Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N77 trafia na rynek

Nokia N77 trafia na rynek

sirmark 11 Czerwca 2007 18:04

0 0

nokia n77Nokia poinformowała o rozpoczęciu dostaw smartfonu N77, który zaprezentowany został w lutym na kongresie 3GSM w Barcelonie. Telefon trafić ma do sprzedaży w krajach, w których dostępne są usługi DVB-H. Na początek jest to Finlandia, Wietnam oraz Indie. Orientacyjna cena bez rabatów i podatków wynieść ma ok. 370 euro.

Nokia N77 to łatwe w obsłudze i eleganckie urządzenie do odbioru mobilnej telewizji w standardzie DVB-H. Wśród cech i funkcji można wymienić szeroki ekran 2,4 cala o 16 milionach kolorach, aparat cyfrowy 2 Mpix, złącze pamięci microSD, wysokiej jakości dźwięki stereo, przypomnienia o rozpoczynających się programach, a także przewodnik z informacjami o programach na 7 dni, umożliwiający ich przeglądanie oraz kupowanie nowych kanałów.




N77 działa w trzech systemach GSM/GPRS/EDGE oraz w 3G. Telefonem steruje system operacyjny Symbian 9.1, Series60 3rd Edition

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2007-06-11 18:18:27

    wygląda okropnie... jak to każda nokia... i pewnie po dwóch dniach używania się rozwala:/

  • 0

    2. ~  2007-06-11 18:34:47  host: abni163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwestia wyglądu to poprostu standard, mi sie osobiście nie podoba. szkoda że nie jest cieńka jak 6300. co do reszty, to nic nowego..a tv to sie w domu na kanapie ogląda a nie przez komórke..

  • 0

    3. ~  2007-06-11 18:44:48  host: avg91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    thane: No masz racje wyglada okropnie. Nokia stylem coraz bardziej się zbliża do tego badziewia z SE. A jaka Nokia Ci sie rozwala to ja nie wiem. Chyba 1600 którą Ci mama kupiła na raty. Miałem wiele Nokii z wyższej półki i zawsze jak mi jakaś spadała to po upadku nie działo jej się nic. Jak mi kiedyś raz spadł LG i Samsung to wyświetlacze był do wymiany. O SE się nie wypowiadam bo szmelcu do ręki nie biorę.

  • 0

    4. ~PLANET  2007-06-11 19:00:26  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Witamy w krainie dzieci neostrady! :D

  • 0

    5.  2007-06-11 19:50:03

    hehe biedne dzieci neostrady:P a nokia brzydka, jakich malo!!

  • 0

    6. ~Rosa  2007-06-11 20:03:10  host: 75-goc-6.acn.waw.pl

    Nokia, telefon w poniedziałek, telefon w sobotę. Ciekawe kiedy numerków im zabraknie.

  • 0

    7.  2007-06-11 21:14:30

    3:nigdy noki żadnej nie miałem i nie będę miał bo zwyczajnie w świecie nie będę przepłacał dwa razy albo i więcej razy za to samo co dają inne firmy... bo jestem logicznie myślącym człowiekiem;) i żadnego telefonu na raty nie mam i nigdy nie miałem bo po co? skoro w abonamencie mi dali to co chciałem, czyli zwykłego fajnego sagema 5-2v żyć nie umierać... a co do dziecka neostrady to nie moja wina że tylko to się umie w domu da podłączyć więc jak wam to przeszkadza to mogę się łączyć przez jakiś inny serwer i problemów już nie będziecie mieli...

  • 0

    8. ~r  2007-06-11 21:44:01  host: chello087207229190.chello.pl

    #6: przecież już im braknie. Lada moment ma być 3110 classic. Będą pewnie i inne ze starymi numerami. Ja czekam na 3310 classic. Mam nadzieję, że będzie takim samym hitem jak niegdyś 3310, choć raczej wątpię żeby tak się stało. Od tamtych czasów stopniała przewaga nokii nad konkurencją. Takie odnoszę wrażenie.

  • 0

    9. ~Dina  2007-06-11 23:49:15  host: p07-11.opera-mini.net

    Nokia 3110 classic już jest! Cena od 625 zł. Mam zamiar kupić ją sobie na Gwiazdkę. :)

  • 0

    10. ~Chrum  2007-06-12 08:28:27  host: gw-www.lublin.enterpol.pl

    Moja kobieta mówi, gdy namawiam ją do kupna jakiejś nokii, że nie będzie używać telefonu który wygląda jak pedały od roweru hehe.pozdrawiam

  • 0

    11.  2007-06-12 09:58:25

    News dotyczy jednego nowego modelu Nokii ale dyskusja koncentruje się ogólnie na telefonach tej marki. Nokia jak każda firma ma w swojej ofercie wiele różnych modeli jedne są bardzo dobre i udane inne słabsze. mimo wszystko Nokia to światowa czołówka pod każdym wzgledem i nikt tego nie jest w stanie zanegować. Osobiście wolę Samsunga - ze względu na jakość wykonania i niezawodność.

  • 0

    12. ~mac  2007-06-12 10:14:02  host: 83.238.116.68

    telefon standardowy i cos chyba troszke nieciekawy

  • 0

    13. ~DANTE  2007-06-12 10:25:15  host: adw70.internetdsl.tpnet.pl

    nic ciekawego...czyli norma w Nokii 3: miales nokie z wyzeszej polki, a co mama Ci chowala wysoko telefon bo nimi rzucasz co chwile i niszczysz?? A wracajac do tego paskudztwa to ciekawe czy w zestawie jest jakies szklo powiekszajace albo cos zeby normalnie ogladac te telewizje bo jakos nie widzi mi sie ogladac filmu patrzac na maly ekranik...Nokio daruj sobie nowe zabaweczki dla glupich dzieci i wroc do produkcji 6310i

  • 0

    14.  2007-06-12 10:26:28

    @thane: nie zaznales nigdy lepszego telefonu to i plastikowy sagem Ci wystarcza. Denerwuja mnie natomiast fanoyowskie stwierdzenie na temat jednej marki. Tandetny telefon bo od nokii ? Ja sie pytam zatem czy jeden z drugim wolalby K510i z uczuciem taniosci czy N95 z uczuciem drogosci jezeli nie musialby za nie placic ? A teraz sobie powiedzcie sami przed lustrem, ze nie jetescie fanboyami na jakich przystalo bo wybralibyscie Nokie :)

  • 0

    15. ~Mojzesz  2007-06-12 12:32:45  host: u67p2kal9.bater.net.pl

    ze wzgledu na gabaryty to zdecydowanie wybrałbym Sony Ericsona k510i bo ten telefon jest maly a to do czego zostaw stworzony sprawuje sie swietnie czyli mozna z niego DZWONIC. Jesli chodzi o parametry to zdecydowanie wybralbym nokie n95 ale po co komus taka nokia jesli by nawet polowy jej funkcji nie wykorzystywal a musialby jedynie nosic 3 razy cieższe i wieksze urzadzenie...bez sensu. Znam wielu ludzi(biznesman'ów) ktorzy kupuja sobie nogie z seri "N" a jedyne funkcje ktore wykorzystuja to "dzownienie". a zo do wygladu tego telefonu powyzej czyli Nokii N77 to nbaprawde brzydki telefon ale funkcje niepowiem ciekawe są chociaz za te pieniadze wolalbym zdecydowanie cos innego nawet z Noki, bo Uda sie Noki zrobic czasami bardzo Dobry telefon ktore podbija serca wielu uzytkownikow ;))) POZDRAWIAM !

Dodaj swoją opinię