Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N86 8MP otrzymała nagrodę TIPA

Nokia N86 8MP otrzymała nagrodę TIPA

Q! 21 Kwietnia 2009 10:18

0 0

nokia n86 8mpOrganizacja TIPA (Technical Image Press Association), największe w Europie stowarzyszenie prasowe zajmujące się fotografią i przetwarzaniem obrazów, przyznała nagrody w organizowanym przez siebie konkursie na najlepszy produkt fotograficzny, edycja 2009. W kategorii najlepszego telefonu fotograficznego po raz kolejny wygrał produkt fińskiego producenta.

W tym roku za najlepszy telefon fotograficzny TIPA uznała Nokię N86 8MP, wyposażoną w aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz podwójną diodę LED.

Obecność Nokii na podium tego prestiżowego konkursu nikogo nie powinna dziwić. To już czwarta z rzędu nagroda dla produktów fińskiego producenta.




Nagrody TIPA Best Mobile Imaging Device in Europe w poprzednich latach:
2008 - Nokia N82
2007 - Nokia N95
2006 - Nokia N80
2005 - Sony Ericsson K750i

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-04-21 10:20:57

    Zdjęcie N82 :))

  • 0

    2.  2009-04-21 10:22:04

    tak, tez to zauwazylem ;)

  • 0

    3.  2009-04-21 10:32:46

    To jakiś żart ta nagroda. Czy jury miało w rękach Samsunga INNOV8?

  • 0

    4.  2009-04-21 10:34:14

    A czy Ty miałeś w rękach Nokię N86?

  • 0

    5.  2009-04-21 10:47:47

    nokja robi żałosne zdjęcia ;/ dziwię się, że jakieś stowarzyszenia daje im jakieś tam nagrody, jeszcze takiemu telefonowi, co nawet ni ma flasha tylko aż 2 diody :D

  • 0

    6. ~Bu  2009-04-21 11:31:12  host: 212.160.172.70

    papszmir Chyba nigdy nie miałes dobrego modelu nokii w ręce... 3310 nie robi wogóle zdjęć a chyba na tym skonczyłą sie Twoja przygoda z tym producentem...

  • 0

    7. ~  2009-04-21 11:50:04  host: public-gprs74157.centertel.pl

    Obstawiam ze w tancu z gwiazdami znowu wygra ktos z TVN?

  • 0

    8. ~berdys  2009-04-21 12:12:12  host: ccj40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    maja kategorie, wiec musza przyznac nagrode :) jak musza, to MUSZA ! BTW- zastanawiam sie, po co ta kategoria istnieje.

  • 0

    9. ~no meat  2009-04-21 12:30:51  host: rea.ipt.com.pl

    przepraszam 3110 to super telefon mam n79 i właśnie tego kozaczka. jak ide na rower albo kajaczki to 3110 jest moim dozgonnym kompanem ma juz 2.5 roku i świerzak z niej straszny.

  • 0

    10. ~  2009-04-21 13:49:41  host: 94.254.239.205

    Z ciekawosci poszukalem zdjec z tego telefonu w necie i powiem, ze sa bardzo dobre - zdecydowanie lepszy niz z SE C905, choc nieco gorsze niz z Samsunga i8510. Tak czy inaczej mamy kolejna komorke, ktora robi w dobrym swietle zdjecia podobne jak cyfrowy aparat kompaktowy, a wiec nastepny krok do przodu :) Wideo jest dalej takie jak w N95/N82, czyli bardzo dobre choc sa juz telefony, ktore lepiej sobie z tym radza - np. Renoir.

  • 0

    11.  2009-04-21 15:27:18

    3@ Tak mocno boli to, że Nokia znów okazała się lepsza?

  • 0

    12.  2009-04-21 16:10:16

    Wszystko ustawione :) Znów Nokia , jak Nokia płaci to wygrywa , nie wtajemniczonym radzę poszukać coś na ten temat w necie :) Poza tym jak telefon , który nie jest w sprzedaży może wygrać ? A po trzecie ta Nokia robi zdjęcia jak 4 letni D600 , w porównaniu z pixonem , t929 , C905 wypada blado a co dopiero w porównaniu z INNOV8 , który deklasuje ten plastik .

  • 0

    13. ~marker5@wp.pl  2009-04-21 18:37:19  host: apn-77-114-206-239.gprs.plus.pl

    A ja akurat mialem w rekach kilka modeli Nokii, Se, Lg i Samsunga i szczerze i obiektywnie (mam teraz tez nokie) powiem ze Nokia nie robi najlepszych zdjec a conajwyzej przecietne. Mnie to nie boli bo od zdjec mam aparat ale stwierdzam tylko fakt:)no chyba ze N96 to wielki przelom ale watpie...

  • 0

    14.  2009-04-22 12:54:41

    Ciekawe ile zapłacili za tę nagrodę?

  • 0

    15. ~SHIBBY  2009-04-23 00:36:34  host: host-62-141-237-129.tomaszow.mm.pl

    Ciekaw jestem ile z osób tu się wypowiadających miało te wszystkie telefony w ręku i używało ich jakiś czas, czy oceniają na podstawie zdjęć znalezionych w necie ;p. Miałem przez prawie rok Nokię n90 i staruszek, mimo że ma tylko 2mpix robi naprawde dobre zdjęcia. Miałem też muzyczną 5700 i mimo braku AF i jakiejkolwiek lepszej optyki potrafiła (w dobrych warunkach) zrobić zdjęcie, nawet porównywalne z kompaktowymi aparatami cyfrowymi ;). PS. Zanim zaczniecie pisać, że jestem fanem Nokii i dlatego jej bronie, mówię stanowcze nie. Po prostu te konkretne dwa modele, które miałem i mogę się na ich temat wypowiadać mnie pozytywnie zaskoczyły.

  • 0

    16. ~Ehe  2009-11-24 19:38:02  host: aaap211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak w starciu z jakąkolwiek cyfrówką średniej klasy nie ma szans.

Dodaj swoją opinię