Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia, Motorola i LG prowadzą

Nokia, Motorola i LG prowadzą

WitekT 31 Stycznia 2005 16:32

0 0

Globalna sprzedaż telefonów komórkowych w IV kwartale 2004 wyniosła 194,3 mln sztuk – donosi firma IDC.

Jak wynika z danych IDC, sprzedaż komórek była o 18,1% wyższa niż w trzecim kwartale i aż o 29,3% wyższa niż w analogicznym okresie roku 2003.
Liderem rynku wciąż jest fińska Nokia, która w czwartym kwartale kontrolowała 34% sprzedaży, a w skali całego roku – 31,2%.
Drugie miejsce przypadło Motoroli z 10,9% udziałów w rynku w czwartym kwartale (to jednak o 3% mniej, niż trzy miesiące wcześniej).
Ostatnie miejsce na podium nieoczekiwanie zajęło LG Electronics, które kontrolując 7,2% światowej sprzedaży wyprzedziło o 0,3% firmę Samsung.

Źródło tekstu: IDC, 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet