Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N82 w ofercie Ery

Nokia N82 w ofercie Ery

LuiN 24 Czerwca 2008 17:30

0 0
W cennikach Ery pojawiło się 5 nowych telefonów. Od dziś w salonach Ery zakupić można między innymi Nokię N82.

nokia n82 Od 24. czerwca w cennikach ofert Telefon bez umowy oraz e-promocja: Telefon bez umowy dostępne są telefony: Nokia 6650, Nokia N82, Samsung SGH-B300, Sony Ericsson T280i, Sony Ericsson W350i + głośnik oraz Sagem RL302.

Zobacz: cennik promocji Telefon bez umowy
Zobacz: cennik promocji e-promocja: Telefon bez umowy
Zobacz: test telefonu Nokia N82 w dziale artykuły.



Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~  2008-06-24 23:08:49  host: chello087207198029.chello.pl

    ludzie jak czytam wasze porownania, ale droga itd. mam sie ochotę za was w łeb pier..... czego wy sie spodziewacie ze operator będzie taniej niż gdzie indziej telefony sprzedawał?

  • 0

    24.  2008-06-24 23:22:32

    23 - Twoje retoryczne pytanie jest źle sformułowane. Nie spodziewam się tego, że "operator będzie sprzedawał telefony taniej niż gdzie indziej". Oczekuję tego by sprzedawał je wg ceny rynkowej a nie w oparciu o cenę z kosmosu. Bo w ten sposób nie wystawia sobie najlepszego świadectwa.

  • 0

    25.  2008-06-24 23:28:24

    Zgadzam się z Piokukiem :) Tak naprawdę to nie tylko Era grubo przesadza z cenami telefonów ale to naprawdę źle świadczy o firmie co "ma takie ceny" bo nawet w sklepie MM dla idiotów ;) N82 jest za 1500zł ...

  • 0

    26.  2008-06-24 23:54:40

    Ja ja lubię brandowane telefony od Operatorów... Do niczego...

  • 0

    27. ~DejwiD  2008-06-25 07:57:32  host: public-gprs72804.centertel.pl

    a moze cena rynkowa jest zanizona ze wzgledu na wzajemna konkurencje sklepow?

  • 0

    28. ~pio  2008-06-25 08:49:46  host: bbibl-24.ae.krakow.pl

    Bardziej idiotycznego postu niż #27 nie czytałem.

  • 0

    29.  2008-06-25 08:59:19

    hahaha #27

  • 0

    30. ~Grecco77  2008-06-25 09:37:19  host: ecf172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tel spoko troche wolniejszy procek niz w E51 ale pewnie da rade

  • 0

    31. ~  2008-06-25 09:39:43  host: p01-03.opera-mini.net

    Ktora jest lepsza e51 czy ta 6650 fold zna ktos strone z danymi tej drogiej taz zeby podany byl procesor ile ram i rom ?

  • 0

    32. ~rat  2008-06-25 09:51:51  host: dor79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 31 - strony nie znam,ale brałbym Folda, nowszy i ciekawszy model. telefony z wyższej półki zagościły w erze, oby jak najszybciej wprowadzili je do abonamentów w zdecydowanie niższych cenach

  • 0

    33.  2008-06-25 10:27:57

    http://www.gsmarena.com/nokia_6650_t_mobile-2311.php To chyba ten telefon - na rewelację to on mi nie wygląda.

  • 0

    34. ~  2008-06-25 10:31:58  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #27: oczywiście masz rację, konkurencja skutecznie "zaniża" ceny rynkowe. PTC ma monopol na sprzedaż telefonów z simlockiem na swoją sieć, ma więc pole do popisu, jesli chodzi o wymyślanie cen z kosmosu. Pytanie tylko, kto to kupi, jesli za rogiem ten sam produkt, zubożony przez "simfree", jest tańszy?

  • 0

    35. ~  2008-06-25 10:45:49  host: p01-10.opera-mini.net

    @33 tak to ta nokia w era daja ja z karta 1GB brakuje jej wi fi za to ma GPS a reszta podobne do e51 mimo ze mniej pamieci ma sam sie zastanawiam ktory z tych 2 brac na aneks

  • 0

    36.  2008-06-25 10:54:17

    Powiem Ci tak... Zależy czy tego wifi będziesz używał. Dla mnie to fajna sprawa (choć nie mam wifi w domu), natomiast gps na takim małym ekraniku to raczej gadżet (zawsze można dokupić zewnętrzny i o wiele bardziej czuły odbiornik zewnętrzny).

  • 0

    37. ~tom  2008-06-25 12:15:16  host: staticline16967.toya.net.pl

    Ludzie widzieliście ceny n82 za 1700 gdzie bez sima w sklepie kosztuje 1450 śmiech na sali ERA to porażka.

  • 0

    38.  2008-06-25 12:50:24

    A ja pamiętam, jak kiedyś w Erze była N95 za 3800 zł (albo nawet 4000 zł), gdzi w sklepie niebrandowana (czyli duż lepsza) kosztowała "tylko" 2800 zł...

  • 0

    39. ~3m  2008-06-26 11:05:38  host: aib164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do tom: Zależy w ktorym sklepie. W wielu internetowych jest poniżej 1300zł z gwar. Nokia Polska i bez simlocka i brandingu. Podsumowując oto mamy nowe hasło reklamowe: ERA zdziERA.

  • 0

    40.  2008-06-26 18:57:52

    do 36, zanim zaczniesz gadać bzdury lepiej zorientuj się troszkę w temacie, jeździłem autem na GPS na N82 i jest spoko, żaden gadżet, więc jak ktoś nie miał telefonu w ręku niech zostawi głupie uwagi dla siebie, bo to trochę śmieszne jak ktoś wypowiada się o rzeczach które tylko na zdjęciach oglądał...zostań przy swojej 3310:)

  • 0

    41. ~ mac  2008-06-30 15:53:20  host: wzt-prx.pzuzycie.pl

    Ceny - nieporozumienie. W sklepach jest taniej i nie posiadają simlocka, tutaj jest blokada i ceny ponad 15% drozej !!!!

  • 0

    42. ~znaffca  2008-10-12 22:08:32  host: 77-254-87-77.adsl.inetia.pl

    do 'waeren' czytaj ze zrozumieniem! 36 post dotyczył 33 i 35! czyli 6650 fold, a nie n82! może Ty byś wrócił do swojej 3210? ;)

Dodaj swoją opinię