tka. Cena jest jaka jest, to norma, że co nowe windują cenę na maxa. Poczekamy, pożyjemy, zobaczymy a wtedy kupimy ;-)

  • 0

    16. ~bufon  2011-10-03 14:12:50  host: 92.60.132.22

    U polskich operatorów pewnie bedzie tylko wersja 16GB... w N900 miałem 32GB, więc to trochę boli, ale dla samego systemu myślę można to przełknąć... Jeśli "goły" telefon kosztuje 2300, to myślę, że w Plusie/Orange/TMobile bedzie gdzie 1200-1300 w abo ok 100 zł. Abo 100 zł daje (W Plusie) ok 12000 pkt +5, które można przeliczyć na ok 200 zł rabatu. Cena 1000-1100 zł, to już cena do przełknięcia - wchodzę w to... @11/12. 13, 14 - wraz z premierą Nokii ma się pojawić sofcik Myriad Alien Dalvik - czyli biblioteki umożliwiające startowanie aplikacji z szajsDroida na n950/n9. A z racji faktu, że Meego żre 20% tych zasobow systemowych co szajsdroid, można zakładać, ze nawet na wolniejszym procu, soft bedzie chodził co najnniej tak samo dobrze. Poza tym - kwestią czasu jest pojawienie się kolejnej odsłony EasyDebian - a to daje możliwość odpalenia KAŻDEJ aplikacji na Debiana - proszę, proszę proszę: odpal PEŁNE open office na szajsDroidzie, albo srajfonie. Sorry man... ale only Nokia

  • 0