Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia N70 - najmniejszy smartfon 3G Series 60

Nokia N70 - najmniejszy smartfon 3G Series 60

sirmark 28 Kwietnia 2005 04:47

0 0

nokia n70 Nokia przedstawiła Nokia N70, pięknie zaprojektowany, mały i łatwy w użyciu smartfon multimedialny 3G z aparatem fotograficznym oraz aplikacjami biurowymi i rozrywkowymi. Oprócz pełnego zestawu zaawansowanych funkcji telefonicznych, aparatu o rozdzielczości 2 megapikseli, lampy błyskowej i przedniej kamery do połączeń wideo smartfon Nokia N70 został wyposażony w radio stereofoniczne FM, cyfrowy odtwarzacz muzyczny i nowe gry trójwymiarowe.

Łatwa fotografia mobilna

Dzięki rozsuwanej konstrukcji smartfonu, fotografia mobilna staje się szybka i prosta. Wysunięciem włącza się automatycznie 2-megapikselowy aparat, gotowy do natychmiastowego fotografowania i nagrywania wideo. Intuicyjne wysuwanie to nie wszystko — dostępna jest też zintegrowana lampa błyskowa, możliwość 20-krotnego powiększenia oraz ustawienia kadrowania, dzięki którym można dostosować jakość obrazu do różnych typów otoczenia (krajobraz, portret, noc i sport). Specjalny przycisk z boku telefonu umożliwia robienie zdjęć podobnie jak za pomocą tradycyjnego aparatu, co zapewnia większą stabilność i wygodę.

Smartfon Nokia N70 umożliwia wygodne przechowywanie i porządkowanie wielu zdjęć i nagrań wideo. Przy użyciu rozwiązania Nokia XpressTransfer można automatycznie kopiować nowe zdjęcia i nagrania wideo do komputera. Albumy fotograficzne tworzone w telefonie są również automatycznie zapisywane na komputerze. Dodane oprogramowanie Adobe Photoshop Album Starter Edition umożliwia użytkownikom wygodne porządkowanie i edytowanie zdjęć oraz nagrań wideo na komputerze.

Nowa, ulepszona galeria zapewnia wygodniejsze przeglądanie zdjęć i wideo. Zdjęcia można na przykład prezentować w pokazie slajdów z podkładem muzycznym. Galeria umożliwia również natychmiastowe drukowanie zdjęć i klatek wideo z wykorzystaniem rozwiązania Nokia XpressPrint — przy użyciu kabla USB, bezprzewodowo (przez Bluetooth) lub przy użyciu zmniejszonej karty pamięci MMC (RS-MMC).

Zaawansowane aplikacje usprawniające pracę
Nokia N70 to zaawansowane narzędzie do zarządzania danymi osobistymi i firmowymi — ma pełny zestaw funkcji smartfonu: łatwą w konfiguracji pocztę elektroniczną z możliwością przesyłania załączników, przeglądarkę internetową i odbiór strumieniowych transmisji wideo, a także funkcje 3G (np. dwukierunkowe połączenia wideo i udostępnianie wideo*). Aplikacje można również instalować z innych źródeł, a informacje osobiste łatwo synchronizuje się z komputerem.

Rozrywka w podróży

Ważący zaledwie 126 g smartfon Nokia N70 został wyposażony w cyfrowy odtwarzacz muzyczny stereo, radio FM i funkcję Visual Radio, dzięki czemu stanowi również świetne przenośne urządzenie muzyczne. Rozbudowano także inne możliwości multimedialne: smartfon Nokia N70 jest kompatybilny z platformą S60 i umożliwia granie w dwu- i trójwymiarowe gry Java. Niektóre z tych gier są fabrycznie instalowane w telefonie lub na karcie pamięci RS-MMC, wchodzącej standardowo w skład zestawu.

Mając zaledwie 108,8 x 53 x 17,5 mm (95,9 cm3), Nokia N70 jest najmniejszym zaawansowanym telefonem 3G z aparatem fotograficznym o rozdzielczości 2 megapikseli, opartym na rewelacyjnej platformie Series 60. Przewidywany termin wprowadzenia smartfonu Nokia N70 na rynek to trzeci kwartał 2005 roku.

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia N70

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-03-22 00:29:51

Najlepsza sieć w Polsce! Play #1.


~Nr14 to de_bil | 2018-03-22 00:11:45

Siałomi robią niezłe sprzęty


~Nr16 to de_bil | 2018-03-22 00:06:35

A mi się podoba, mam znajomych tam często dzwonimy


~Nr1 to de.b_il | 2018-03-22 00:01:40

Treść już napisałem powyżej


~Nr1 to Filtr przeciwspamowy | 2018-03-21 23:59:22

Za duży, gdzie ja go zmieszcze. Smartfony powinny byc do 5 cali a większe to już phablety, jak zwał tak zwał

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Play dotyczącą nielimitowanych połączeń na Ukrainę?

Nielimitowane połączenia na Ukrainę w Play na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet