Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N8 już tuż, biały Galaxy S również

Nokia N8 już tuż, biały Galaxy S również

Q! 3 Sierpnia 2010 05:29

0 0

Wiele wskazuje na to, że jeszcze przed końcem sierpnia na rynku hiszpańskim dostępna będzie najbardziej zaawansowana Nokia - model N8. W tym samym czasie na tamtejszy rynek trafić ma również biała wersja Samsunga I9000 Galaxy S.

Informacje te pochodzą ze strony jednego z dystrybutorów telefonów w Hiszpanii, The Phone House. Za Nokię N8 bez podpisywania umowy z operatorem trzeba będzie zapłacić 499 euro. Szerzej o tym modelu pisaliśmy m.in. w tej oraz tej wiadomości.




W tym samym czasie na hiszpański rynek ma zostać wprowadzona biała odmiana telefonu Samsung I9000 Galaxy S. Jego cena na wolnym rynku również ma wynieść 499 euro. O tym telefonie pisaliśmy z kolei tutaj.

Drugim rynkiem, na którym pojawi się N8 jeszcze w sierpniu, będzie Wielka Brytania. Aby stać się jej posiadaczem na wyspach trzeba będzie wyłożyć równowartość około 505 euro.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1.  2010-08-03 08:00:44

    Biały Galaxy też ładny kolor, tyle że szybciej zacznie się brudzić i ślady użytkowania będą widoczne.

  • 0

    2. ~  2010-08-03 08:08:48  host: t15-12.opera-mini.net

    PLAY Ty nie masz zycia? Caly czas na telepolos, komemtarze pierwsze pod kazdym newsem;) Biale.telefony sa dla mnie ohydne, jakos tak bazarowo wygladaja. Ja za plus cenie w Xperiach Se ze wypuszczaja niestandardowe wersje kolorystyczne. A Nokia N8 miala byc dopiero we wrzesniu, co sie dzieje, ze bedzie wczesniej?

  • 2

    3.  2010-08-03 08:14:15

    @2: uzasadniona panika ze strony nokii, że telefon może nie odnieść zamierzonego sukcesu?

  • 0

    4. ~  2010-08-03 08:20:51  host: t24-04.opera-mini.net

    @3 Nie rozumiem? Chodzi mi o.to, ze dezinformacja jest w tym temacie. Nagle .okazuje sie ze jednak mocno oczekiwany smartfon Nokii wejdzie niedlugo do sklepow, zero tlumaczenia dlaczego wczesniej, czy moze tamte informacje byly niesprawdzone?

  • -1

    5.  2010-08-03 08:22:12

    N8 w Polsce mnie interesuje, czekam aż spadnie do 1500zł. Bawiłem się telefonem z androidem i jest za bardzo poukładany. Ja lubię symbian i N8 będzie moja. Teraz mam E71 i 5800 i nie mogę nic złego powiedzieć.

  • 1

    6.  2010-08-03 08:25:41

    @Play - mam jakieś 5 miesięcy białą spice i5700, nie noszę pokrowca a telefon ciągle czysty i bez rys lub innych śladów użytkowania. @2 -każdy ma swoje zdanie, chciałem spice i to koniecznie białą gdyż moim zdaniem czarna wygląda jak "bazarówka", jednak o gustach się nie dyskutuje.

  • 0

    7.  2010-08-03 08:39:34

    4: Telefon wchodzi wcześniej, bo gdyby dopiero we wrześniu, to tym gorzej dla korporacji - stąd przyspieszenie wprowadzenia na rynek.

  • 0

    8.  2010-08-03 08:48:47

    @5 to kup sobie E52 - zaczniesz mówić...

  • 0

    9.  2010-08-03 08:58:03

    @8. Słyszałem, że masakra z tym telefonem, ale to tylko jeden telefon.

  • 0

    10.  2010-08-03 09:28:11

    @9 fakt masakra, nie wiem czy teraz nie poprawili go troszkę ja miałem jeden z pierwszych serii to po prostu żenada, ale podczas moich częstych wizyt w serwisie nokii widziałem inne wypaśne zabawki z równie badziewnym wykonaniem i z tego powodu reklamowane :/

  • 0

    11. ~mago  2010-08-03 10:15:08  host: 212.2.99.207

    Pierwotnie nokia N8 miała wejść na rynek właśnie pod koniec sierpnia.

  • 0

    12.  2010-08-03 10:38:32

    Jasne telefony są nieporównywalnie ładniejsze. A poza tym czarne mają wszyscy. @5 1500zł? To poczekasz jakieś dwa-trzy lata.

  • 0

    13.  2010-08-03 10:55:12

    orson kwestia gustu. Z reszta czarny to kolor stylowy wiec jesli cos czarnego nie wyglada elegancko to zaden kolor nic nie pomoze.

  • 0

    14. ~nindustrialny  2010-08-03 13:11:53  host: chello084010188224.chello.pl

    Powszechnie wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do NICZEGO. Zobaczymy. Rzekomo jest nagrywanie HD 720 ale nikt nie mowi ze tylko 25 klatek a nie pelne 30. I tak dalej. Pozatym wielokrotnie piano na temat duzych matryc MEGAPIXLI itp a zdjecia robione danym momdelem byly sredniej jakosci. Zobaczymy

Dodaj swoją opinię